אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

העולם התקדם, ועכשיו תור שירות הלקוחות

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
שירות לקוחות = שוק עבדים
כשנציג שירות לקוחות מתפרנס בקושי בשכר מינימום ומקיז דם להגיע לתגמול (אם בכלל) המותנה במיליון סעיפים לא פשריים (חלק לא שירותיים / תומכים באיכות מקצועית בעליל) , אל תתפלאו שהשירות בארץ נראה כך. 60% משוק המוקדים מנוהל באאוטסורס שמוציא לעובדים את החשק לתת שירות (במקרה הטוב , במקרה הפחות טוב את החשק לחיות). אבל העיקר שבעלי החברות יודעים לזייף יופי של אורגזמה... בצד השני ,בחברה שמוציאה את השירות לאאווסורסינג שמים מישהי / מישהו שיודעים לנבוח חזק ולהשפיל את עובדי האאוטסורסינג עד עפר.
שירות לקוחות = שוק עבדים | 10.06.19
23.
תור שירות לקוחות
אולי קשור ואולי לא מעבר בין קופות חולים צריך להיות מהיר ובמיידי לא ייתכן שנהיה לקוחות שבויים על מנת לקבל שירות יעיל ורפואי יעיל ופרטני את מהפכת השירות צריך להמשיך ואני תקווה שמישהו מהשרים והחכים המכהנים ייקח לתשומת ליבו ויפעל כי זה ממש ענין של חיים ומוות .
א. | 07.06.19
20.
שירות
העסקים ומשרדי הממשלה השונים אינם מעוניינים לתת שרות ללקוחות בכלל - הדבר מצריך העסקת כח אדם והעלויות גבהות שאינן תורמות דבר בטווח הקרוב (אין דבר כזה). מה גם שאצל המתחרים קיימת אותה שיטה או שאין מתחרים כמו במשרדים של משרתי הציבור. רק קנסות גבוהים ושיימינג ברשת יעשו את העבודה. כאשר הנזק יהיה מידי הם יבינו
לקוח | 07.06.19
16.
השרות בארץ נורא. עדין מתנגן לי בראש הקול של האיש שאומר "לקוחות יקרים" בתקליט של בזק.
כל מלה שניה היא "לקוחות יקרים" אבל דקות שלמות עוברות עד שבכלל אפשר להגיע לאופציה שמובילה לנציג. וגם אז אם למשל הזמנתי טכנאי המוקד אומר שזוהה שהוזמן טכנאי ולא מעביר למוקד. אם אני לקוח יקר, למה הגישה הזו ? עדיף כבר לא לומר כלום. מסלקום בכלל התייאשתי.. מהטלפון הנתנקתי ובטלוויזיה נקווה שלא צריך שרות. חברות צריכות ללמוד מחברות גדולות וכן, אמזון, נטפליקס אפילו גוגל אלו דוגמאות מצויינות אבל עדין לא כל מה שבחו"ל עובד טוב. יצא לי להמתין דקות ארוכות גם במוקדים בחו"ל
כ | 07.06.19
8.
מצחיק שאתה מציין את אמזון ונטפליקס כחווית שירות
יש הבדל תרבותי גדול מאוד, לאמזון יש מרכזי שירות גלובלים. אם קיבלת מרכז שירות קנדי הם סופר אדיבים מרכז שירות אמריקאי, לא מדברים איתך פשוט שולחים החזר כספי, תשאיר את המוצר אצלך אם אתה רוצה. אבל לאמזון יש גם מרכז שירות במקסיקו, ולהוציא מהם משהו זה כמו לקבל שירות בישראל רק במבטא. לנטפליקס יש מרכז שירות עבור מה? נרשמת או התנתקת תהליך פשוט באינטרנט. בקיצור שירות לא מורכב שלא מצריך שירות לקוחות.
מוטי | 07.06.19
4.
שליחת הודעה וקבלת תשובה במייל - מה, זה אפשרי?!
יש משהו מאוד מעצבן בשירות הלקוחות הישראלי הממוצע - אי אפשר להשיג אותם למעט בטלפון עם המתנה מעצבנת. שלחתי כמה פעמים בקשות לאימייל של חברה - Hot Mobile, בנק מזרחי, מנורה מבטחים וכו' - אבל במקום תגובה מהירה, אף אחד לא חזר אלי במשך זמן ארוך (שבועיים במקרה של הבנק, שאמור היה לעודד מיילים). במקום שיענו למיילים ורק בחוסר ברירה יפנו לטלפון, אני מוצאת שהשירות הכי מהיר (בצורה יחסית) הוא להתקשר ולחכות על הקו. זה מעצבן כמו שזה נשמע, אבל לפחות זה מניב תוצאות. המיילים - לא מניבים שום דבר - וחבל.
יסמין | 07.06.19
3.
חחחחחחחחח רציונאל בחברת ישראליות
בכל העולם מלמדים ששימור לקוחות זו דרך הגיוס המועדפת. מאחר ושימור לקוח קיים תמיד יהיה זול מגיוס לקוח חדש. בארץ מרבית החברות עוסקות כל היום בזריקת לקוחות למתחרים. כל המבצעים שנגמרים אחרי שנה, היחס המזלזל של שרות לקוחות והשרות הירוד בכלל, מובילים את הלקוחות כל הזמן להחליף ספקים על מנת לשפר את מצבם. לא ניתן להבין את ההגיון העקום של כל ספקי השרותים בארץ. כי בסופו של יום כולנו משלמים את העלות הגבוה של הנדידה התמידית של הלקוחות והחברות לא מרוויחות מנאמנות הלקוחות.
jjjjjjjjjjj | 07.06.19
1.
דוגמא טריה לשירות בזק מהיום
חידשתי את ההתקשרות שלי עם בזק לשירותי אינטרנט והנה צץ לו חיוב חדש בשם תמיכה PRO שמעולם לא הוצע לי וודאי לא הסכמתי לו ב10 שקלים לחודש.באתר בזק "דיברתי" עם הגולם הרובוטי שלא ידע מה זה הPRO המדובר כך שאין עם מי לדבר וכך בזק תמשוך זמן כדי לחייב אותי על עוד כמה ימים עד לאחר החג שבמהלכו כמובן אין שירות אנושי.אישטנם בזק !!!
צפוני | 07.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת