אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"במחיר כה נמוך אין מקום למבצעים על ספרים"

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
הייתי ב-2 חנויות: בר"ג ובת"א, והמבחר עצום. מחיר כל ספר כ"כ זול.
מצאתי ספרים חדשים וישנים שרציתי לקרוא, והייתי מאושרת. חלק מהספרים החזרתי, ומחלק קשה לי להיפרד בינתיים, כי הם נפלאים. שמחתי גם שנמצאה תעסוקה לפגועי נפש, שגם להם מגיעה עבודה שמתאימה להם. האפשרות להחזיר ספרים גם כן מצויינת, כי אין מקום בבית לכל הספרים שגמרנו כבר לקרוא. יבורכו כל האנשים הטובים שתרמו להקמת הסיפריות של סיפור חוזר.
רעיון מעולה מכל בחינה אפשרית | 17.08.19
22.
שוק הספרים סובל ממידע מוטעה של המו"לים הגדולים והקמעונאיות שמרוויחות מכל העולמות
כל כך הרבה דמעות נשפכו למו"לים הגדולים, אנשי עסקים ממולחים שמחפשים עסקאות קלות על גבם של חסרי ניסיון שחלומם מנוצל עד תום. הביקוש להפיק ספר הוא אדיר, השוק מלא בספרים מרושלים וחסרי היגיון או ביקוש. אחרי חודש נפלטים החוצה כל הספרים הגרועים כמו על שוברי הגלים. ורק המו"לים עושים קופה(מכסה) לפחות 10 ספרים להוציא לאור בחודש (200,000 שקלים בחודש) למוציא לאור. אחרי הוצאות לעובדים זוטרים ומס נשאר לו 70,000 שקלים רווח נטו לחודש. וזה רק ממוצע.וגם תמלוגים הוא מקבל. איזה הזיה, לא חסרים מו"לים כרישים בישראל.
רווחים מטורפים | 17.06.19
19.
פרגנו לישראל היפה
מלבד העובדה שאני מכיר אותו אישית (והוא תותח על), פשוט תענוג לקרוא על עסקים שמנסים לשלב אוכלוסיות מתקשות בשוק העבודה, בתפקוד, ביצרנות - ועוד מהסוג שלא מרחיק את האנשים האלו מהציבור (בתוך מפעל לייצור ברגים למשל), אלא כחלק מעשייה כזו.. כל הכבוד. עלו והצליחו!
צבר | 16.06.19
14.
איך ההעסקה ברשת משפיעה על המתמודדים שמועסקים בשכר נמוך כל כך של 5 ש״ח לשעה?
איזה יחס הם מקבלים? האם הם מתקדמים לתעסוקה יציבה ומועילה או נתקעים במקום או אולי מידרדרים לאחור כי העסקה בשכר כל כך נמוך בעצם משדר להם שאף אחד לא יעסיק אותם אפילו בשכר מינימום? האם מישהו בדק את התוצאות של העבודה אצלכם על המתמודדים שעבורם הפרויקט הוקם?
יוסי | 16.06.19
13.
איכות סביבה
לקנות ספר משומש זה לא רק עניין של מחיר לכיס הפרטי, אלא בעיקר מחיר ההשלכה הסביבתית. אני יכולה להרשות לעצמי רק ספרים חדשים, אבל לא עושה את זה כי אין לי מה לעשות אחר כך עם הספרים אחרי שקראתי אותם, וזה גם חינוך גרוע לילדים. רק יד שנייה או מהסיפרייה העירונית.
יעל | 16.06.19
3.
קונספט מעולה - ביצוע קצת פחות
רק השבוע ניסיתי להזמין ספר. בחרתי חנות שבה הספר במלאי וביצעתי את ההזמנה. לאחר יותר משבוע קיבלתי אימייל שאין את הספר בחנות בה בחרתי - ושההזמנה שלי מבוטלת. באותו רגע נכנסתי לאתר של אחת מרשתות הספרים האחרות, הזמנתי את הספר באיסוף עצמי ובאותו יום אספתי את הספר (למזלי בעקבות שבוע הספר הפער בין סיפור חוזר לספר חדש היה 15 שקלים) חבל שב-2019 אי אפשר לייעל את מנגנון ההזמנה אונליין
מתן | 16.06.19
2.
אז איך בחו״ל מוכרים ספרים משומשים ב-3$?
באמת שאני לא מבין איך חנויות כמו betterworldbooks, thriftbooks, worldofbooks ואחרות מתקיימות במחירים כאלה. ועוד עושות מבצעים על ימין ועל שמאל. ועוד כשכתוב בהן שספר הוא במצב very good (שמעליו יש עוד שתי דרגות איכות) הוא נראה בדרך כלל כמו חדש, ובסיפור חוזר ושאר חנויות יד שניה בארץ מצב 10/10 מוגדר כ-״לא מתפרק״ ומצב 7/10 צריך להגיד תודה אם הדפים לא מתפוררים ברגע שנוגעים בהם. וחוץ מזה אפשר לדבר גם על שמישות האתרים, היכולת לחפש ולהשוות וכו׳. בלי קשר לזה - סיפור חוזר היא מיזם נהדר וכל הכבוד למקימים, למפעילים ולעובדים.
חגי | 16.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת