אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סרצ'לייט עוקפת את המתנגדים: תחתום על רכישת בזק ביממה הקרובה

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
דני(6), בגלל סעיף 350
דיסקסנו את הנקודה הזו באסיפות של ביקום ואינטרנט זהב (מוזמן להכנס לפורום בורסה ושוק ההון בתפוז ולעיין בסיקורי אסיפות שאני מעלה שם, זה נועד בדיוק עבורכם המשקיעים הפרטיים) אם עושים הסדר חוב אז לפי סעיף 350 נדרש רוב של 75%. אבל... אז עולה השאלה האם בביקום מבוצע הסדר חוב. באינטרנט זהב? ברור. זה לגמרי הסדר חוב ואפילו עם תספורת אבל האם בביקום? אהה, גבולי. בביקום זה עשוי להחשב לא הסדר חוב אלא רק שינוי של תנאי השטר, ובשביל זה נדרש רוב רגיל ולא 75% מיוחד. הנקודה שעליה אפשר להתפלפל איתה אלה ה 58 מלשח שדוחים לסוף התקופה (2024), ובפרט אם אלה ישולמו לא רק לנושי ביקום קיימים אלא גם לנושי זהב החדשים שיקבלו אגח ביקום. הפתרון שמצאו הוא להגדיר סידרה חדשה, שיקראו לה ד, ואותה יקבלו רק מחזיקי ביקום הנוכחיים, ולכן זה פחות נחשב הסדר חוב. נכון. זו נקודת קצה, אבל בדיוק על העניין הזה אורנשטיין יכול לקבוע שזה כן הסדר חוב ולכן כן צריך את סעיף 350 ולכן נדרש רוב 75%. מתווה סידרה ד של ה 58 מלשח נועד בדיוק כדי לפתור את הסוגיה הזו.
dw | 19.06.19
17.
סו טוב הכל טוב....
למיטב הערכתי, סרצ'לייט.... נוהגת כאן ומחליטה בהגיון רב, כי הרי בעצם היא מבינה שהיא מחזיקה ביד ולנגד עיניה, הזדמנות פז לרכוש חברה עם בסיס ענק ותשתית רחבה שאין כל אפשרות בלעדיה במשק התקשורת כאן !! מסתבר עוד....שבזק הייתה כזאת ותישאר לתמיד כ-ענקית התקשורת בישראל, תאגיד הדגל המוביל בזירה זו..!!
מייקל | 19.06.19
12.
יעשו אחלה קופה
טיפשים כל מי שחתם על העיסקה, היה צריך להנפיק אגחים חדשים לאינטרנט זהב ל 5 שנים כאשר עד אז ישלמו רק ריביות, ועד אז יתקבלו דיוידנדים מבזק שלא יצריכו תספורת כלל, וביקום בעצם כמעט מאוזנת ורק דרישת הקובננטים גרמה לכל הבלגן. זה מה שסרצלייט עושים בעצם, נותנים אגחים של ביקום לאינטרנט זהב ומשלמים רק ריבית במשך 5 שנים, אם בזק נניח תפשוט רגל אז גם האגחים החדשים לא ישלמו. בקיצור טיפש מי שחתם
אריק | 19.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת