אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

במקום לאמץ את יתרונות הקורקינט, עיריית ת"א מתחילה לתקוע מקלות בגלגלים

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
לחייב קיפול ותליית הקורקינט
לו היו מחייבים קיפול ותליית הקורקינט כתנאי לסיום הנסיעה, אזי המפגע הסביבתי של הקורקינטים המופזרים על המדרכות היה מצטמצם כמעט לאפס. נקודות תלייה יותקנו בסיבסוד חברות הקורקינטים בכניסה לעסקים שרוצים לעודד הגעת לקוחות, כניסה למשרדים שרוצים להקל על העובדים ובכניסה לבנייני מגורים שהוועד יענה לדרישת הדיירים למתקן תלייה. בנוסף ניתן בנקודת התלייה גם לחבר את הקורקינט להטענה, היום חברות הקורקינט משלמות לחברה שאוספים אותם הביתה וטוענים, עשרות שקלים לטעינה. לו היו משלמים כמה שקלים בודדים לבעל עמדת התלייה על הטעינה, ואולי מקזזים גם כמה שקלים מעלות ההשכרה למשתמש שמחבר לטעינה בסוף הנסיעה, אזי גם היה כדאי להתקין נקודת תלייה וטעינה וגם היה נחסך לחברות כסף רב שהיה יכול להביא עקב התחרות להורדת מחירים.
ציניקן | 17.06.19
6.
להוציא את הקורקינטים
למרות הקידמה שיש בקורקינטים העיר אינה ערוכה לזה. צריך קודם ליצר מסלולים נפרדים בכל העיר. על המדרכה אסור ובצדק והכבישים מסוכנים. בניו יורק אסרו את זה לגמרי. זה בעייתי מאוד בעיר שהרחובות צרים ויש הרבה כלי רכב.ומה עם ביטוחים לאנשים שפוגעים באחרים. יותר מידי בעיות.
תל אביב | 17.06.19
4.
הבעיה מתחילה ברוכבים ולא בעירייה
איזה הגיון עקום מציג הכותב בכתבה שכותב "אבל צריך להודות על האמת: קשה למצוא רוכבי קורקינט שנוסעים כחוק. לכן, מי שעומדת כעת למבחן היא עיריית תל אביב, שתיאלץ לאכוף את התקנות. עד כמה פקחים של העירייה יצליחו ללכוד את רוכבי הקורקינט הפוחזים? והאם יש להם כושר לרדוף קילומטרים אחרי קורקינטאים ישראלים חצופים?". הדברים הנ"ל רק מחזקים את הטענה שיש צורך בתקנות וחוקים שיקשו על הרוכבים עד שאלו ילמדו לרכב בצורה נכונה ולחלוק את המרחב הציבורי עם הולכי הרגל וכלי הרכב בצורה נאותה
אלון | 17.06.19
2.
תומר, מקובל עליך שקורקינטים חוסמים את המדרכות לנכים, עגלות תינוקות וזקנים?!?!
חוץ מזה, שיעמוד לך מתחת לחלון ויצפצף כל הלילה קורקינט, ניראה אם זה יתאים לך... אם רוכבים ישראלים היו מתנהגים כמו אירופאיים ולא כמו ישראלים, אז אולי לא היו צריכים תקנות, אבל ברגע שאנשים מתנהגים כמו בהמות וטסים על המדרכות כאילו הן שייכות לאבא שלהם, אז כן - צריך תקנות!
בחור ת"א | 17.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת