אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הבחירות ללשכת עורכי הדין שברו שיא שלילי: רק 15% הצביעו

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
שישלחו עוד הודעת סמס לעדכן אודות אחוז ההצבעה- איף
כמות הספאם שנשלחה והטלפונים המטרידים עם המסר המוקלט, עברו פשוט כל גבול אפשרי. הייתי אתמול בדיון במחוזי לוד ועל אף שאני שייכת למחוז והיה ריק בבוקר, לא הלכתי להצביע מרוב הגועל שנוצר בי בחודשיים האחרונים. תייגו אותי בפייסבוק בעשרות פוסטים של מועמדים שנאלצתי להסיר אחד אחרי השני והפגיזו עם הודעות סמס עד שהפסקתי להתעניין בפארסה הזאת. חוץ מזה, אלה בחירות מספר 3 (מתוך 4 ) שהיו השנה- מוניציפליות, ממשלה (#1), לשכת עוה"ד וממשלה (#2) ובאופן לא מפתיע כל הבחירות נראות פשוט אותו הדבר- הטלת רפש אחד על השני, וויכוחים ופלגנות. תכלס- נמאס! מעבר לכך- אין כלום ושום דבר שהלשכה נותנת תמורת דמי החבר ההזויים. חוץ ממקורבים, הלשכה לא מעניינת אף אחד ולא תורמת לאף אחד. לא הגיע הזמן לחשב מסלול מחדש??
מור | 19.06.19
20.
אחת הסיבות לאחוז הנמוך
זה שהקלפיות פתוחות עד השעה 17:00 ורק מרכזיות עד יותר מאוחר, כלומר בתא, רק הקלפי בבית הפרקליט הייתה פתוחה עד 20:00. הגעתי ב 20:02 וכבר נסגר. עו"ד עובדים ועסוקים מטבעם. אם אתם לא מתכוונים להפוך את זה ליום חופש מוכר ע"י משרדי עורכי דין וחברות אל תצפו שיגיעו להצביע בשעות העבודה.
עו"ד | 19.06.19
15.
בבחירות הבאות אעשה 100,000₪ בקלות. קראו:
אבקש 5₪ מכל עו״ד שאשלח לו קישור לאתר ייעודי (כמו אתר ״נתק״), בו ימלא פרטיו ויוכל לשלוח בקשה אוטומטית למטות של על המתמודדים להסיר את מס׳ הטל׳ שלו ואת כתובת המייל שלו מרשימות התפוצה שלו ובמידה שלא יעשו כן-תוגש נגדם בקשה לצו מניעת הטרדה מאיימת (בגין פגיעה בשלוות החיים. זה כל מה שצריך להוכיח לפי החוק). בואו נראה את המתמודדים מבזבזים ימים שלמים בבתי משפט משיבים לבקשות האלה...
עו״ד | 19.06.19
14.
ל 1 ,זה לא נכון. הרבה עורכי דין אומרים שהלשכה בעיקר גובה דמי חבר
אני לא עורך דין, אבל יצא לי לדבר עם כמה. אני לא יודע אם זה מייצג אבל שמעתי עורכי דין שאומרים שהלישכה גובה מהם דמי חבר ולא רואים או מקבלים מהלשכה הרבה מעבר לזה. אז למה שעורך דין מהשורה יפסיד שעתים עבודה וילך להצביע ? מה זה משנה לו מי ראש הלשכה ? אם זה באמת המצב צריך לעשות שם חשבון נפש כי נראה שכמו שכמה אנשים אמרו, הרבה מצביעים באו מתוך המנגנון עצמו.
ל | 19.06.19
7.
תפסיקו לשלוח הודעות זבל להטריד בטלפון
הבחירות האלו הביאו למצב בלתי נסבל. ממש הפקרות של המועדים שבמסגרת הקמפיין שולחים עשרות הודעות מידי יום וממשיכים טרידים בשיחות מטעם המטות שלהם. נמאסתם!! הגיע הזמן שיתבעו אתכם בגין שליחת ספאם. ודבר נוסף, אתם לא מייצגים אותנו.
נעם | 18.06.19
1.
חייבים לישכה וולונטרית
מתפלאים? חוץ מהמתמודדים, בני משפחותיהם ומי שמקבלים מהם טובות הנאה, מי מתעניין בבחירות? מה יש לחימי/אמיר להציע לנו? תקשיבו למלל הנבוב שלהם. להקיא. המבוגרים שבינינו זוכרים ראשי לישכה מליגה אחרת שדאגו לעורכי הדין. לא לעצמם ולחבריהם. הארגון חייב להיות וולונטרי! אל תכריחו עשרות אלפי עורכי דין לפרנס אנשים מגעילים שחוגגים על חשבוננו.
ליאורה | 18.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת