אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בנק ישראל אישר ללאומי להסתער על שוק אפליקציות התשלומים לעסקים

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
נועד להיכשל
לא ניתן להשיק אפליקציית תשלום במובייל ללא תשתית אחידה בכל בתי העסק .. היום פפר משיק QR, מחר ביט ישיק טכנולוגיה אחרת , ופייבוקס מה? יש טכנולוגיה סטנדרטית של NFC שחברות כמו אפל וגוגל וכל הבנקים הגדולים בעולם משתמשות בה שגם מאפשרת תשלום בכל מדינה בעולם כמעט אבל במדינת היהודים אוהבים להמציא את הגלגל מחדש. שיהיה בהצלחה ..
אחד שמבין  | 17.06.19
28.
בנק ישראל פוגע באזרח פעם אחרי פעם.פשוט היסמן של הבנקים.סגרו 90% מהשרות.אבל הריבית 10-15%.
בנק ישראל נותן לבנקים כסף ב0.25% ומאשר להם לגבות 10-15%. הפשע הכלכלי הכי גדול במדינה. קומבינה של חברים לרעת האזרח. גזל מאורגן. לכן אוסרים על תשלום במזומן. ככה ירוויחו מיליארדים הנוכלים.
ישראלי | 13.06.19
9.
ל 2 ו 5 - לדעתי זו המשמעות של רגולציה
מנסים לשלוט את השוק, כל פעם באופן אחר. מחייבים את הבנקים למכור את חברות האשראי. אח"כ מקווים שיבואו רוכשים רציניים וטובים. ואז הבנקים מנסים משהו חדש. ואף מילה על כך ששום שרות תשלומים בינלאומי כמו אפל פיי, סמסונג פיי , גוגל פיי וכו לא פעילים פה ? רגולציה זה חשוב במיוחד מול שווקים ריכוזיים אבל ולכן בנק ישראל מנסה ללכת בין הטיפות ולשמור על האינטרסים של כולם (כולל על חוסן הבנקים) וכולל לאפשר לישראל להתקדם- זו לא משימה פשוטה. השאלה אם ללא ההתערבות המצב היה טוב יותר. אני לא בטוח ולדעתי מה שקורה פה זו פשרה סבירה.
k | 13.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת