אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לא תאמינו איפה תלוי הציור הכי יקר בעולם

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
האם היצירה באמת של ליאונרדו
מומחית לאמנות רנסנס וליאור דו בפרט טוענת כי היצירה צוירה בסטודיו וליאונרדו אם בכלל נגע בשלוש נקודות ביצירה. האם היצירה נמכרה ב450 מיליון או שהמוכר קיבל 180 מיליון והשאר נותר בכיסו של בן סלמן בשוויץ? עולם האמנות ידע מיום המכירה שבן סלמן או בעצם כספי הממלכה הסעודית ממנו את היצירה הנוצרית (ישו מציל העולם) אצל נסיך מוסלמי ואבי.
אוקשיוניר | 16.06.19
7.
למה לא להאמין היכן נמצא הציור הכי יקר בעולם?
רק בגלל שהוא ערבי אז אין לו חוש מיסחרי או כלכלי? מה שהוא מרוויח ביום אתם כולכם לא תרוויחו כל החיים שלכם אז למה להתפלא שהוא משקיע באומנות כשכל תמונה שווה היום עשרות או אפילו מאות מיליוני דולרים ואף אחד לא תולה את התמונות על הקיר. הכל נמצא במרתפים או בכספות שעמידות לאש כדי שלא יקרה להן משהו! סתם כתבה בשביל למלא איזה עמוד באינטרנט!
אני | 13.06.19
5.
זה כנראה בכלל לא ציור של דה וינצ'י
הציור לא חתום על ידי דה וינצ'י, הוא לא בסגנון של דה וינצ'י, הוא נמצא באורח פלא והוא שוחזר באופן מאסיבי (בגרסא הקודמת היה זקן לדמות בציור). את המומחים שקבעו את האותנתיות שלו בחרו בפינצטה (ושילמו להם בהתאם) ואסרו עליהם לעשות שימוש בציוד מדעי כדי לבצע תארוך מדעי שיקבע את גיל הציור (וכך לפחות לנסות לשייך אותו לתקופת חייו או יותר נכון עבודתו של דה וינצ'י). ככה התעשרו על חשבון השייח' שהיצירה של דה וינצ'י מעניינת אותו כקליפת השום אלא רק ניסה לקנות את הציור היקר בעולם.
טיטי | 13.06.19
4.
ל-3 כמובן שהציור שווה מונים יותר מיאכטה...
גם אם מחירה של היאכטה אבסולוטית גבוה יותר. הסיבה שציור של דה וינצ'י לא ניתן לצייר מחדש אבל יאכטה אין בעיה לבנות מחדש שתראה בדיוק אותו הדבר. כל מה שצריך לבניית היאכטה היא התכנית המקורית. ציורים של הציירים בגדולים בחלק מכילים בעצם מספר ציורים שנימצאים מתחת לציור הסופי. גם הזייפן הכי טוב לא מגיע לרגליהם של הציירים הגדולים כיון שהוא לא תמיד משתמש באותה טכניקה של ציור/צביעה וכולי.
ישראלי בקנדה | 13.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת