אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איילת שקד: "יועץ משפטי צריך לשרת את הבוס שלו במסגרת החוק"

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
העם צריך לשרת את השליטים. הבנתם את זה, משרתים? עכשיו תרדו על ארבע ללקק את הפאנלים.
הצעת "החוק התאילנדי" למושב הראשון של הכנסת הבאה: כמו בתאילנד, שם שרי הממשלה זוחלים על הארץ בנוכחות המלך, שום שר, חבר-כנסת או נבחר ציבור ופקיד אחרים לא ירימו את ראשם מעל גובה הברך הענוגה של הגברת.
ומה עוד? | 12.06.19
24.
שותפה למצב, שותפה לפשע..
מספר עורכי הדין זו אשמת המדינה שמאפשרת לגוף נאלח חסר ביקורת ציבורית וחסר שקיפות לנהל את תחום המשפט בישראל במקום המדינה ואת נתת יד ענקית לזה. את שותפה לזה בברית שכרתת עם ראש הכנופיה תאב הכח, הכל בשביל למנות שופטים משלנו? חלם. לפרק את הכל מהלשכה. את הבחינות שתעשה המדינה. מי שאינו רוצה להיות חבר בלשכה שלא יהיה , גם לזה אין אח ורע בעולם. מה פתאום איגוד מקצועי מחזיק את המושכות. תתייחסי לקובלנה המשמעתית על לירום סרנדה שגילגלו אותה לעו"ד אחר.... בזה צריך משרד המשפטים לעסוק. בראש ובראשונה.
חרד למדינתו | 11.06.19
20.
אישה כוחנית ומגעילה
, עם תסביך עליונות חסר תקדים . בדיוק עבורה ולשכמותה קיימים יועצים משפטיים.היועץ המשפטי חב את חובו לציבור , והיא רוצה משרת אשר יכשיר שרצים בכל דרך ויהיה נאמן לקו המחשבה הפוליטית שלה .מבט מהיר בלשכת עורכי הדין מלמד אותנו לאיזו שחיתות אפשר , לכאורה , להגיע, כאשר מוחלשים שומרי הסף .מביש שאישה כזו נבחרה, היא לא מבינה אפילו אזרחות מהי .
העמלץ | 11.06.19
16.
רוב של 61 נשמע מפחיד- נניח יחוקקו חוק שאין בחירות עד 2039
יגישו בג"צ .. והכנסת תנצל פסקת התגברות ובג"צ לא יוכל לפסול את החוק. לא הגיוני שפסקת התגברות תהיה ברוב מינימום של קואליציה. אולי רוב של 70 חברי כנסת מתאים .. אבל זה תלוי סיטואציה. למשל אם היתה ממשלה של ליכוד - כחול לבן גם רוב של 70 זה לא טוב. אני לא משפטן ואולי אני מדבר שטויות אבל זה מדאיג כאזרח. אי אפשר לתת לרוב לקחת החלטות שינציחו את הרוב ויבטלו את המיעוט. בטח אם מדובר על מצב של 65-55.
מ | 11.06.19
12.
מי שלא צולח את מבחן הלשכה צריך להיות חשמלאי, זגג, מנעולן... ואני לא אומר מתוך זילזול במקצועות האלו
בדיוק להפך, בגלל שבמשך שנים מדינת ישראל זנחה את החינוך המקצועי טכנולוגי אין כיום בעלי מקצוע טובים. באוסטריה אין בושה בלהיות טכנאי, אבל פה? חלילה. (למרות שטכנאי טוב מפעיל את המוח באותה מידה כמו עורך דין טוב)
שדג | 11.06.19
11.
ממש מעוררת גועל נפש.
רוב של 61 הוא רוב אד הוק מזדמן שבפירוש לא מייצג את רוב הציבור ונותן מנוף לחץ אדיר לסיעת מיעוט. רוב נדרש הוא רוב שכולל לפחות חלק מהאופוזיציה. ובאשר ליועץ משפטי, ראינו איזה "ייעוץ" נתניהו קבל, ש"מותר לקבל מתנות מחברים" וההמשך ידוע. אסור לתת לשקד ולשכמותה להתקרב למערכת המשפט!
ששון | 11.06.19
5.
דמו קרטיה
שוכחת את התמונה הגדולה: "הבוס" של נבחרי הציבור הוא: הציבור. ובתוך הציבור, האדם הפרטי צריך הגנה ממצבים של עריצות שלטונית (יכול לקרות בכל ממשלה, גם של שמאל). ככה בכל מדינה דמוקרטית. איילת מציגה חלקי דברים שנראים הגיוניים, אבל לא מסתדרים עם התמונה הגדולה של דמוקרטיה. די כבר לנסות לבלבל אותנו, אנחנו לא פראיירים. לא נסכים שהממשלה תהיה הבוס שלנו, זה ההיפך מדמוקרטיה - סתם דיקטטורה שיש בה בחירות (ויועץ משפטי שמשרת את המלכה).
די כבר | 11.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת