אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נתניהו עוקף את ועדת ההיתרים: מבקש מהמבקר אישור לקבלת הלוואה מספנסר פרטריץ'

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
הביבי הזה תחמן
איך כל החברים של נתניהו הם בעלי הון וממון ולרוב גם תושבי חוץ.לא מובן למה "חברים" צריכים לממן לו את עלויות ההגנה? ברור לכל כי "ההלוואה" מפרטרידג' היא הגדרה אחרת למתנה ואין לאיש שום כוונה להחזיר.המשפחה הטפילה הזאת רגילה לחיות על חשבון "חברים" ועל חשבון המדינה.מתי לעזאזל נפתר מעונשו של זה.הוא מבאיש את מוסד ראש הממשלה.דיי.
קובי | 20.06.19
21.
כמה הסתרות בכתבה אחת
ראשית - הכותרת כבר מטעה לחשוב שועדת ההיתרים מתנכלת לביבי מאחר והיא לא רוצה בטובתו. שנית - גם לאחר חצי כתבה, עדיין לא הובהר מה תפקידה של הוועדה ומדוע היא דחתה את בקשתו של המושחת, לכאורה, לקבלת כספים, אז למען ההגינות - ביבי איננו מוכן למסור תצהיר הון, דבר שכל אחד שבא לבקש הלוואות מחברים או לגייס כסף לצורך מימון הגנתו מחוייב לעשות. ביבי משך ומרח את התהליך, בירב להעביר את תצהירי הונו, וכנראה לא בכדי, ואז עוד יש לו את החוצפה לטעון שלא נותנים לו לגייס כספים לצורך הגנתו המשפטית. מצופה מעורכי כתבה כזאת להציג את התמונה במלואה ולא להשמיט חלקים שאינם מחמיאים למושחת מבלפור, לכאורה כמובן. כל אדם שרוצה לגייס כסף, מחוייב קודם להגיש את הצהרות הונו על מנת שהוועדה תבחן אותן ותחליט. משלא עשה כן, הוא מנסה עכשיו לעקוף את המערכת ולהמציא במיוחד בשבילו מנגנון שכזה. מצופה מכותב הכתבה ומהעורך הראשי שלא יסתירו מידע ושלא יכתבו כתבה שכזאת שחוטאת למציאות בכך שהם מסתירים מידע ונותנים לקוראים להבין שבעצם מתנכלים לראש הממשלה. עצוב שככה מפורסמות כתבות.
אלי | 20.06.19
14.
רדיפה עיוורת
עצם הצגת הדברים בדרך זו, מלמדת כמות השנאה לנתניהו, עניין של שוחד אין כאן, מידות התנהגות לא ראויות יש כאן, מה זה צריך לעניין אותי כאזרח, כל עוד נתניהו עושה עבודה מצוינת למדינה, די תניחו לו. כל החשדות אם נהיה הוגנים זה לא יותר מתפירת תיקים, סיקור אוהד, שמפניה, סיגרים, מעילים, בושה למדינה שכך גומלת לנבחרים.
מרדכי דוד | 20.06.19
7.
ביבי שם ז__ן על כולנו או שהוא פשוט יודע שההוכחות נגדו הן כל כך מוצקות
שהוא חייב את המשפטנים הטובים ביותר והם עולים הרבה כסף את המשפט "לא יהיה כלום כי לא היה כלום " לא תשמעו יותר !!! הכי מצחיק הוא שהבן דוד השותף לפשע יממן לפושע משפטנים מעולים יכול לקרות רק בישראל
חילוני אדוק | 19.06.19
5.
האיש הזה מביא מליונרים כמו קלפים במשחק.זה דוחה אותי
אדם שחייב מליונים..נותן מליונים תחת לחץ. אין דבר כזה שמיליונר נותן לביבי "הלוואה" (לא ברור אם יאלץ להחזיר ומתי) ולא רוצה דבר בתמורה. וכדי להיות ברור,לא מאמין שמליונרים תורמים לו כספים כדי שימשיך לשרת אותנו כמלך ישראל,סליחה ראש ממשלת ישראל. הרי ביבי רחוק מלהיות ר"מ טוב.אנגלית טובה וטיסות לחול לא חשובים כלל. מה שחשוב זה רמת האחדות בעם,המצב הכלכלי וכו. תתחילו להתעורר אנשי הימין...עובדים עליכם!
ימני מודאג | 19.06.19
2.
איך יבדקו שאין ניגוד עניינים? ביבי לא מעביר פרטים
לדרוך על החוק, לזלזל בערכי הדמוקרטיה, זו הדדרך שבה מנסה נתניהו לשרוד פוליטית, אם ההלואה באמת בתנאי שוק, ביבי חכול להעמיד את נכסיו כבטוחה ולקחת כסף מהבנק. אלא אם הוא מתכנן לא להחזיר את ההלואה הזו, בדרכים ובשיטות שונות או למשוך את החזר ההלוואה עד שכבר לא ימלא תפקיד.
נלוז | 19.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת