אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חרם? וואווי מחזירה מלחמה: תובעת את ורייזון במיליארד דולר

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
די לסטיגמות
יותר מדי סטיגמות, הן בטוקבקים והן בכתבה. למה אנשים כל כך מופתעים מוואווי ומהעובדה שיש לה את הפריבילגיה לתבוע על פטנטים? מישהו פה בדק כמה וואווי השקיעה בפיתוח בשנים האחרונות? אפל וסמסונג ביחד לא מתקרבים להשקעה שלהם והשקעה מניבה פירות, אי אפשר להתווכח עם זה. טראמפ בגישה לוזרית אבל כמוצא אחרון היה חייב לעשות מה שעשה על מנת להחזיר גם לראשי החברות האמריקאיות שהיו נגדו בצורה מובהקת בבחירות וגם איכשהו לעקב מעט את הפריסה של וואווי עם הדור החמישי בעולם, כי מה לעשות, כואב לראות כל כך הרבה כסף הולך לסינים.
ירין | 14.06.19
22.
לדודי . 20
אם הייתה קורא בקפדנות מה אמר טראאאמפ על תוכנית השלום על ישראל הייתה מבין שהנ״ל קרא עד שורה 13 , אולי ... טראאאמפ לא מבין וחושב , הוא רק מצייץ מקלל ומגדף, מאחוריו יושבים אנשים שבחרו ודחפו אותו והם צריכים ללא הפסקה להחליף לו את החיתולים !!!! בנתיים איגוד הפסיכאטרים הארה״ב (כאנשי מיקצוע) הכריז עליו מזמן כמשוגע. לכן כאשר גאון כמוך מכתיר משוגע כגאון .... תעבור לש״ס!!!!
אבי | 14.06.19
20.
אם סין תמכור את האג"חים שלה
אז הערך שלהם יהיה אפס בשווקים. סין תחזור 20 שנה אחורה וארה"ב תוציא דולר חדש. גם ככה השטרות הנוכחיים של 1$ ו 2$ רק תופסים מקום ארה"ב הלקוח הגדול ביותר של סין, מאזן הסחר נוטה באופן חריג לטובת סין סין יכולה רק להפסיד, המהלך של טראמפ גאוני ומתבקש
דודי | 13.06.19
6.
למגיב מספר 1
1. אם אתה חושב שאדם חלול מוח יכול להבחר לנשיא ארהב, אתה כנראה חלול מוח, ואוכל את מה שהתקשורת מאכילה אותך, אפשר להתווכח עם מעשיו, אבל חלול מוח? 2. ישנה מלחמת סחר בין ארהב וסין, והסיבה ברורה, טראמפ מנסה להגן על התעשייה שלו. 3. ומבחינה בטחונית ישנה בעיה עם וואי, ולא עם כמה חברות אחרות. אז כנראה יש דברים בגו.
Victor | 13.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת