אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המיליארדר שמחבר בין פוטין, טראמפ, גנץ, הייטק ויד ושם

42 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

41.
אז לגנץ יש עכשיו קשר לפוטין דרך וקסלברג
אז זה מה שמפחיד את כל אנשי הימין שתוקפים כאן את גנץ? זה דווקא טוב שתדעו שפוטין לא חבר של אנשים... וכל מה שהוא עושה עובר דרך המשקפיים של טוב או לא טוב לרוסיה ולו כמובן. וחוץ מזה לגבי העסק שנכשל "מי שלא עושה לא טועה" וגם מפסיד. לא קראתי בשום מקום שהכסף נלקח לחשבונו הפרטי. אם ייבחר יתן הצהרת הון ונדע. בינתיים נתניהו לא הגיש הצהרת הון והוא נשפט לא על חמגשיות אלא על הטבות במליונים שפגעו בכיס של כולנו. בזק וואלה.
רינה | 18.01.20
30.
על פי חוק "מילצ'ן" שביבי יזם,וקסלברג לא משלם מס ב10 שנים הקרובות .
יתר על כן הוא איננו צריך להוכיח מהיכן הונו , ולא על הכנסותיו ב10 שנים הקרובות . ואם זה לא שוחד בתמורה לסיגרים ושמפניה מהו שוחד (מילצ'ן)? אז מה אזרחי המדינה מרוויחים בכך שהאולגרך הנ"ל היגיע ואיננו משלם שקל מס ?
שם.... | 08.06.19
25.
לנהל מדינה זה כמו לנהל עסק
לגנץ אין ראיה מרחבית על כל התחומים כמו שלביבי יש גנץ השקיע במוצר ולא בשיווקו לכן הפיל חברה ענקית- אבוי אם חשבתם לבחור בו- זה מה שיקרה למדינה- המדינה תיפול,יהיו מלחמות כי זו התשובה שלו צרת האופקים,הכלכלה תיקרוס,ובטח שאף אחד לא יספור אותו בעולם .- זה מה שרציתם?
ד.א | 08.06.19
22.
לא מובן
למה נותנים לחסרי הכשרה וידע לנהל חברות ניחוש שלי: המדיניות היא : אתה רוצה להקים חברה? תמנה רמטכל אם לא, אין אישור. המדינה דואגת לבוגרי המטכל אפילו על חשבון קריסת החברה. תראו את אהוד ברק . מה לו ולקנביס? תראו את אודי אדם? מה לו ולחברה שהוא מנהל? אתה הבנת את זה ברוך?
אסי | 08.06.19
21.
בקיצור עוד פושע יהודי רוצה מקלט מדיני
חביבי, אתה מתפרץ לדלת פתוחה חבריי החילונים הם אהבלים גמורים, הם לא הבעיה שלך, אתה צריך ללכת לריבון, החרדים. שם לא תצטרך כתבות חושפניות במגזינים סוג ב', ישך כיסים עמוקים תמצא שם שותפים ותוכלו להמשיך לגנוב אותנו. מכל ליבי בהצלחה, תמיד הערכתי אנשים עם תוכנית. אל תדאג לי, לי יש גיבוי, וחבריי החילונים גם ככה לא באמת מרגישים כאב, הם רובוטים שעושים סימולציות של רגשות בפייסבוק.
נוו באמת?  | 08.06.19
18.
לא הייתי לוקחת את החו"ד שלו ומסיקה מסקנות
אז לדעתו מחלקת השיווק של החברה נכשלה. קורה הרבה, בעיקר בתחום ההיטק הביטחוני. השאלה כמה אורך רוח וכיסים עמוקים יש לחברה כדי להחזיק מעמד ולמצוא לקוחות נוספים. ובגלל שזו חברה צעירה לא היה לה והמיליארדר המכובד מנסה להוריד את האשמה ממנו ולהראות שהוא איש עסקים שמבין עניין. נשמע קצת כמו מישהו שמחווה דיעה בתחום שאינו שולט בו לגמרי. שאגב התחום הזה סובל מחוסר אימון מוחלט בעולם ברגע שמעורבים בו רוסים. ודווקא עם ישראל יש הרבה שיתוף פעולה
אני | 07.06.19
8.
למה אני לא מאמין לאף מילה שלו?
כי כאשר האמריקאים מתחילים לחקור, שום דבר לא יעצור אותם. אין להם פשרות ועיגולי פינות כמו במשטרת ישראל והפרקליטות. האיש רחוק מלהיות תמים וזה הכי אנדר סטייטמנט שיוצא לי מהפה. חוץ מזה, אנשים שרגילים שמקשיבים להם מגעילים אותי. מה שכן, הביקורת לו על המימד החמישי נראית אמינה. להשקיע במוצר בלבד ולא בשיווק זו טעות של טירונים
אחד שמבין | 07.06.19
1.
19 שנה , יש עוד 5
תוך 19 שנים הפך פוטין את רוסיה ממדינה בפשיטת רגל ומלחלמה אזרחית בתוכה לאחת המדינות המשפיעות בעולם , בשנים האחרונות במיוחד הוא מנצח בכל החזיתות שפועל , יש לו עוד 5 שנים ואני בטוח במאה אחוז שרוסיה ב5 שנים האלה רק תמשיך להתחזק מכל הבחינות , ההיסטוריה תזכור אותו כאחד הגדולים בכל הזמנים ואני אישית מודה לו על כך שהציל את המדינה מהתפרקות בתחילת שנות ה2000
דניאל  | 07.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת