אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כך פספסנו פגישה עם לך ולנסה: טיול בגדנסק ובנופים הירוקים של צפון פולין

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
פולין
הכל יפה. אפשר לחשוב שהפולנים משמרים בכל מקום את זכרון השואה. אז לא. אתמול חזרתי מהאזור. על אתר אחד או שנים שבו הפולנים שימרו את זכרון השואה יש מאות אתרים לא מסומנים שבכל אחד מהם קבורים אלפי (כן) יהודים שנרצחו לא רק ע"י הגרמנים, אלא בעיקר ע"י פולנים. לא היה שיתוף בין גרמנים לפולנים בעניין זה. הפולנים רצחו באופן עצמאי. בכל מקום בו נרצחו פולנים יש מצבות עם הציון "פה נרצחו פולנים". במקום אחד או שנים שבהם נרצחו יהודים או שאין קבר או מצבה אלא לפעמים כתוב שנרצחו " אזרחי פולין". לא מצויין שהיו יהודים,
וויטק | 01.08.19
8.
יש עכשיו גל אנטישמיות עצום בפולין
הפולנים פשוט מסובבים את הישראלים הבורים והפתיים על האצבע. על הקומו-יהדות אתם שמעתם? ועל לך ולאנסה והאפיפיור יוחנן פאולוס ה-2 שנלחמו בקומו-יהדות לבדם ולבדם הביאו לקריסה של ברית המועצות הקומו-יהודית? ועל זה שהיהודים ששלטו בפולין ב1967 רדפו את יהודי פולין מסיבות אנטי-ציוניות טהורות ולא אנטישמיות, אתם כבר שמעתם? ועל זה שהממשלה הפולנית הנוכחית היא האמיצה ביותר בכל אירופה כי היא היחידה שמסרבת לכבד את ההסכם שחתמה לפני עשור בנוגע להשבת רכוש יהודי מלפני השואה?
אבגדה | 22.06.19
6.
אם להמשיך ע"פ ההגיון של מס' 3 אז...
בעצם כדאי להישאר בארץ. כי לגבי שנאת היהודים ש"יונקים עם חלב האם", אז יש עוד מספר לא מבוטל של ארצות, כגון: אנגליה, צרפת, רוסיה, הונגריה, חלקים ניכרים מארה"ב וקנדה, דרום אמריקה, אוסטרליה וכו'. מלבד יפן, סין והודו, תתקשה למצוא מדינות הנקיות משנאת יהודים.
G | 21.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת