אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קורקינטים: הפתרון שהפך למטרד עירוני

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
קורקינטים ואופניים הם הפיתרון! אחרת כולנו ניהיה בפקק תמידי ומזהם.
המחדל הוא של המדינה והעירייה שלא סללו מספיק שבילי אופניים! מה שצריך זה להפוך את דיזינגוף ורחובות נוספים למדרחוב עם שביל אופניים רחב, ולסלול שבילים רבים נוספים לדו גלגלי. זה יגרום לרבים לעזוב את הרכב שלהם. די להעדפה של חניות וכלי רכב על חשבון אנשים!
לא חבל? | 10.06.19
11.
כלי מסוכן שחייבים לאסור אותו כליל - אין יום שאני לא עד לתאונה ופוטנציאל לעוד תאונות
חייבים להוריד אותם מהמדרכות. אני וילדי ממש יוצאים למלחמה כל יום במדרכות שהפכו זירת קרב. זה לא ייתכן שהעירייה והמדינה נותנות לכלי ממונע שנוסע כל כך מהר לטוס על מדרכות בהן הולכים ילדים וגורמים לתאונות יום יומיות.
רונן | 10.06.19
10.
לא מבינים שהאופניים החשמליים משמשים להפצת סמים
אפשר לראות בכל מקום מבוגר שיושב ברכב ואליו מגיעים נערים על אופניים חשמליים, מקבלים ממנו משימה עם סחורה ויוצאים עם המשלוח. הם יכולים לנוע במהירות ונוסעים בכל מקום: מדרכות, שבילים, כבישים, טיילות, חצרות בניינים, פרוזדורים בקניונים, אפילו על גשרים להולכי רגל. איפה המשטרה? לא יודעים שם שאופניים חשמליים הם כלי פשע?
אזרחית | 10.06.19
5.
תורידו את רוכבי האופניים והקורקינטים מהכביש
חובת המדינה לבנות בדחיפות שבילים יעודיים לרוכבי אופניים וקורקינטים ולהוריד אותם מהכביש סכנה לרוכבים שלא מצייטים לשום חוק תנועה, סכנה לרכבים שנפגעים מהרוכבים ולא יכולים לעשות כלום בעניין וסכנה לנהגים שפוגעים ברוכב כזה ונענשים בחומרה (הרבה פעמים ללא צדק)
ירון | 10.06.19
3.
השוואת ישראל לעולם בלתי מציאותית
בכל המקומות שציינתם שבחלקם ביקרתי אין את פרומיל הכאוס והזלזול בזולת ובחוק כמו בישראל. בפריס הם נוסעים בשקט, בסדר מופתי וללא בריונות. כנ"ל בארה"ב, לונדון, מדריד שבולטת לטובה בין כולן בזכות תושביה הנהדרים והממושמעים. בארץ הם צצים משום מקום, מזלזלים בכולם ובחוקים...רגע, אין חוקים אז הם עושים מה שבא להם באתי להתלונן לשוטר שאיזו רוכבת פגעה בי והוא אמר שאין מה לעשות הרוכבת הייתה ערסית, בת 13 חצופה ובוטה, לבושה כמו כוכבת פורנו אנאלי. אתם משווים את ישראל שלא איכפת ל-90% מתושביה מכלום לאנשי מערב?
הלוחש לערסים | 10.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת