אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השאלה שמנכ"לית חברת ההייטק וובפאלס לעולם לא תשאל בראיון עבודה

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
מהכתבה הזאת בעיקר משתמע -
שחברת וובפאלס נותנת חשיבות יותר גדולה לבחינת רמת האיי קיו של המרואיינים מאשר בחינת הכישורים שלהם... צר לי לאכזב את המנכ"לית היקרה אבל הכתבה הזאת שאמורה לכאורה לשרת את החברה לטובה בעיקר עושה את ההיפך - קריאת הכתבה מעלה תדמית של חברה מתנשאת, שדוגלת בהתקלה מכוונת והתשה של מרואיינים, וזה משהו שעלול רק להרתיע הרבה אנשים מלשלוח אליהם קו"ח, ועל אחת אחת כמה וכמה שהכרתי אישית לא מעט מועמדים שיצאו מתוסכלים מתהליכי הגיוס שהם ניסו לעבור בוובפאלס - מציעה להם את זה כחומר למחשבה.
מתאמת השמה בעבר | 21.06.19
25.
מישהו צריך לעשות סדר דחוף בתהליכי הגיוס שלהם
אני יודעת על כמה וכמה מקרים של מועמדים מאוד מוכשרים שהגיעו אליהם, שהתאימו 100% לתפקידים מבחינת הדרישות וגם היו להם ראיונות מעולים והם עדיין קיבלו תשובות שליליות, באמת לא ברור למה ולפי מה הם מסננים ככה מועמדים..גם ככה יש להם אחוז גבוה של עזיבת עובדים אחרי שנתיים-שלוש בחברה אז זה לא שתהליכי הגיוס המופרכים האלה באמת עוזרים להם למצוא את המועמדים הכי טובים שיש
מכירה כמה עובדים שלהם | 20.06.19
24.
אני התראיינתי בוובפאלס
הריאיון הלך יפה דווקא, אמרו לי ש"יודיעו לי גם אם כן וגם אם לא אתקבל" וכמובן שלא שמעתי מהם "גם אם כן וכם אם לא". אני גם לא מבינה מה היתה הבעיה, לכאורה חיפשו מועמדים ללא צורך בניסיון קודם, ודרשיות הנוספות עמדתי, השיחה/ריאיון עבר בצורה קולחת אז אין לי מושג מה הם רוצים ולמה לא חזרו אליי.סתם בזבוז זמן, מקום מוזר.
מיכל | 20.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת