אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בג"ץ קבע: דיון נוסף בפסיקה ששללה מאישה שבגדה בבעלה זכויות בדירה

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
מצחיק כל ה"גברים" פה כל כך פוחדים מבגידה
בזמן שבעצמם היו מתים לדחוף את הבולבול הקטן שלהם לכל חור שרק מאפשר. עונש על בגידה זה גם לגבר - אם רציתם שוויון, ובכיתם שאין לכם גברברים - הנה שוויון. בגדתם אתם? מעולה. אין לכם זכויות על רכוש. יאללה בהצלחה שנת 2020. קופים מטומטמים.
גברת | 10.07.19
19.
אולי לנשל את בג"ץ מהפנסיות
מה הפלא שהציבור איבד את האימון בבג"צ? הפסיקות שרכוש מלפני הנישואים יכול להחשב רכוש משותף, ושבגידה אינה פוגעת בזכויות הבוגד\ת הרס מספיק משפחות שימו לב מה לפי הכתבות בעיתונות אשה מקבלת "בזכות" הבגידה שלה אחרי שעוברת לגור עם מאהב (עד שזורק אותה): 1. חצי מהרכוש המשותף שנצבר בנישואים. 2. חצי מרכוש שבכלל לא עזרה לקבל- רכוש מלפני הנישואים. 3. אם המאהב עשיר יותר, תקבל גם ממנו. 4. מזונות לה ולילדים 5. ברוב המקרים העו'ד ימליץ לה לחזור הביתה כדי לבקש "שלום בית" ולמעשה להעמיד את בן\בת הזוג תחת איום ...
נבגד | 19.06.19
13.
הרכוש המשותף חולק שם חצי חצי. העוולה זה שהשופט עמית רצה לתת לאשה לגזול מרכוש הבעל
הרכוש שצברו בשנות הנישואין חולק חצי חצי שם, ללא קשר לבגידה. הבעיה החמורה שהשופט עמית וארגוני הנשים רוצים לשתף פעולה עם הניסיון לסחוט מהבעל שייתן לבוגדת מחצית מהרכוש שהביא איתו לנישואין וכלל לא שייך לאישה. גזל לאור יום. מעודדים אנשים עם רכוש לא לרצות להתחתן.
מוסיפים | 18.06.19
12.
גורלי וכלכליסט מטעים. הקביעה רק לגבי החלק ששייך לבעל מלפני הנישואין-
חבל שהעיתון מטעה את הקוראים. פס"ד זה לא התייחס לחלוקת הרכוש שנצבר במשותף, אלא למגרש שהיה רכוש הבעל עוד מלפני הנישואין. מה שנקרא נכסי חוץ. לגבי נכסי חוץ הרוצה להוציא מחברו עליו להביא ראיות להוכיח שהייתה כוונת שיתוף. צודק השופט שטען שלגבי רכוש של הבעל אין לגזול אותו ממנו כשלא הוכחה כוונת שיתוף. ברור לכול שלאף אחד אין כוונה לשתף ברכוש אישי שלו את מי שבגד בו.
עדי | 18.06.19
6.
בוגדים
איזה יופי, רכוש משותף, עבדה בשבילו לא פחות אם לא יותר מבעלה.. ובית הדין גולף את ידו לכיס שלה כי מבחינתו בגידה שווה נישול. מי שמכם בכלל ? יש לכם מושג בכלל מה זה רכוש שהקנה בדם יזע ועבודה קשה? אם הגבר כל בגד? למישהו אכפת? אם הגבר היה חרא אלים? גם הוא ינושל? חיים בסרט... אין כאן מקום לערב אתכם, עד שלא תבינו מה זה עבודה בשכר, פרזיטים אוכלי חינם
רווקה מבחירה  | 18.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת