אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

משילות, הדור הבא: החילונים כחמורו של משיח בדרך לגאולה

111 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

102.
רק שסמוטריץ לא דיבר על "מדינת הלכה" אלא על שאיפה לחיזוק המשפט העברי- ושזה יקרה כשהעם ירצה בזה.
רק שסמוטריץ גם לא אמר את זה. סמוטריץ דיבר על שאיפה לחיזוק המשפט העברי (שגם כך מע' המשפט הישראלית מבוססת עליו ומשתמשת בו במידה רבה) (בדיוק כמו שהוא וכל יהודי אמור לשאוף לביאת המשיח). ולפי היהדות זה יקרה כשהעם ירצה בזה. בטח לא בכפייה. רק שהתשקורת השמאלנית כהרגלה לקחה ועיוותה את זה לצרכי בחירות.
תשקורת שמאלנית | 05.06.19
81.
פשוט מפחיד
מקווה שהעם יצא להצביע, אני אישית לא הצבעצי מעולם לליברמן וגם כנראה לא אצביע (אני אפילו לא מכיר את מצע המפלגה שלו) אבל לחברים.... לפי מה שאני קורא ורואה מר ליברמן הציל אותנו מאסון בכך שלא הסכים להצטרף לקואליציה, חייבים לצאת להצביע החיים עלולים להשתנות כאן בין רגע מבלי שנספיק להבין מה קורה
איתמר | 04.06.19
78.
67 : אתה חייב לטפל בעצמך.
אני חי בין אשכנזים ובין ספרדים ואיני חש באפרטהייד כלפי מזרחיים. אישתי המזרחית וכל מי שהכרתי דרכה אינה חשה תחושת השפלה והיא אחת שנולדה באיזור מצוקה. והילדים שלנו הם באטח גכבר לא בלופ הזה. טפל בעצמך שלא תגדל ילדים שירשו ממך תסבוך נפשי שיקרין על חוסנם המנטלי.
ל-67 | 04.06.19
77.
נתניהו
לא יאומן כמה נתניהו מוכן להקריב ולהרוס את צוויון חיינו רק כדי להציל את עצמו. פשוט בושה וכלימה. ומה שאני ממש לא מבינה זה את כל אלה שבוחרים בסמוטריץ וחבריו, בעיקר אם מדובר בבוחרת שעלולה לחזור לימי הביניים מבחינת מעמד האישה בחברה שמתנהלת על פי דין תורה מלפהי שלושת אלפי שנים.
נתניהו | 04.06.19
60.
מאמר של ארס, דיבה והסתה.
לא סמוטריץ "מתעתע בחילונים" - אתה "מתעתע בחילונים". מאמרי הארס וההפחדה שלך מתגלגלים כאן תקופה ארוכה. סמוטריץ מציע אלטרנטיבה, אפשר להתווכח. להציג כ-"דיקטטורה גזענית ורצחנית" את האלטרנטיבה שהיא לא פחות נאורה ממערכת המשפט שלך (כנראה הרבה יותר - מדבר מנסיון) זה הסתה פאר-אקסלנס. מי נתן את המנדט למערכת המשפטית שאתה כל כך מהלל? סתם החלטה היסטורית שרירותית בנקודה אחורה בזמן. אפשר להחליף למשהו יותר מוצלח. עוד דבר, בלום פיך כשאתה מדבר על דוד המלך.
מיקי | 04.06.19
59.
משפט התורה
סמוטריץ מציע אלטרנטיבה. לפני שעושים עליהום - צריך להבין שהציבור לא מודע ולא מכיר אותה מעבר לסיסמאות שמפוזרות ע"י אינטרסנטים. זאת מערכת חוקית מלאה ויפיפיה, בתחום הממון ובכל העניינים, שאינה פחותה מאף מערכת משפטית מודרנית, למעשה עולה עליהן ללא השוואה. מעבר לכך זאת המערכת המתאימה ביותר לעם ישראל, שצמח עליה לדורותיו – היא שלנו. מי שכועס על סמוטריץ, צריך להבין גם את הצד השני - שאין שום סיבה לכפות על העם את המערכת המשפטית הקיימת, שחלקו הגדול לא מעוניין בה, ויש בה ייצוג בעיקר לצד השמאלי, קיומה רק ממשיך משום החלטה היסטורית שרירותית.
בנימין | 04.06.19
44.
להתעורר +בחירה בליכוד -בחירה במדינת הלכה
להתעורר מי שמצביע ליכוד בוחר במדינת הלכה. כלומר הרס הדמוקרטיה. במשרד המשפטים תישלוט מפלגה שהייתה צריכה להיות מחוץ לחוק, בשל התבטאויות גזעניות. הדמוקרטיה תיהיה מחוץ לחוק, שיוויון חובות תיהיה מילה לא חוקית. כמו בטהרן
יונה סנש | 04.06.19
39.
אדם משתמט משירות בצה"ל ובור מהסוג החרדי שמאופיין עם אנאכרוניזם
על שיטתו להשתמט משירות ( עם הסברים שפעולותיו הראויות מהוות תמורה ) לא אכתוב. אבל הבורות האנאכרוניסטית שלו צריכה לקומם כל בר דעת . חוקי התורה המקוריים ( ולא השולחן ערוך!) מחייבים שירות בצבא ולא לימודי קודש ! ראה מה נעשה בימי דוד ושלמה -אוריה החתי ויואב בן צרויה לא לחמו בפוניבז'.ניאוף וגזילת כבשת הרש ופוליגמיה היו נחלת דוד ושלמה. אלה חוקי התורה 2019 ?
אלכסנדר | 04.06.19
38.
חילונים ראו הוזהרתם בפעם הבאה ידחפו לנו מדינת הלכה ללא התראה מוקדמת
אל תטעו הנסיונות בכוון זה ימשיכו אם לא נעמוד על המשמר ונעצור כל נסיון להקים פה מדינת ההלכה .הם יעשו זאת במנות קטנות כאילו לא מהותיות. כל זה נכון בכל תחום החל מחינוך דרך הגבלות בתי המשפט ובצבא וברחוב
גדעון | 04.06.19
30.
מבחינת סמוטריץ, המחיר של חילוץ נתניהו הוא מחיר פעוט לעומת הרווח של פרוק הדמוקרטיה,
חזרה להגדרה ארץ ישראל השלמה, סילוק פלסטינאים ממקומם והכוונתם לירדן, והורדת הבלמים, קרי בג"ץ. ביבי, אתה החמור ולא ממש לבן, אנחנו נצתרך להישאר כאן ולנקות את הליכלוך (סמוטריץ) שהשארת.
חן | 04.06.19
22.
כמה רחוק מוכן ביבי ללכת בכדי להציל את עורו.
אילו ביבי היה באמת מאמין בצידקתו הוא היה מבקש שיעשו לא משפט מהיר בכדי שהאמת תצא לאור.....מי שדוחה את משפטו בצורה כל כך אגרסיבית יודע היטב שבסופו של דבר הוא ישב בכלא..... רק בגלל זה מתאפשר לקיצוניים להרים ראש.(ואני רחוק מלהיות שמאלן)
אמיר | 04.06.19
21.
הליכוד בראשות נתניהו לא מהווה משקל נגד לקיצונים, לכן יש להצביע למפלגות אחרות
ביבי הוא אשף קמפיינים, אבל אל תתנו לו להטעות אתכם. פרצופו האמיתי נחשף במשא ומתן הקואליציוני הכושל שניהל. הוא היה מוכן למכור הכל, לסמוטריץ', לחרדים, לעבודה, לכל מי שיתן לו את קולו. אבל רק קול הליכוד לא נשמע - ביבי רוקן אותה מתוכן. השאיר דמויות חלולות כדוגמת מיקי זהר. אין ערכים, אין מהות. בבחירות הקרובות, יש רק שתי כתובות לימין הליברלי: ישראל ביתנו או כחול-לבן.
דורון | 04.06.19
20.
המשיח כבר כאן
לסמוטריץ' היה חזון, שהוא עתיד להיות המשיח. אי לכך הוא החל בהכנות לקראת הכתרתו, כמשיח. תחילה בנאומים חוצבי להבות להחזיר עטרה ליושנה. לאחר מכן במעשים, בהקמת משכן צנוע על הר הבית, בבניית מזבח להקרבת קרבנות. ולאחר השלמתו של בניית המקדש, אזי יבוא היום הגדול, סמוטריץ' יגיע במלוא הפאר וההדר רכוב על חמור לבן, שכל עם ישראל מצפים לבואו. זהו רק שלב א' בתכנית להקמת מדינת הלכה. ההמשך יבוא...
הנביא מיהודה | 04.06.19
17.
יש לקחת את דברי הקיצונים בדבר כוונותיהם כפשוטם. גם בשנות ה30 לא האמינו...
סמוטריץ לא מתכוון שחילונים יהיו חמורו של משיח, אלא חמורו שלו ושל רבנים ולא משנה עד כמה הם יהיו אנסים, פדופילים או גנבים. עד שישחטו את החמור. או יסקלו אותו. יכול להיות שהוא כבר מפנטז על 1000 פילגשים ויכולת לקחת את אשתו של כל גוי/גר/חילוני (אותו זבל), העיקר לקיים את מוסר דוד המלך. כל אותם תומכים בשלטון הרבנים, בסופו של דבר אם תנפנפו בפארק במקום לשבת בבית כנסת או ישיבה, גם אתכם יסקלו, אם האישה לא תתכסה ברעלה גם אותה יהיה אפשר לאנוס או לסקול או שניהם. האם תמסרו את בנכם לרבי שיושיב אותו על ברכיו... ובסופו של דבר חורבן בית שלישי לא יאחר לבוא
חילוני חרד | 04.06.19
9.
איש מאוס ושנוא
כחילוני לאומי אנשים כמו סמוטריץ הם סכנה לדמוקרטיה. שנים המפלגות החילוניות מכרו את המדינה למגזר הדתי. דיור זול, פטור משירות צבאי, הטבות ללומדי תורה. הפקרתם את הבוחרים הטבעיים שלכם ומכרתם אותנו בנזיד עדשים. עכשיו אתם רוצים למכור לנו את חופש הדת והדמוקרטיה. מה נשאר פה?
שון | 04.06.19
7.
סמוטריץ לא רוצה מדינת הלכה, הוא רוצה מדינה מקראית של דוד ושלמה
זה לא יהיה טוב להומואים, גם לאוחנה שלא צריך הגנה מבגץ, אבל מצד שני מי שאוהב נשים נוכריות ייהנו מאד מהמשטר החדש, זה כולל את היהודיים המשיחייים החברים החרדלים מיהודה, שומרון ורמת הגולן, החרדים הרבניים האנטי ציוניים וכמובן החילונים השמאלנים שידועים באהבתם החופשית לנשים לכל הנשים ללא הבדל דת, בסך הכל זה ניראה רעיון טוב שיכול לאחד את הזרמים המקוטבים של עמנו. מאידך סקילת ההומואים וקבורתם יוטצרים אתגר לוגיסטי מורכב, מדובר בכמה מאות אלפים מפוזרים בכל הארץ, אם כי רבים מאד בתל אביב המופקרת, אבל בהסטוריה כבר של עם ישראל יש תעוד על פתרונות ממשיים מוצלחים לבעיות לוגיסטיות גדולות מסוג זה.
מומו | 04.06.19
5.
שאתה רושם סמוטריץ
אתה מתכוון לשותפים הטבעיים של ביבי? אילו שילכו איתו בכל מקרה והוא ילך איתך בכל מקרה על מנת לאחוז בקרנות המזבח? הרי לא סתם סמוטריץ נבחר למקום בו הוא נמצא. זה מה שבוחריו רוצים, ואת זה הוא יקבל כאשר ראש הממשלה סחיט. הוא לא יכל לבקש דבר דומה מביבי של לפני עשור, ביבי היה זורק אותו מכל המדרגות. אבל היום שביבי שומר על ביבי ולא על שום דבר אחר... הגיע הזמן שמשהו אחר בליכוד יתפוס בשלטון, משהו שיוביל את המדינה לשנים הבאות. המדינה ימנית השמאל לא ינצח, אבל ימין לא חייב לכלול הדתה ואת זה צריך להוביל הרוב השפוי בליכוד.
זק | 04.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת