אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השוחד בחברת החשמל: השופט לשעבר דן כהן ושני עדי המדינה ישיבו למעלה מ-11 מיליון שקל

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
לתפארת מדינת המשפטיזציה
ושופט זה שפסק פסקי דין בשלטון משמרות המהפכה המשפטית שבראשות המנהיג העליון אהרן חמינאי באראק נאמר עליו השבוע שהחלטות בית המשפט צריך לקבל בכל מקרה ובכל סיטואציה? למה הם עשויים מגזע מיוחד ומשובח אובייקטיבי כזה, שאנחנו הלא נאורים לא יכולים להבין
אזרח פשוט | 19.06.19
12.
איך המשטרה לא תפסה עוד מעורבים, חסרים כספים רבים.
המושחתים לא פראיירים, בכסף שכבר הוציאו מהחשבונות שהוקמו בחו"ל, הם פתחו עוד חשבונות שמנותקים מהחשבון שסימנס הקימה להם. המושחתים האלה לא מפגרים. יש להם עוד חשבונות בנק בכל רחבי העולם, יש להם נכסים שהם רכשו בחו"ל, השקעות ועסקים חובקי עולם, הם לא רק מהנדסים, הם הלבינו כספים בכמויות(בזמן שהם לא עבדו, נסעו והלבינו את הכסף. נסעו לטייל, כל המשפחות שלהם ניזונו מכספי השוחד. במימון אירועי בר מצוות,מימון חתונות, בשכר לימוד, מכוניות, בתים שנרכשו לילדים. בית המשפט, והמשטרה עלו על קצה הקרחון בלבד. עיקר עבודתם היה הלבנת הון. כסף שלעולם לא יוכל לחזור אלא אם בית המשפט יחלט את רכושם.
פשרה רעה. | 19.06.19
10.
מקווים שבית המשפט לא יאשר את הפשרה המושחתת הזו
המושחתים משלמים סכומים מצחיקים לאחר שהונו את כל מערכות החוק בישראל במשך שנים ארוכות אחרת......... מערכת המשפט בישראל מתדרדרת לרמה של מדינת עולם שלישי ורביעי הציבור דורש: למצות את הדין עם הגנבים המגעילים האלו!
פנינה גולן | 19.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת