אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מדוע אנשים מצליחים לובשים את אותם בגדים?

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
לו כולם לבשו אפור לא היתה לצוקברג פרנסה
צוקברג: ״אני מרגיש כאילו איני עושה את העבודה שלי אם אני מבזבז אנרגיה על דברים מטופשים או שטחיים״. אך היתה ברשותו אנרגיה רבה לבזבז אלמלא גרם לאחרים לבזבז את זמנם על תיעודה של חיצוניות מטופשת ושטחית, שיתופה ברבים וצפייה בתיעודים חיצוני שטחי ומטופש של זולתם.
משה | 12.06.19
32.
איינשטיין התחיל את זה
לאיינשטיין היה 2 צבעים לחליפות ואפודות. צבע אפור וצבע שחור. הוא עשה מיקס בינהם. הוא טען שבני אדם מבזבזים 5 שנים או 4 שנים של זמן מצטבר בחיים,על החלטות מה ללבוש.. ההיגיון מאחורי הדבר הזה הוא נכון,פמות כסף לבזבז על סמרטוטים,פחות זמן לבזבז,ויותר אנרגיה לכוון לדברים מועילים יותר.
איינשטיין | 12.06.19
28.
מדובר באנשים חכמים מאוד
הסיפור הזה מגיע מאיינשטין, הוא תמיד לבש את אותם הבגדים , וחשבו שהוא פרופסור מפוזר שלא שומר על נקיון יותר מידי, אבל אז נעשתה כתבה עליו באחד המגזינים והכתבת הוזמנה לחדר השינה ולמלתחה שלו, ושם ראתה עשרים סטים של הבגדים שלו ,מכנסיים חולצה עניבה וחליפה תלויים מגוהצים מעומלנים, ואיינשטין הסביר לה:אינני רוצה לבזבז אפילו שנייה מהמוח שלי על מה ללבוש , זה הבגד שאני אוהב ואותו אני לובש , שום מחשבה פשוט מתלבש והולך
יואב הדרי | 11.06.19
22.
צודקים
מכיר את הנושא והולך עליו בעצמי. חוץ מאותם מקרים שאני יכול לעשות OUTSOURCE לקבלת החלטות כאלה למשל לאשתי. אני פשוט לובש בבוקר מה שהיא מוציאה לי מהארון. אם היא לא תוצאי - אקח בגד הכי עליון. בגלל שמלכתחילה אני לא מכניס לארון בגדים שאני לא אוהב - זה עובד די טוב וחוסך לי אנרגיה נפשית.
גבר | 11.06.19
21.
מצליחנים ? קשקשנים !!!
לא בטוח שהייתי נותן משרה ניהולית למי שקבלת החלטה מטופשת של איזה חולצה ללבוש בבוקר גוזלת לו אנרגיות מיותרות. אני עומד כל בוקר מול הארון וזה לוקח לי בדיוק 12 שניות להחליט מה ללבוש. אם המצליחנים הגאונים האלה מרגישים בזבוז אנרגיה, כנראה שהם צריכים שבוע חופש אחרי כל החלטה עסקית שהם מקבלים. שיתקדמו.
הגאון מוילנה | 11.06.19
4.
כי הם לא דמויות שהמראה שלהן הוא עניין ציבורי
כמו נגיד מלכת אנגליה ,או שחקנים/יות , מגישים, סלבריטאים , שחקני כדורגל , דוגמנים ,זמרים אף אחד מהחברים ברשימה הזו לא היה בא בחולצת פולו וג'ינס לראיונות ( לרוב) בגדול מדובר בבעלי עסקים /מפעלים שיש להם חשיפה מאוד קטנה ומוגבלת לתקשורת , למה להם להשקיע בביגוד?
מישהו בודק? | 11.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת