אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נכנסתי לאתר פורנו ועכשיו האקרים סוחטים אותי! מה עושים?

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
החירות לפנטז .החופש לדמיין.
זכרו שאתם לא חיים באיראן עדיין. יש לכם זכות מלאה לצפות בפורנו. זו לא בושה.לחברים לא אכפת ולאשה אפשר להסביר.הדמיון והפנטסיה המינית הם לגיטימים חוקיים. אל תתבישו. אלה לא ימי הבינים. הבושה היא בעיני הסכמה להיסחט. כמו כן ברור שהאקר לא יטרח לצלם ולאסוף ואז?לשלוח לאלפים ויותר. תרגישו חופשיים חוץ כמובן מדברים האסורים בחוק המדינה.
צביה רוטמן | 29.07.20
8.
הערה לכתבה - אם מדובר במחשב של העבודה, אולי כדאי לערב גם את מחלקת ה- IT
בתור איש IT חובה עליכם לדווח לממונה עליכם שיבדקו את המחשב .ולא כפי שכתוב ״אולי״ נתקלנו במקרים רבים שעובדים לא פרשו נכון את ההודעות וכל הרשת הארגונית זוהמה ע״י וירוס. כלל יש חשש אין חשש לדווח ת תנו לאנשי המקצוע להחליט.
דן | 22.06.19
5.
שטויות
מדבקה על המצלמה, fixer1 שעולה כמה עשרות שקלים על המחשב ואתם מוגנים מכל האקר. התוכנה מאפשרת לאתחל את המחשב לנקודה קודמת וכך למחוק את הסוס הטרויאני. להחליף סיסמאות, אסון, ככה ההאקר שפרץ למחשב יוכל להעתיק את כל הסיסמאות שלכם בשעת ההחלפה. הדפדפן שומר לכם את כל הסיסמאות וקשה מאוד לפרוץ אליו.
מוגלי הכלב | 22.06.19
4.
העיקר זה הבנת הנקרא. קיבלתי לאחרונה מבול של הודעות כאלה. ולא דרך אתר פורנו
הדבר נראה מפחיד ברגע הראשון, אולם העמקה בקריאה הבהירה שזה פשוט נסיון phishing. סחטן אמיתי תמיד מציג לנסחט ראיה שיש בידו משהו של ממש. אילו הציג בפני קובץ שיש לי במחשב - היה לי יסוד להאמין שאכן נפרץ. מה גם שמצלמת הרשת שלי מנותקת - כיצד יצלם?! כשדיווחתי למשטרה סיפר לי החוקר כי בכל שבוע מתקבלות מספר תלונות כאלה, ואני בטוחה שיש הרבה שלא מדווחות. החוקר גם אמר, שהבעיה האמיתית היא שאנשים נסחטים, ודי בנסחטים אחדים כדי שהתופעה תתגבר את עצמה
רותי | 22.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת