אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הנוסחה להצלחה: המזל ישחק לטובתכם אם תנצלו את טעויות האחרים

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
לצערי אתה צודק מספר 10
אם יש משהו שאני לא סובל זה שאנשים שיש להם זכויות יותר מאנשים אחרים (נשים ושחורים) מתמרמרים על זה שיש אפליה, עושים הפגנות שכולם סובלים מהם ואחר כך מקבלים עוד זכויות כאילו אין להם מספיק והדבר הזה חוזר חלילה זה מעגל הקסמים שגורם לשחורים ולנשים לקבל יותר מאיתנו
מה זה משנה איך קוראים לי הריי כל עוד אני גבר לבן אני לא שווה כלום | 15.12.19
11.
הלוטו היא תרמית המאה
ההגרלות מבוימות, ונשלטות על ידי הלוטו. אני לא בטוח שלא מדובר בשחיתות לשמה. קחו לדוגמה את ההגרלות האחרונות כשהפרס הוא מקסימלי... 80 מיליון ש"ח. הפרס לא חולק גם מספר שבועות, הלוטו משתמש בפרס הגבוה כמקדם מכירות. כמובן שלאחר מפרסמים שסכום הזכייה נמוך בפועל ב-38% בגלל מס שמוטל על הגרלות. בכל מקרה, אדם מן היישוב לא יזכה לעולם. המבין יבין.
בדה | 21.08.19
10.
הפוך על הפוך
אנשים ללא רקע בעסקים מספרים איך צריך להתנהל כדי להצליח. כרגע תרומת הנשים לעסק לדעתי דווקא מוערכת ביתר., אז לפי ההיגיון שלו דווקא צריך לקחת פחות נשים לעבודה. הוא גם בכלל שוכח מזה שהעובד לא עובד בוואקום - והתנהגותו משפיע על כלל הצוות. אישה שיוצאת מוקדם, חופשי מחלה שלה ושל ילדיה, בדיקות לפני לידה ולחופשות לידה עצמה, וזורקת את העבודה על החברים שלה לצוות גורמת למרמור של שאר העובדים, ולפגיעה בביצועים. ואחרי זה עוד מדברת על אפליה כאשר מי שבאמת עובד קשה מקבל יותר ממנה.
כן בטח | 23.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת