אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כחלון התעורר: יציג בפני הממשלה חבילת גזירות לטיפול בגירעון

61 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

61.
היה ברור מראש שמינוי כחלון כשר אוצר יוביל לקטסטרופ
ברור שביבי ימנה את האנשים הכי גרועים על מנת שלא יפגעו בכוחו ולא יהיו איום עליו. מי ממנה אפס כזה שניהל מוסך לשר אוצר. ועוד שקרן . נראה את בוחרי הליכוד עכשיו. הם הראשונים שיפוטרו ויספגו את הקטסטרופה של שר אוצר עלוב נפש . לכחלון יש רק אופציה אחת . תתפטר ותן את השרביט לאנשי מקצוע . לך הביתה . האוצר הוא לא תיק חברות הסלולר שגם אותם הרסתה . שלום ולא להתראות כחלון וביבי . יש גבול כמה אפשר להרוס את המדינה בשביל שלטון.
אילן | 16.06.19
58.
ל-55
חמודה אולי במקום שהצרכן המסכן שגם ככה משלם כאן פי 2 ו-3 על כל מוצר אלקטרוני ממדינות אירופה וארה"ב לא יוכל לקנות משהו במחיר הגיוני? במקום לשמן את חשבון הבנק של היבואן שאת עובדת אצלו ולדאוג לתחת שלך אולי תבקשי שיצמצמו את הבזבוז של משרדי הממשלה, המינויים המיותרים של סגני שרים, שקים ללא תיק וכל השיט האחר ששורף את התקציב, ו-70 מיליון שקל למטוס של ביבי? חצופה
אלעד | 13.06.19
37.
כחלון וחלום
הנגידה לשעבר פלוג הזהירה כבר לפני שנתיים שצריך להעלות מיסים כדי לממן את כל המתנות שכחלון חילק לציבור. הוא אמר שלא יעלה מיסים אלא להיפך שצריך להוריד מיסים. במקביל דאג שפלוג לא תמשיך בתפקידה. עכשיו כשהגרעון תפח עוד יותר הוא נזכר לטפל בו. רק שעכשיו הטיפול יעלה לנו הרבה יותר: באינפלציה/ מיסים/ קיצוץ בהוצאות חברתיות ופגיעה בשכבות החלשות או הכל ביחד. מי שהצביע לכחלון ירה לעצמו ברגל. ועכשיו יקבל את אותה הכלה בליכוד.
דור, כלכלן | 12.06.19
32.
מפלגת ההייטק - תור המהנדסים
כבר היום מרבית עובדי הייטק משלמים 62.5% מס ( הכנסה, בריאות ולאומי). כלומר מכל שעה שאני עובד, אני מקבל שכר על 20 דקות. רק לסבר את האוזן, עובד מצטיין שהגיע לשכר מרשים של 40k יראה בנטו בסוף החודש פחות מ 12.5k נטו שזה יפה אבל רחוק מאוד מלהפוך מישהו למיליונר. מכל שעה שאנחנו עובדים, 40 דקות הולכות להוצאות ממשלה שאנחנו במילא לא משתמשים והולכים לפרטי. הכי מרגיז זה הליצמנים שמבלי בושה מרשים לעצמם לדרוש העלאת מסים נוספת כשברור שמגזר החרדים לא ישלם מכיסו כלום ורק ימשיך לקחת.
שכיר בהייטק | 12.06.19
7.
לא מסכים שהוא הכי גרוע
אבל הוא לא רחוק משם. התואר של השר האוצר הגרוע ביותר ניתן לשטייניץ.(הפודל) 1.העלה מיסים באכזריות ללא הבחנה. 2.לא קידם בכלום את הכלכלה. 3. יצר בור אדיר. לפיד שהמשיך במיסוי אך הביא פלוס נהדר שכחלון. כלחלון לעומת זאת חילק לכל דורש והחזיר את הגרעון למצב מפחיד, אך לא העלה מיסים. אז מי הכי גרוע?. כולם חוץ מכחלון העלו מיסים האחד העלה מיסים ויצר בור, השני העלה מיסים ויצר +, השלישי הוריד מיסים (שלא תרמו יותר מידי) ויצר בור.
ל1 | 12.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת