אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פרשת UBS: עו"ד הורשע בהעלמת הכנסות במשך 10 שנים באמצעות חשבון סודי

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
תפסיקו להשוות כל דבר לקובי פרץ
הנאשם כאן (שהוא גם עו״ד, כן) מנע מהמדינה תשלום מס של 170,000₪ ולא מיליונים כמו קובי פרץ או אחרים. אני לא מזלזל בסכום כזה אבל קצת פרופורציות. על סכום כזה-לא מכניסים לכלא אלא מטילים עבודות שירות. זה לגנוב את המדינה ב-1,400₪ לחודש, במשך 10 שנים. מאוד לא יפה אבל לא שיא השחיתות.
עו״ד | 08.06.19
27.
משתינים עלינו ומקבלים עונש מגוחך
העלים סכום כל כך גדול (אולי העלים יותר אבל זה מה שנתפס) במשך עשר שנים (!) ומזיין לנו את המוח שזה לא הטיפוס שהוא? אז מה הוא? אזרח שומר חוק שמשלם את מיסיו בזמן? זה היה בטעות? התפלקות כזאת, בלי כוונה? למה צוחקים עלינו? ולמה מאסר כזה קצר? בלי מאסר ארוך אנשים לא ילמדו לקח.
אילנה | 06.06.19
24.
גנבים נמאסתם
כשיש ראשי ממשלה שמקבלים מעטפות וטובות הנאה בדמות שטרות ועדיי זהב ויהלומים לחזירות שלהם ברור שלעוכר דין (לא שגיאה) מותר לגנוב,להעלים,לעשוק בעיקר את מי שבא למשרדו לקבל עזרה.שישמש את כולכם לחלקות גדולות ויפות עם מקום שהאזרחים יוכלו לכבד ביריקה איכססס לאן המדינה הזו הולכת .
הנגעלת | 06.06.19
15.
כסף
אורחי דין תמיד מסתתרים מאחורי גלימה להקלה בעונש. הרי הם מבינים ומודעים לחומרת המעשה. למה עונשים קלים כל כך על עברות בסדר גודל כזה.למה??????שיחזירו כל שקל שלקחו וגם תעודת עורך דין. זועק לשמיים. איפה הבושה והאמינות כלפינו, האזרחים הפשוטים. שופטים יקרים, לתשומת ליבכם!
איציק | 05.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת