אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מאיר שלו: "הפוליטיקאים בישראל מפחדים מפרופסורים וסופרים, וטוב שכך"

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
האמת שתמיד תצא לאור
לפעמים יותר נכון ,לרוב קשה להתמודד עם שינויים בחיים . בן אדם לא במיוחד מוכן לקבל שינוי ועד שהשילטון ובראש ובראשונה המגזר הדתי והחרדי לא יעדכן את עצמו וייקבל שינוי ואת האמת מה שיוכח הוא ששילטון אטום לא יכול לשרוד באופן טבעי .הוא ימות.ככה זה.שום דבר הרמטי לא מצליח לשרוד בטבע.
דניאל לואיס | 19.06.19
11.
אי אפשר להיות שלו אחרי נאום מאיר שלו
מאיר שלו צודק בכל מילה שלו. הוא אמן הניסוח והוא יודע היטב איך לתאר מצבים. כמו סיפוריו הרבים, כן גם כאן, הוא מנתח באיזמל סופרים את המצב החברתי והפוליטי בישראל ואין כמוהו בדיוק המתואר. הוא לא פוחד. אין לו מה להפסיד למרות שהוא יודע שגורלם של אינטלקטואלים בימים חשוכים שכאלה לא שפר עליהם בעבר. הוא איש אמיץ שלא חושש לומר את האמת שלו, כואבת ככל שתהיה, מתובלת כדבעי בהומור שכל כך מאפיין אותו.
צביקה | 19.06.19
6.
ממשיך דרכו של גרבוז
פעם בבחירות היה דודו טופז ונאום הצחצחים.שנתן 3 מנדטים לליכוד , אחר כך בא גרבוז ונתן 4 מנדטים לליכוד , כנראה מאיר שליו רוצה להיות ה גרבוז הבא, הבעיה שהוא בור ועם הארץ והרמה שלו נמוכה. מקסימום יצליח להביא מנדט וחצי לליכוד. שיעשה טובה והתאמץ קצת יותר.
ארנון יששכר | 17.06.19
3.
מאיר שלו
מאיר שלו הוא בסך הכל ירושלמי חכם, ולא משנה היכן הוא גר כיום, ירושלמי נשאר ירושלמי לנצח, איש חכם שכתיבתו מיוחדת חכמה ומצחיקה, אני יכול להבין את הדאגה האמיתית מדבריו, ובאמת אומנם אני ימני בדעותי אך גם אני חושש מהחדות ומהתכרפנות יתר, מה שנתניה ניראה שלא אכפת לו אם מדינת ישראל תהייה חשוכה ומאכזבת, השם ישמור.
דניאל  | 17.06.19
2.
חכם כן אך לא דמוקרט שמקבל את השונה
אדון שלו שייך לאליטה שבחיים לא ראה וחש את חיי היום יום . למד השכיל וקיבל תעודה. האם זה אומר שהוא מנהיג .יכול להוביל ציבור או להוביל חברה בוודאי שלא הוא מיד יכשל התואר אינו אישור להצליף במנהיגים שניבחרו עי העם. מר שלו הוא אדם מהמניין ולא שונה מכל אדם אחר ויפסיק להטיף לנו.ג שמסוגל לסחוב אחריו ציבור עובדים חיילים
אורי | 17.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת