אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הכוח של האזרחים: תמונות מדהימות מההפגנות בהונג קונג

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
הכוח שלנו?
לא נלך כצאן לקלפי אנו אזרחים מצביעי כל המפלגות, הנמנים על כל המחנות, דורשים לא לבזבז שוב את כספי הציבור!!! התעמולה לקראת הבחירות הבאות היא מיותרת לחלוטין, מוצתה לא מזמן עד תום, ואין טעם להשחית עליה כסף נוסף שיתגלגל ברחובות. אנו קוראים לכם 120 חברי הכנסת וחברי ממשלת המעבר קצצו את תקציב הבחירות לפחות בחצי במידה ולא תעבירו החלטה זו, נפעל ככל יכולתנו, באופן חוקי כמובן, להחרמת הבחירות. קחו בחשבון שלפוליטיקאים משמאל ומימין אין עניין לפרסם את האמור לעיל וחמור מכך- גם לאנשי המדיה- עיתונאים, פרסומאים וכל מי שניזון מכספי הבחירות , לכן נבקש את כל אחד ואחד מכם להתאמץ, לפרסם ולשתף תוכן עצומה זו.
יויו | 22.06.19
15.
תגובה למס' 6: באמת? אין שתי מערכות משפט באותה מדינה?
הרבה יותר קרוב ממה שאתה זוכר (ומנסה לשכוח): ביהודה ושומרון יש שתי מערכות משפט מקבילות. אחת לאזרחים ישראלים ואחת לתושבים חסרי האזרחות. בניגוד לסין - לא מדובר במחוז מוגדר. על אותו כביש ולפעמים בהפרדה של גדר סמלית חיים אנשים שהחוק מנסה להגן עליהם ואנשים שהחוק מנסה להגן מפניהם.
ד. | 22.06.19
10.
כמה שטויות אנשים כותבים פה
בהונג קונג הם יוצאים להפגין על החיים שלהם הם יוצאים נגד המפלגה הקומוניסטית שיכולה לחטוף אזרחים. הם לא יוצאים בגלל מילקי או קוטג׳ הם לא יוצאים בגלל דיור אגב הדיור בהונג קונג יקר יותר מת"א והם לא יצאו להפגין נגד זה, הם פשוט נלחמים על החיים שלהם.
Lior | 20.06.19
9.
להמון ישראלים אין בעיה עם חוסר צדק כל עוד הם מחשיבים את עצמם בצד המרוויח
אנשים כאלה קיימים בכל חברה הבעיה שבישראל של היום, אחוז האוכלוסיה שלא אכפת לו מחוסר צדק הוא גדול. אנשים מתגאים בזה שהם גונבים או מעלימים ממס הכנסה, מביטוח לאומי, מעסקים. מי שלא מכיר את התופעה כאילו לא חי בישראל. בגלל זה לא נראה כמויות כאלה של אנשים ברחובות בישראל, כי המון ישראלים כן נהנים במרמה מהטבה כזו או אחרת אחרי תקופה שבה ניסו להשיג אותה. כל אלו מפחדים להפסיד את מה שהם השיגו. מי יצא לרחובות כשהוא מרגיש שמה שיש לו להפסיד (גם אם זה לא באמת שווה דבר) זה יותר מידי?
אנונימי מארה"ב | 20.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת