אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חיות נגד אמיר אוחנה: "בין תפישת עולמו לאנרכיה - הדרך קצרה"

48 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

48.
אנרכיה וכאוס במשפט
ממילא העורכים בדין עושים שפטים והשופטים משתפים פעולה כקליקה סגורה נגד האזרח.העליון קבע חוקים שמוטלים בספק.טוהר מידות היא מילת גנאי.שי ניצן כפרקליט התעלם מהשפיטה של העורכים בדין מה שהוכיח שאין דין ואין דיין אין חוקים וכולם גזברים של המדינה וחושך על פני תהום.אין אמון בחוק קונספרציה בין עורכים ושופטים=,רצח עם.בידקו את חוקי היסוד הכושלים במחי יד.והכפישה מדינה שלמה.
עטרה קרטן | 26.12.19
47.
"הכל הוא מלמעלה...": (ו/או - "הדג מסריח מהראש" - ו/או - "גרמניה")
"הכל הוא מלמעלה...": (ו/או - "הדג מסריח מהראש" - ו/או - "גרמניה") כשמנהיג - חוצה כל גבול.... כשכל "המשרתים את מעשיו" - שרים וח"כים - חוצים כל גבול... כשבעלי ההון ובכירי הבנקים - חוצים כל גבול... כשבוחרי מינוי שופטים - חוצים כל גבול... כששופטי בית משפט - חוצים כל גבול... כשאנשי הוצל"פ - חוצים כל גבול... כשעורכי דין - חוצים כל גבול... כששוטרים - חוצים כל גבול... כשבבתי חולים - חוצים כל גבול... כשהמחירים - חוצים כל גבול... כשחוסר האנושיות - חוצה כל גבול... במהרה... חלקים בעם - יחצו כל גבול... גננות בגן - יחצו כל גבול... אנשים בודדים - יחצו כל גבול.... והאנרכיה תחצה - כל גבול.... במדינה מתפוררת - "באין גבול..." ואז... לא יהיה יותר - כל גבול... ובאין גבול...- אין מדינה... ובאין מדינה..אין עם... ואין אומה... רק מהומה - ומאומה !!! ואש הרחובות ....
מישהו | 07.07.19
44.
האנרכיה השיפוטית
הצהרות אוחנה באות לאחר שנים של שבירת כלים אנרכיסטית מצד בית המשפט העליון שהרשה לעצמו בשם האקטיביזם המשפטי לבטל חוקים והחלטות ממשלה ללא הסמכה בחוק. לפיכך, צעדי נגד מצד הרשויות השלטוניות האחרות נדרש לשם שמירת האיזון ובעיקר כדי להגן על הדמוקרטיה מפני השופטים הלא נבחרים, המנצלים את כס השיפוט לטובת רמיסתה ורמיסת הכנסת והממשלה. על כן, במקרים בהם הבגצ מבטל חוקים יש מקום לדחות את פסיקתו - באמצעות הודעה של הכנסת לפיה בית המשפט חרג מסמכותו ובעצם פועל בניגוד לחוק ולכן פסיקתו אינה תקפה.
דן כהן | 14.06.19
26.
חיות ואמיר
בישיבות המוסר היו דורשים מתלמיד חדש ללמוד בישיבה שנה שלימה לפני שיאמר בצניעות אני לא שווה כלום. השר הדחליל הזה שהינו לשון ארוכה של ביבי ושרה אין לו דעה עמצאית והוא מתקתק כמו תקליט מה שמנחה אותו הקיסר. גם מאה שנה לימוד בישיבת מוסר לא ילמדו אותו קורטוב של צניעות אין גבול להידרדרות המדינה בתמיכת הדתיים והחרדים
אמירון | 13.06.19
16.
הבאתי לכם אנקדוטה, לכן פסיקה זו המלצה. מ.ש.ל.
איש מסוכן, שנבחר בצורה מבריקה על ידי נתניהו. מצד אחד הוא עלה תאנה למי שטוען שנתניהו לא ליברלי מספיק ויביא למדינת הלכה. מצד שני הוא מביא לאקסטרים את הפיחות במעמד מערכת המשפט ושם מעליה את הצבא ואת תחושות הבטן שלו. זה בדיוק המסר של נתניהו: אז מה אם אני החשוד מקים ממשלה של עבריינים מורשעים וחשודים נוספים? מערכת המשפט רק נותנת המלצות, כמו מבקר המדינה והעיתונות. בקטנה.
יובל | 13.06.19
10.
חבורה של מופרעים ...
מפלגת הליכוד תביא עלינו חורבן. חבורה של פלגמטים אינפנטיליים שלא מסוגלים לראות את הסכנות בפגיעה ברשות השופטת. נסו להבין (באמצעות המעט כח העיבוד שיש לכם בתאים האפורים) מה יקרה פה עם הרשות המחוקקת הנשלטת ללא עוררין ע"י הרשות המבצעת (הממשלה והקואלציה שלה) תחוקק חוקים ללא אפשרות לפסול אותם. ראו את אשר קורה בהונג קונג. בית המחוקקים בהונג קונג מתכוון לחוקק חוק שהמשמעות שלו היא הסגרת אזרחי הונג קונג לסין. היינו, אזרח הונג קונג שנהנה עד היום ממשטר אמיתי של חופש יהא מעטה נתון בסיכון הסגרה למשטר החושך בסין.
אני | 13.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת