אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ"ל חברת הבנייה עץ השקד הנדסה מואשם בגרימת מוות ברשלנות

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
מלבישים תיק על המנכ"ל רק כדי להראות "צדק" מזויף
נשמע שמסלפיק עובדות כדי להראות שהמנכ"ל אשם. "לא היה מדובר עדיין במנהל עבודה מוסמך, או כזה שהיה רשום כמנהל מטעם החברה במשרד הכלכלה." עדיין לא מנהל עבודה? מה זה אומר? יש סוגים אחרים של מנהל עבודה? אני בטוח שאם היה מדובר בסטודנט אז זה היה מצויין בכתבה.
אביעד | 23.06.19
9.
מחיר היוהרה
לעיתים אנו משלחים הנחיות ברצף לקהל עובדינו ולא עוצרים לרגע לחשוב על משמעות האמירה. מסתבר, שעל כך אנו מצרים ברגע של תאונה או חלילה אסון עם הרוגים. מנהלים בכירים ומנהלים זוטרים, עליכם להבין שהחיים והמוות ביד הלשון. הישמרו מאמירותיכם ועוד יותר מהנחיות שאתם זורקים לחלל שומעים.
מקור מהימן | 23.06.19
8.
הפקרות של הממשלה
הדרך היחידה בטיפול בהפקרות המדינה בפיקוח על אתרי הבנייה הוא לא רק לתגבר פקחים באתרים אלא גם כח אדם אשר יעדכן את הנרשמים ממנהלי העבודה המבקשים למנות אותם לאתרי בנייה..זו אחת הסיבות שנטפלים למנכלים..כל נקז דם של עובדי הבניין הוא באחריות הממשלה והעומד בראשה.
פאדי | 21.06.19
5.
אירוע קשה, המנכל לא אשם
מהיכרותי עם חברת עץ השקד אני יכול לומר לכם , החברה מסודרת ומאורגנת ברמה מאוד גבוהה נושא הבטיחות נאכף בצורה מחמירה מאוד . יש ממונה בטיחות שכיר בחברה ,סדר אירגון וכול מה שנדרש מחברה . המקרה הוא קשה מאוד ,לאבד אדם . הגשת כתב אישום נגד מנכל החברה היא למען יראו ויראו ואין לה מקום משרד העבודה הוא האשם העיקרי. ללא הסמכות מתאימות ובניית כוח אדם לעתיד עם כמות בניה שהולכת וגדלה שום דבר לא השתנה .
ליעד | 19.06.19
2.
כרגיל האזרח צריך לחפות על הממשלה
בושה וחרפה לרשויות שמנסות להפחיד ולתפוס שעיר לעזאזל . כל היום מחפשים אשמים כשהאשם העיקרי הוא השר הממונה. תגייס מפקחים , תכשיר עובדים , תחנך לעתיד את דור הפועלים והמנהלים החדש. במקום זה מחפשים אחראים. בדרך הזו , בשנה הבאה מספר התאונות יגדל.
המבין | 18.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת