אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סיסקו מפתחת פלטפורמת דיגיטל לביטוח מותאם אישית

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
אפל תעבור לסוללת מימן באפל ווטש 6 ואייפון 13S עם סוללה גדולה פי 10-30 ומעבד A14X כמו באייפד
בפטנט לאייפון וגם במקבוק פרו עם מעבד חזק בהרבה מסוג ציון או דומה למקבוק עם AMD ולא אינטל 5 נאנו מטר ותשתמש בקיטור בפקודה ממסך הווידג׳טים כדאי לפלוט את המים. וגם באייפד עם מעבד A14XS for Speed גדול פי 2 מלמעלה למטה. בפטנט... אפל תעבור למעבדים משלה במקבוק ובמק עם תאימות מלאה כדאי למנוע באגים בין מעבדי אינטל לאייפון שיצאו ביוני שנה הבאה.
מנכ״ל אפל | 23.06.19
2.
אפל תיצור את אפלקציית Exec Memos לאייפון ולאפל קאר למנהלים שמאפשרת ליצור Memos לעבודה
ואפילו רופאים בכירים או עיתונאים ועובדי מדינה. והעובדים יכולים לראות בקילר פטנט לאייפון בתחילת שנה הבאה. שעולה 10$ לחודש גם לעובדים ששומעים מהאייפון שלהם בהודאת פופ אפ והיא יכולה להתממשק עם Exchange. זה בעצם מיוזיק Memo משוכלל לעסקים למנהלים. למשל תמסור לדיאדורה לבנות חנויות גדולות וגבוהות אפילו יותר. או תמסור לג׳וני סרוג׳י לגייס עוד מומחים מAMD וכן פרופסורים לAI ותכנות מעבדים עם עדיפות ליהודים וכדומה. וזה מקל מאוד על מנהלים במקום להתקשר או לשלוח מייל וזה פועל עם Exchange וסלאק ומונדיי בהסכם עם אפלעם קבצי קול שכן הSound ונאואניסינג חשוב. קדימה לעבודה... עכשיו אפל תחתום הסכם שיתוף פעולה עם מונדיי הישראלית
מנכ״ל אפל | 23.06.19
1.
אפל תפתח טכנלוגיה שמאפשרת להקטין רוחב פס שלא צריך לקולות מסויימים בשיחות למשל מכוניות ואופנועים
לאייפון ועוד מה שיקטין את רוחב הפס הדרוש לשיחה פי 10... כנ״ל קבצי וידאו ומוסיקה שהקלטת בLogic Pro קטנים יותר. מנ שאומר שיחה באיכות גבוהה בהרבה בAI וחיסכון בסוללה וכסף וגם מפייסטיים בiOS 14 תגייסו מהנדסים ותקנו חברות לכך... כנ״ל מידע שאין בו צורך למצלמות האפל קאר בקצה או רחוק בעיגול מה שיחסוך 400% מסלולר או הWiFi הדרוש למכונית. ויחסוך בסוללה. עכשיו אפשר לעשות אותו דבר לקוד שאין בו צורך לאפלקציות וזה לא קשה מאוד למשל אפלקציית Uber שם המוצר המוצר ייקרא Nanotechnology Swift בשפת Swift ואחרות לאייפון ולמוצרים אחרים מה שיחסוך בסוללה וסלולר.
מנכ״ל אפל | 22.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת