אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פרויקט מגורים בבור מול בית החייל בת”א

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
היה שם לפני 40 שנה מתנ"ס ומגרש כדורגל.יום אחד הרסו
היה שם לפני 40 שנה מתנס ומגרש כדורגל.יום אחד הרסו,ותקעו שם שלט שדן יבנה מבנה של בית החיל.כבר 40 שנה,שכל שנה מפרסמים כתבה כזאת ולא קורה שום דבר....בנוסף,כל פעם שבוע לפני הבחירות העירוניות מגיעים טרקטורים ומסמנים את המגרש עם סרטים על מנת שיחשבו שראש העיר הולך לעשות משהו,ויומיים אחרי הבחירות נעלמים הטרקטורים והסרטים....חרטטנים.
לוי כהן | 14.06.19
16.
הבור הופקע כבר לפני הרבה מאד שנים "לצרכי ציבור", אבל מעולם לא מומש
לעיריה יש "תחביב" להפקיע מכל הבא ליד, בטענה של "צורכי הציבור" וכך לגזול מכל מיני גופים (=לרוב אנשים פרטיים) את רכושם. וכך בגבעת עמל יש לעיריה בפרויקטים שנבנו שם יש זכויות (=שתיהפכנה לדירות). בקיצור, הפריץ חוגג
תל אביב אלופת ההפקעות | 13.06.19
15.
עושק שבנוי על עוול שנוסד על שחיתות שצומחת על פוליטיקה.
הוֹי בֹּנֶה בֵיתוֹ בְּלֹא צֶדֶק וַעֲלִיּוֹתָיו בְּלֹא מִשְׁפָּט בְּרֵעֵהוּ יַעֲבֹד חִנָּם וּפֹעֲלוֹ לֹא יִתֶּן לוֹ.... כִּי אֵין עֵינֶיךָ וְלִבְּךָ כִּי אִם עַל בִּצְעֶךָ וְעַל דַּם הַנָּקִי לִשְׁפּוֹךְ וְעַל הָעֹשֶׁק וְעַל הַמְּרוּצָה לַעֲשׂוֹת.... קְבוּרַת חֲמוֹר יִקָּבֵר סָחוֹב וְהַשְׁלֵךְ מֵהָלְאָה לְשַׁעֲרֵי יְרוּשָׁלָ‍ִם.
ירמיהו הנביא (פרק כ"ב) | 13.06.19
11.
הבנתם את גודל הקומבינה?
העירייה הפקיעה את השטח - אקט קיצוני שפוגע קשות בזכויות הקניין. בשם תוכנית שמעולם לא הייתה קיימת ומעולם לא בוצעה. וכעת יזרמו כספים עצומים ליזמים ולעירייה. מקווה מאד שהשטח הופקע מאנשים שבריאותם עדיין עומדת להם (או ליורשיהם) ושיתבעו את זכויותיהם בבית המשפט. להערכתי זה יקח להם 8 שנים עם הסחבת בבתי המשפט הישראלים אבל בסוף יהיה להם כסף עד לנינים רק על הפיצוי.
עורך דין  | 13.06.19
10.
למה צריך את זה?
למה לא להשאיר אתזה כעתודה לדורות הבאים ובינתיים לעשות שם פארק או חורש. משהו שיועיל להרבה יותר אנשים? זה בסדר גמור אם בעוד 50 שנה יקום הצורך ואז ישתמשו באדמה. לא צריך כל ס"מ קרקע לנצל לבניה. מילא זה היה שטח של אדם או חברה פרטית. אבל זה רכוש ציבורי לכל דבר. תמכרו את השטח לעירייה שתהפוך אותו לעתודה לעתיד ועד אז ייבנה שם שטח ירוק כלשהו.
גיורא | 13.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת