אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האם אפל סוף סוף תיתן לאייפון שקע USB סטנדרטי?

30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
אפל קאר תוכל להתחבר לאייפון או לאייפד שלך ברגע שאתה יוצא מWiFi של העבודה או הבית למכונית
כל עוד המנוע דולק למשל בניהול שיחת טלפון ואפשר להדליק את המכונית מרחוק מהאייפון או. אפל ווטש ברכיב חומרה גם בסירי ולחבר את האייפון לWiFi.בקילר פטנט שני או אפילו משאיות למשל משאיות קוקה קולה או Wall Mart בלי סלולר אלא WiFi מהמכונית שאתה יוצא מהWiFi של העבודה או הבית למכונית ברכיב Find My iPhone שתמיד דולק או ליד המשאית וגם אותה אפשר להדליק ולכבות מרחוק והמכונית אפילו תידלק בכפרכיהשנקרא Full Auto והיא אפילו תגיע אלייך או תאסוף מישהו אחר שצריך או שביקשת ותעצור לו בצד הדרך בFind My iPhone או Apple Watch... במיניבוס ואוטובוס יהיה WiFi אוטומטי. לאייפון ואייפד ומקבוק ואפל ווטש.
מנכ״ל אפל | 16.06.19
27.
מקבוק, אייפון ואייפד וAirPod וביטס׳ סולו לא יעבדו בתוך מכוניות שמתחרות עם אפל
למשל טסלה ולעולם אלא אם ישלמו לאפל 40%. כנ״ל יאכטות. כנ״ל משאיות ואוטובוסים. כפגם בסלולר. אתם קשים על אפל ומפיצים עלינו שקרים ומשחקים עם המניה שלנו אנחנו נעשה מכם קציצות. ונרוויח עשרות טריליונים בשנה מזה.
מנכ״ל אפל | 16.06.19
26.
אפל קאר תכיל אופיס וiWork בפטנט ואפילו אפלציית Music Memos בפטנט וiMovie
אולי גם פיינאל קאט פרו ולוג׳יק פרו אבל אני מעדיף תצורה של אייפון בפטנט לדשא בורד. זה הרבה יותר יעיל. כמו כן אפל תחתום עם מיקרוסופט על הסכם בלעדי עם ענן של אז׳ור של מיקרוסופט וIBM בהסכם בלעדי לאפל קאר בהסכם בלעדי עם מיקרוסופט. שתפתח לו כלים. במחיר נמוך לאפל בהסכם בלעדי.
מנכ״ל אפל | 16.06.19
19.
למספר 3- על מה אתה מדבר?
כמעט כל הסמארטפונים החדשים בשנה-שנתיים האחרונות יוצאים לשוק עם שקע usb-c. מחשבים חדשים מרמת ביניים ומעלה יוצאים עם לפחות שקע usb-c אחד. לפטופים יוקרתיים מגיעים לעיתים קרובות עם שקעי usb-c בלבד (ושקע אזניות). usb-c הוא חיבור מעולה- קטן, דו-צדדי, מאפשר טעינה מהירה ותומך בסטנדרטים להעברת מידע בקצב גבוה (thunderbolt 3). העניין המגוחך הא שכל הלפטופים של אפל מגיעים עם שקעי usb-c בלבד, כך שבעלי אייפונים צריכים מתאם מיוחד כדי לחבר את המכשיר שלהם ללפטופ, בעוד שבעלי מכשיר אנדרואיד חדש יכולים לחבר אותו בקלות.
מישהו | 12.06.19
12.
ל-3, הוא כן סטנדרטי.
Standard פירושו תקן, וארגון ה- USB קבע תקן לחיבור שנקרא USB-C, כמו שהוא קבע תקן ל USB 3.0 וכו, כדי שלא כל יצרן יעשה מה שבא לו (מבחינת חיבור חוטים, מתחים, זרמים, מהירות העברת נתונים וכו), וכדי שלא כל יצרן ימציא חיבור משל עצמו. אפל המציאה חיבור לעצמה, גם כדי להכריח אנשים לקנות את הכבלים ממנה (ראה את הנסיונות לחסום כבלים לא מקוריים), והיא לא סטנדרט.
איתי | 12.06.19
8.
מה שאני רואה זה איור שאומר לחבר את הצד של ה-USB-C למחשב
זה לא אומר איזה שקע יש לאייפון עצמו. כלומר קיבלת בחבילה כבל עם צד אחד לייטנינג וצד שני USB-C. את הצד של הלייטנינג אתה תוקע בפון, ואת הצד השני במחשב. שבמקרה של אפל, זה אמור להיות מק עם USB-C בכל מקרה. כנראה שזה פשוט תיקון של טעות באיור המקורי.
מרימה גבה | 12.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת