אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הציבור מתבקש לסייע בחיפושים אחר שר האוצר

188 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

187.
איבד אמון במצבעים
כחלון איבד אמון במצבעים , במפלגתו התברגה לשתי תפקידים עיקריים בממשלה הקודמת שר הכלכלה ושר האוצר שתי תפקידים שיושבים על הברז של הכספים . הציבור למרות ההטבות שכחלון נתן לו במקום לפאר את כחלון הלך והצביע כמו עדר לשליט הבלתי מעורר קים ג’ון ביבי . ולכן כחלון מאוכזב ,כחלון גם צריך לבוא בטענות רק לעצמו כל זמן שראש הממשלה בחקירה הוא התפתל ואיבד כל זמן עמוד שידרה והפיר את הבטחותיו לבוחר . שהוא לא יישב עם ראש ממשלה מכהן בחקירה אחכ בהמלצות . העם הבין שלכחלון יש מילה של עמידר
עמידר דיור  | 13.06.19
182.
כחלון נכשל - לא הצליח להוריד את מחירי הדירות
כחלון נכשל בדבר הכי חשוב שהבטיח: הורדת מחירי הדירות.. הוא הבטיח לציבור הרחב: אל תרוצו לקנות דירות - כי מחירי הדירות ירדו בעתיד... מי שהאמין לו, פשוט הפסיד הרבה מאוד. ולו רק בשביל זה - כדאי שפשוט יזוז מהפוליטיקה ויפסיק להכשיל ציבור שהאמין לו. אבל, גם לנתניהו יש אחריות גדולה מאוד למצב הזה: הרי הוא ראש הממשלה עם הכי הרבה השכלה פיננסית שהיה אי פעם. .בזה הוא גם מתפאר, לא? אז, איך יכול להיות שאם שני גאונים כאלו בצמרת המדינה - מחירי הדיור עדיין כאלה שאין שום יכולת לזוג צעיר אפילו לחשוב על דירה: נכשלתם
אריאל | 12.06.19
172.
ל171
כן אנחנו מתגעגעים לקרטל הסלולר חסר לנו קרטליסטים על הראש ,קרטל קבלנים בשם "בוני הארץ" קרטל מזון ,6 קרטלים שונים ברכב יבואנים שלא אוהבים תחרות ודואגים לקשרים במכון התקנים ושוכחים מה ההבדל בין רווח לגטימי לחזירות ,אנחנו ממש מתגעגעים לקרטל הסלולר הגנבים בחוק שלא ידעת מה מבשלים לך כל סוף כל חודש . ממש... אינטרסנטים הבייתה. הרגתם את כולנו.
גג | 12.06.19
171.
לא אהבתי את מה שהוא עשה בסלולרי
מפעילים וירטואלים שלא מחוייבים לפרוס תשתיות פיזיות גורמים לכך שהרשת הסלולרית בישראל נשארת שנים מאחורי העולם המערבי. השיטה שלו לגבי מחיר למשתכן הייתה צריכה להיות כוללנית, אבל במקום זה הוא התמקד רק בחלק אחד שלה - ההגרלה ללקוחות - וזה גם הרס את העסק ומנע פתירה של התייקרות הדירות בישראל. הויתורים שלו מול דרישות קואליציוניות של מפלגות אחרות השאירו גירעון שהולך ומטפס. מבחינה כלכלית הוא לא עשה את העבודה. אם הוא היה רוצה להיות כלב השמירה של הדמוקרטיה - ניחא, אבל נראה שהוא גם לא מעוניין בזה יותר. מיותר לחלוטין והגיע הזמן שילך הבייתה.
יסמין | 12.06.19
166.
זה לא כחלון. זה נתניהו.
ממשלת מעבר לא יכולה לקבל החלטות על חוקים מסוג "הוראת שעה". הצהרונים הוא אחד מהם. אין מה להאשים את שר האוצר. לא הוא דחף לבחירות חוזרות. אני גם מניח שכחלון לא ישים מחיר פוליטי על כך באופן אישי כי הוא מצטרף בחזרה לליכוד. הצלחה\כישלון של הליכוד תהיה גם הצלחה\כישלון של כחלון.
דני, ירושלים | 12.06.19
162.
תגובה - 116
צודק בכל מילה , אין שר אוצר שנתן ועשה כמוהו בכל שנות קיומה של המדינה , סלולר , חסכון לכל ילד , מחיר למשתכן , שכר חיילים , פנסיות , לא העלה מסים בכהונתו , ועוד ועוד . .. עם קשה עורף ולא חכם , עכשיו תתכוננו לגזרות שיגזרו לכם את החשבון. כחלון , לא היה ולא יהיה שר אוצר כמוך תודה על הכל.
טיראן | 12.06.19
159.
כאילו שלפיד היה יותר טוב
ככה זה כשממנים לתפקיד מקצועי, פוליטיקאי שכל מה שמעניין אותו זה כמה קולות הוא יקבל בבחירות. אותה הבעיה היתה עם לפיד , ואותה הבעיה תיהיה עם כל פוליטיקאי אחר שיכנס לתפקיד מבלי שיהיה לו רקע מקצועי תומך. עדיף היה לקבל החלטה כי במשרדים מקצועיים כמו אוצר, בריאות, תחבורה, חקלאות וכו', ימונה שר אך הוא יהיה חלק מצוות מקצועי ( שיבחר בנפרד ) שביחד יוכלו לקבל החלטות לקידום הנושאים למען העם והמדינה ופחות למען הג'ובים של החברים.
גם גם | 12.06.19
155.
שהחוליגן עזב
שר האוצר כחלון הוא השר הכושל והגרוע בהסטוריה פשוט הזויי ניסה לקנות ציבור בוחרים שלא שם עליו ... מגיע לו על השוד של הקוםה הציבורית שהוא עשה בחסות תוכניות כגון מחיר לשמתכן שנועדו רק ליתור קהל בוחרים טוב שנכשל עוד 4 שנים עם כחלון השם ישמור את כולנו
מודה לאל | 12.06.19
153.
עכשיו כנקמה כל הזוגות הצעירים כי
כחלון מאוכזב שהתרסק בבחירות חושב שעשה הרבה למען זוגות צעירים והאמת כל מי שלוקח את תיק האוצר שונאים אותו זה כחלון היה צריך.לדעת מזמן יש גם גרעון בקופה לדעתי רק הליכוד צריך.לקבל את התיק הזה אחרת מי שיקח מכל מפלגה אחרת מפלגתו תימחק הליכוד חיים באשלינץה שהצץמצב הכלכלי מעולה מדיניות ימין כלכלי רעה לאזרח הקטן שהם יתמודגו עם הגרגון
ייל | 12.06.19
149.
אנחנו הדפוקים
לפוליטקאים בישראל חשוב רק הכיסא כחלון מכר את כבודו ועל כך הוא ישלם במנדטים. שר האוצר במשך כל כהונתו לא דיבר ובטח שלא עשה עבור העסקים הקטנים וגם לא עמד בהבטחתו להילחם נגד העסקים הגדולים והבנקים. חברת טבע במשך שנים שילמה אחוזים בודדים כמס והיו שנים שקיבלו פטור מלא כאשר עסקים קטנים ובינוניים נלחמים להשאיר את הראש מעל המים. ישנן ככ הרבה שאלות שהפולטיקאים בכלל לא מעלים כתשובות אלא מתקוטטים ביבי או טיבי.. אנחנו, העם פשוט פוקים והם חוגגים על כך.
עד מתי? | 12.06.19
148.
הרבה מהתגובות פה ובאופן כללי נגד כחלון גזעניות בצורה מחרידה. תתביישו לכם!
כואב לכם לראות מישהו שבא מאולגה, בנה את עצמו בעשר אצבעות ועשה למען אזרחי ישראל הרבה יותר ממה שעשו רוב הפוליטיקאים? ביניכם לבין עצמכם- תודו, אם הוא לא היה מזרחי, או צ'חצ'ח כמו שחלק מהתגובות פה כינו אותו, האם גם אז השד העדתי היה יוצא מכם? אלוביץ וחבריו כינו אותו "הערבי" (כשהיה שר התקשורת), ובטוח שביניכם לבין עצמכם אתם משתמשים בכינויים דומים. פשוט לא מסתדר לכם לראות מזרחי שהצליח הרבה יותר מכם בחיים ועוד מכהן כשר אוצר ומגיע להישגים. מתערב שאם אחד שקוראים לו מרידור או ניסנקורן היה עושה בדיוק את אותם דברים, חצי מהתגובות כאן לא היו נכתבות (כי אי אפשר היה לכתוב צ'חצ'ח, אולגה ושאר גילויי גזענות ועדתיות מחרידים).
אשכנזי | 12.06.19
143.
הוא נעלם כי אין כלום ולא היה כלום...
מחיר למשתכן הוכחה ככשלון טוטאלי, שרק משחקים סטטסיטיים יכלו לעזור לה. המחירים ממשיכים לעלות, עול החיים רק גדל. אז אם הוא רוצה לשמור על מעמדו, עדיף ישתוק ולא יופיע ויגיד שטויות בתקשורת. בקטע הזה הוא לפחות הפנים את "דייג חכמה שתיקה"..
יוסי | 12.06.19
128.
הזוי שהביקורת על כחלון מגיעה מאנשים שהריצו מפלגה שאומרת כלום על כלום חוץ מזה שצריך לבחור בהם
כי הם לא ביבי וביבי נורא ואיום. הכי קל רק לברבר ולא לעשות. ככה בטוח שאין ביקורת. גם הכי קל להשאיר מצע עמום בנושאים כלכלייים/חברתיים כדי לא להרגיז אף אחד. מה לעשות, כשעושים ומנסים מתברר שהמציאות מורכבת יותר מברבורים וגם עלולה להרגיז לא מעט אנשים..
הזוי | 12.06.19
126.
העובדות נכונות. הדעה במאמר לא.
הבעיה בשר אוצר במפלגה קטנה היא שהוא מחוייב להישרדות ולחברתיות מוגזמת. בעוד שר אוצר אפור ממפלגת שילטון לא. ככה שאומנם הוא שותק. אבל ככה הוא יוכל לעשות דברים חשובים גם אם הם קשים בלי חשש לקריירה. תחשבו, למה הטענה שנשים חלשות מגברים עדיין תופסת במשרד האוצר? למה לפי זה גיל הפנסיה שונה? למה לא אחיד? למה לא מקבלים את דרישת הoecd ומוסיפים מע"מ לירקות? או משטחים את המס? הסיבה היא שזה לא פופולרי. וראש מפלגה עצמאית שיעשה את זה יחטוף. ככ אולי יהיה לשר האוצר אחריות. והוא לא יפחד.
אלון | 12.06.19
124.
כחלון צודק בהחלט שהוא לא נוקט בעמדות
זה השר היחידי שנתן מכל מרצו וניסה לחולל איזה שהוא שינוי במדינה שיהיה יותר קל לחיות בה ולבסוף גילה שהעם לא מעריך את פועלו . פשוט הוציאו לו את כל הרוח מהמפרשים !!! גם אני הייתי נוהג בדיוק כמוהו. על של כפויי טובה ע=שרק יודעים להשמיץ ולקלקל
שלומי | 12.06.19
120.
הצבעתם למפלגת פנטזיה גנץ לפיד? עכשיו תאכלו את מה שבישלתם. היה לכם שר אוצר שדאג אך ורק למעמד הביניים
ונלחם באינטרסנטים באופן חסר תקדים. נטשתם אותו, הצבעתם למפלגה שהדבר היחיד שהיא הציעה באופן קונקרטי זה שהיא לא תשב עם ביבי, בלי שום הצעות חברתיות-כלכליות קונקרטיות שעוזרות למעמד הביניים. ועכשיו אתם עוד באים בטענות? חצופים!
יוסי | 12.06.19
117.
לכל ׳המבינים והבכיינים״
כחלון היה השר הכי חברתי בקדנציה הקודמת מאז תולדות המדינה ואני לא מגזים הוא עשה רפורמות עצר את העלייה של הדירות סבסד צהרונים נלחם בסלולר הקים את מחיר למשתכן נלחם במשקיעי נדלן ועוד....( עשה ב3 שנים מה 4 שרי אוצר עושים ביחד ב16 שנה ) רק מה .... היו בחירות ... ובבחירות הציבור החליט להעניש את כחלון על זה שהוא היה כזה טוב והחליש אותו ל4 מנדטים עלובים עכשיו מה אפשר כבר לעשות עם 4 מנדטים באוצר ???? איך אפשר להעביר אג׳נדה עם 4 מנדטים ???? ולכן ..הציבור מטומטם אז הציבור ישלם עכשיו הוא בליכוד
אבי  | 12.06.19
107.
הציבור עיוור - ביבי הביא אותו לכישלון ועכשיו נהיה תמים - זה ביבי אשם אצלו הכח להחלטות
כחלון פשוט לא חכם מספיק ביבי נתן לו להבטיח הבטחות שוא כדי שיקבל מנדטים ויתן ניצחון לימין בסוף כחלון הכניס אותנו למערבולת של חובות שיאלצו את הבא בתור להעלות מיסים לקצץ בהטבות והכל על חשבון הציבור מישהו באמת חושב שכחלון החליט משהו????? הוא לא זז בלי אישור של ביבי אבל ביבי אוהב שאחרים עושים את העבודה המלוכלכת כדי לדרוך עליהם
עיוורון | 12.06.19
103.
נטו כישלון הוא אחד האשמים אז כדאי שיעלם
הקיסר בובי נתניהו ונטו כישלון הם האחראים לניהול כלכלת בחירות מקרע שהממשלה הקודמת הושבעה. כחלון כי הוא פופוליסט אידיוט שהאגו שלו נופח לרמה כזו שאפילו הוא האמין לזה, ובובי הוא פשוט פראנואיד שלא לוקח אחריות ולא עושה כלום ומנוהל ע"י מופרעת עם קבלות ובן מפונק.
רמי | 12.06.19
102.
מי שלא הצביע לו שלא יבכה
אני חושב שהוא כושל פיזר כספים שאין והכניס את האנשים למצב של מגיע לי.הביזיון הכי גדול שחילק מילארדי שקלים לשוטרים בכלל העדר ביטחון תעסוקתי. למה לציבור הרחב מובטח תעסוקה? מתי פיטרו שוטר אלא אם עשה מעשה נורא רובם יושבים במשרדים ואוכלי חינם
בני | 12.06.19
101.
פשוט מאוד: 1: לא משרת את הציבור, 2: לא יודע מה הוא עושה
מתי ימנו כאן אנשי מקצוע לתפקידים הקריטיים הללו? כאלה שהציבור בראש מעייניהם, כאלה שיודעים להתוות מדיניות, כאלה שמכירים מודלים שנוסו בעולם והוכחו כמוצלחים, כאלה עם אמונה ביכולות שלהם, כאלה עם עמוד שדרה...
יוסי אהרוני | 12.06.19
93.
כחלון היה פופוליסט
הציבור הבין זאת והעניש אותו. יש דרך אחרת לא פופוליסטית והיא תחרות מלחמה ללא פשרות במבנה המסואב של עובדי המדינה, והיא 0 סבלנות להסתדרות, מי ששובת ימולא לו ממלא מקום. לבצע שינוי רדיקאלי והתיעלות מלמעלה למטה בכל משרדי ומוסדות הממשלה. זה לא חוכמה לחלוב ולחלוב ולתת יותר.
מה לא מובן | 12.06.19
92.
כחלון מאוכזב ובצדק
פעל 4 שנים ללא לאות ובמסירות עבור הפחתה במחירי הדיור, הגנה על בית המשפט העליון, עצירת חוק נאמנות בתרבות של מירי, נטו משפחה ועצירת נתניהו בחיסול התאגיד ומכל האלפים שנהנו ממנו ובמיוחד הבגצ לא קיבל מהם קול אחד בקלפי מה שמוכיח שאי אפשר לרצות את השמאל התבוסתני וכחלון הבין זאת ושבר ובצדק ימינה לזרועות נתניהו שהציל אותו מבחירות חוזרות.
בן משה | 12.06.19
87.
כחלון - אכזבה !
האכזבה מכחלון היא לא מהיותו שר האוצר! כחלון היה שר אוצר טוב! האכזבה היא מכחלון הפוליטיקאי, כחלון האדם, כחלון האמין, נטו בנאדם טוב, כך האמנו! ולכן האכזבה כה גדולה. כשהתברר שכחלון עבד על כולם, והוא נטו פוליטיקאי, לא אמין , לא חזק, סתם עוד ״ שקרן״ קטן , מילה זו לא מילה ובקרוב יגלה שמרכז הליכוד, לא יאשר את הקומבינה וכחלון גמר את הקריירה הפוליטית! ולא נתגעגע.
עמית | 12.06.19
81.
כחלון השקרן רמאי נוכל
אתה אבי השחיתות ... שקרת רימיתה .ועכשיו אתה נעלמתה. לך הביתה .גזלתה את כספי הצעירים. איפה הגיעו מחירי הדירות? דירה 100 מטר יד שניה בת 20 שנה 1800000 ש"ח. איפה אתה? שקרן רמאי ונוכל?הזוג הצעיר לקחו משכנתא 1000000 שקל הם צריכים להחזיר 30 שנה 2000000 מליון שקל.אז הדירה בת 50 שנה .והם שילמו 2800000 מליון ש"ח עבור הדירה.זה הדיור למשתכן? לך הבייתה דחוף.לך ואל תחזור אתה וביבי מושחתים לכו הביתה.גועל נפש
שקרן.רמאי ונוכל. | 12.06.19
65.
אני מוותר מראש על החיפוש, חבל על האנרגיה זה מיותר בדיוק כמוהו.
הדבר שמצחיק אותי כל פעם מחדש הוא שלל התירוצים של הפוליטיקאים אחרי שהם כושלים במימוש ההבטחות הגרנדיוזיות שלהם. אמינות ויושרה של אדם נמדדות במרחק שבין ההצהרות למעשים שלו בפועל. במבחן התוצאה כחלון נכשל באופן נחרץ. מה הטעם לצאת בהצהרות כשאין לך גיבוי ויכולת לממש אותן? הגרעון חוגג,יוצאים לבחירות יקרות ומיותרות אך לטענת התומכים בממשלה הבזויה הזו הכלכלה מעולם לא הייתה טובה יותר! האמנם?
עידו | 12.06.19
59.
שר אוצר של אוצר
כמה כסף זרק כחלון על דברים "טובים" שאף אחד לא רוצה מחיר למשתכן מכשירי טלפון ניידים יקרים טלוויזיות של עשירים. כאשר בנק הפוע.. רצה לסגור את הסניף בגעת אולגה העיר שבו גרה אימו של כחלון כמה מהומה גדולה שבסופה לא נסגר הסניף. זה מה שנקרא אחד בפה ואחד בלב
אבי | 12.06.19
56.
ל 43 מה יש לבחור באחד שחושב שהוא מבין בהכל אבל למעשה לא מבין בכלל
על מה הצביעות?! במשך כל הקדנציה של האוצר "הנעלם" הגורמים המקצועיים אמרו את דברם אבל שר האוצר החליט שהוא מעל כולם ! שדיור ציבורי ומחיר למשתכן זהה לטלפון נייד בעלות של מיליארדים שעדיף להיות פופליסט בלי להביא את הכסף מהבית הרי ברור שהוא לא מתאים ועכשיו הוא שותק אני בכלל הצבעתי לביבי ונראה שבבחירות הבאות אני כבר לא אצביע לא כחלון-מחדלון צריך ללכת הביתה לנוח כוונות טובות =10% הצלחה
אלעד | 12.06.19
55.
הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם.
כולנו העבירו המון דברים טובים. כמו פנסיות בררת המחדל. עוד נקודות זיכוי להורים. היה היחיד שניסה להוריד את מחירי הדירות למרות שהן תלויות בריבית בנק ישראל. אני מעמד הביניים וכחלון רק עם הפנסיות חסך לנו קרוב לחצי מיליון. הטיפול בנכים ועוד ועוד. מצד שני כל זה עולה כסף. המדינה לא ידעה לנצל את השנים הטובות לשנים פחות טובות. מדינה אמורה להתנהל פשוט כמו שמשק בית מתנהל. ותמיד לשמור קצת ליום סגרירי הבעיה כאשר יש הרבה כסף אז כולם באים ואומרים אני חייב תוספת. ושר האוצר צריך לשמור על העודפים.
ל | 12.06.19
44.
אתם מדברים שטויות
הרי השר משה כחלון אמר כבל עם ועדה לפני הבחירות שאם מפלגת כולנו לא תקבל מספיק מנדטים בבחירות ולא תרוץ לבד כל התכניות המעולות כולל תכנית הצהרונים תתבטל כי יש כוחות חזקים שרןצים למנוע ממנו לקיים ולממש את התוכניות האלו אבל הציבור כמו עדר הצביע למפלגות הגדולות ולמפלגות אווירה במקום להצביע ולחזק את מפלגת כולנו שהיא מפלגה חברתית וזה מה שקרה אז מה אתם מאשימים את כחלון תאשימו את עצמכם .וגם למה אתם לא מדברים על הבחירות שיעלו למדינה הון תועפות לחינם הרי בכסף הזה יכלו לממש את תוכנית הצהרונים . בקיצור מדינה
מוטי | 12.06.19
43.
התקרנפות!!
שר האוצר התקרנף, ולכן השתתק ונעלם, נאלם. הקרדיט שנתתי לו םג ברגע שוויתר על העצמאות וחזר להיות שכיר בליכוד. גם הוא נגוע חזק במחלת הדביקות בכיסא. בושה לאיש הזה. כל המילים היפות נעלמו, מה חשובים הדגלים שהוביל, אם כעת הוא בוחר להיטמע הליכוד.התקרנפות ממש.
מיטל | 12.06.19
40.
חבורה של כפויי טובה
הוא אשכרה היחיד שאכפת לו. עשה את פרויקט מחיר למשתכן שבו כבר 60 אלף משתתפים רכשו דירה( 200 אלף משתתפים), הכפיל את קצבת הזקנה ואת משכורת החיילים, הפריד כרטיסי אשראי מבנקים ועוד. כולנו הרווחנו מהמהלכים שלו אבל אתם כולכם כפויי טובה. במיוחד החיילים, הזקנים ומשתתפי מחיר למשתכן. היו צריכים להיות לו לפחות 12 מנדטים עם כל מה שעשה. אבל יש לו רק 4 אז מה ציפיתם שיעשה? מה מפלגות אחרות עשו בדיוק? מישהו יודע? מדינה של חזירים..
אוהד | 12.06.19
37.
להחזיר את המשקעים.
פתרון לבעית הדיור הוא פשוט. להוריד את המיסוי על המשקעים, המשקעים יחזרו לשוק, הקבלנים יתחילו לבנות, מחירי השכירות ירדו, מחירי הדירות ירדו. המדיניות של כחלון היתה לגרש את המשקעים, הוא חשב שמחירי הדירות ירדו, בפועל הקבלנים בנו פחות מכיון שבכדי שקבלן יוכל להתחיל לבנות פרויקט הוא זקוק למשקעים. כל מי שהיה לו כסף קנה נכסים בחול. הכסף הישראלי ממן את פריחת הנדלן והכלכלה במזרח אירופה. ומה קרה למשק הישראלי? מחיריר הדירות עולים, הצעירים יורדים והמשק הוא ניכנס למיתון.
יאיר רז | 12.06.19
36.
כדאי שתיקראו ואז אולי
מה אתם מתלוננים? שתו לו, אכלו לו, למה ציפתם שממנים אדם לתפקיד גדול עליו בכמה מידות.הוא וליצמן לא ניהלו חנות מכולת קודם ואלו התוצאות. מתי תתעוררו ותבינו שזו לא הדרך למנות שרים עקב לחצי קואליציה. תעיפו את ביבי ותהיה ממשלת אחדות ללא חרדים וימניים קיצוניים
יעקב משה | 12.06.19
35.
כתבתי תמיד שהוא טיפש! הפתרון תמיד יהיה הדיור, להוריד את מחירי הדיור לרמה שפויה
ע"י קבלני חוץ בפינוי בינוי שיודעים לתכנן גם תשתיות מתאימות. ברגע שהמחירים ירדו לרמה שפויה, משפחה תיקח פחות משכנתא מצד אחד ומצד שני תוציא על דברים אחרים שיפתחו עסקים קטנים ואת המשק בכלל. הכל כל כך פשוט, אבל בעלי ההון מעוניינים רק לשלוט בנו העבדים המודרניים ע"י פוליטיקאים...
זה הזמן לבלגן!!! | 12.06.19
30.
מתי תבינו בובי לא מתאים ולא מסוגל לנהל את העסק
אין מינוי אחד שהוא הצליח לעשות כמו שצריך, זה מתחיל מזה שמחפשים חדלי אישים שלא יאפילו על הקיסר, אחרי שמוצאים, זה גם צריך להיות משהו שהמופרעת שרה מוכנה לסבול, לה יש זכות ווטו על כול מינוי, אז ככה לא מצליחים למנות בעלי תפקידים, לא מצליחים להרכיב ממשלה הגיע הזמן שבובי ילך הבייתה להתכונן לשימוע ולמשפט, אולי לעשות איזו הרצאה כדי לשלם את הקנס מתנה שקיבלה המופרעת
רמי | 12.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת