אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בוטל הקיצוץ בקרנות הפנסיה הוותיקות: יוכן תזכיר חוק להעלאת גיל הפרישה לנשים

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
פיטרו אותי
עוד חודשיים אני בת 62 ולצערי למרות שעבדתי לא הצלחתי לחסוך לפנסיה. לא קופצים עלי לעבודות כי זה גיל לא אטרקטיבי, אז עכשיו גם אצטרך לחכות עוד שנתיים לקיצבת הזיקנה? אלהים שישמור. אם אפגע לא אצביע לליכוד שמתעמר בחלשים של החברה. תמצאו פתרון ואל תעלו את גיל הפרישה גם לגברים צריך להוריד את גיל הפרישה.
אזרחית | 06.06.19
26.
שוב דופקים את הנשים
האישה, מיום שנישאת, עובדת מחוץ לבית, עובדת בתוך הבית, דואגת להורים מזדקנים, לעיתים ממשיכה ללמוד, וברוב המקרים נשחקת מהר. מגיעה לגיל 60 שחוקה ועייפה ואם היא בריאה, עדיין רוצה להנות מהחיים שנשארו לה - אל תעלו את גיל הפרישה לנשים. זו התעללות לשמה.
מולי | 05.06.19
23.
תגובות מטעם... מדוע שכלל הציבור יסבול בכדי שאלו בקרנות הוותיקות יתאזנו?!?!
זה הזוי! כלל הציבור צריך עכשיו לשנות את המודל על-מנת שאלו שיש להם פנסיה תקציבית יוכלו להמשיך ולקבל 70% מהשכר, בעוד שאף אחד בקרנות החדשות יגיע לתנאים אלו! כל אלו מטעם ההסתדרות שמגיבים פשוט מטעים את הציבור הכללי - כרגיל.
אני | 05.06.19
20.
גיל הפרישה צריך להקבע על פי תוחלת החיים הבריאה
בשונה מתוחלת החיים (גיל המוות הממוצעת) תוחלת נחיים הבריאה היא הגיל הממוצע שבו הבריאות מתחילה להתדרדר. בישראל תוחלת החיים הבריאה של גברים גדולה בכמה חודשים בלבד מאשר של נשים ובגדול שני המינים בריאים בממוצע עד גיל 65. (נשים 65 וגברים 65.5 בערך) ולכן גיל הפרישה לשני המינים צריך להיות 65. גם לגברים וגם לנשים. אחת הבעיות הקשות עם נדים שהן לא מצליחות למצוא עבודה בגילאי 55 ומעלה בגלל שהן קרובות לפרישה ומעסיק מעדיף גברים שיותר רחוקים. הדבר הנובף שחשוב הוא לבטל את חובת הפרישה כי השונות בבריאות גבוהה.
חם או יפת | 05.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת