אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השכימו טוס: מדוע תמיד כדאי לקחת טיסה מוקדמת?

50 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

48.
איזה קשקוש, בחיי
אני תמיד מעדיפה טיסות בוקר כדי לנחות ביעד ושיום שלם יהיה לפניי, ולא רק להגיע למלון וללכת לישון. והטיסות האלו חד משמעית יותר יקרות מהטיסות שבהמשך היום. ולגבי לקנות מאפה 'בכסף שחסכנו', נו באמת. בן כמה ה'כתב'? בן 12? ובשעות הצהריים/ ערב אין מאפים טריים בשדה?
נוסעת הרבה | 29.06.19
43.
מרוויחים יום?! בדיוק ההיפך - מפסידים יומיים או יותר...
מי שלא ישן לילה מגיע לחופשה (או גרוע יותר, לעסקים) כשהוא מותש. הוא לא נהנה בתחילת חופשה, שעבור כל יום בה שילם לא מעט. ואם זה עסקים - מי רוצה להגיע לפגישה חשובה או להשתתפות בכנס מסחרי או מתן הרצאה מדעית אחרי שלא ישן בלילה? טיסות כאלה מתאימות בקושי למי שלא יכול לשלם עבור טיסה נוחה ויקרה יותר, ושאין חשיבות גדולה איך יגיע לחו"ל כי אין לו שם מחויבות עסקית, או שמדובר בשהייה ארוכה שם בבתי מלון זולים בנוסח תרמילאי.
נוסע מתמיד | 23.06.19
36.
מצטער, מעדיף המראות צהריחם והלאה
אתה נניח טס לאירופה. כדי להמריא בשמונה, אתה בחמש וחצי בשדה.יצאת מהבית ארבע וחצי - לא ישנת. אתה מגיע ליעד באירופה עייף ומרוט, המלון אולי עדיין לא נותן לך חדר. אם ממריא בצהריים נוחת בערב, מגיע למלון - החדר מוכן. זורק את הדברים, יוצא לסיבוב קצר, ארוחת ערב במסעדה והולך לישון. מחר בבוקר יורד לארוחת בוקר כאשר אתה רענן ולפניך כל היום בכיף ועם חיוך
מאיר | 23.06.19
20.
אולי מספיק כבר עם כתבות הטיסה!!
כל הכתבות האלו פמפמות לציבור שכולם טסים כל הזמן וזה הכי נורמאלי שיש, אני לא חולק על אמיתות הדבר. אבל, אנחנו צריכים להפנים את ההשלכות הסביבתיות של כל הטיסות האלו, הן מטורפות, ממש אחרי להביא לעולם ילד נוסף. אז על הגבלת ילודה אי אפשר ממש לדבר במדינה שלנו (שגם בעיתות שלום נמצאת במלחמה דמוגרפית), לכן חשוב לא להפוך את תרבות ה"אני טס 4-5 פעמים בשנה לחו"ל" למקובלה חברתית. נכון שכיף בחו"ל ולא כל כך יקר אבל גם בארץ אפשר להינות :) שבת שלום חברים
דני | 22.06.19
15.
ממש לא מדויק
זה אולי נכון אם אתה צעיר מאד ויכול להנות מטיול לאחר לילה ללא שינה. מגיל מסוים, ולא כל כך מבוגר, אחרי לילה ללא שינה משלמים בעייפות רבה ביומיים הראשונים של הטיול וההנאה פחותה. זה ממש בזבוז של זמן וכסף וחבל להגיע לחול ולא להנות חלק מהזמן. עדיף לישון כמו שצריך להגיע רעננים לטיסה ולהנות בטיול מהדקה הראשונה. כמו כן, הטענה המטופשת שאנשים מתפנקים ורוצים לקום ביקיצה טבעית היא ממש לא רלבנטית. לטיסה של בוקר צריך להגיע לשדה לפנות בוקר, לעיתים באמצע הלילה. להוסיף את זמן הנסיעה לשדה.. והנה לילה שלא ישנים בו.
גל | 22.06.19
14.
לא מדויק
מה שכתוב כאן מתיחס לכך שאתה אדם צעיר שאחרי לילה ללא שינה מסוגל לתפקד רגיל ולהנות מהיום הראשון של הטיול. בגיל מסוים, ולא כל כך גבוה אם לא תישן לילה שלם, לא תהנה מהיומיים הראשונים של הטיול. שנית, זה נחמד לחשוב שרותים לקום ביקיתה טבעית ומתעצלים להגחע בבוקר לשדה. זה ממש בולשיט. כי כדי לטוס בבוקר, כמו שהכתבה המתורגמת והלא רלבנטית הזו מציעה, יש לקום לאחר שעת שינה אחת אם בכלל, לנסוע לשדה ולהגיע לשם בשלוש בלילה.... בקיצור' עדיף לטוס מהצהריים ואילך, לישון טוב בלילה לפני ולהנות.
גל | 22.06.19
9.
אנשים צריכים לישון בלילה. תרוויח טיסה בזמן ותגיע סמרטוט, מה הרווחת?
הכתבה היא התייפיפות. כדי להמריא בבוקר צריך להגיע לשדה התעופה באמצע הלילה, וליסוע אל שדה התעופה עוד יותר מוקדם. מדובר בלילה ללא שינה. אירוע של לילה ללא שינה הוא טראומה לגוף, שלוקח זמן להתאושש ממנה. למה נוסע צריך לגרום את זה לעצמו? הגיע הזמן להתייחס לנוסעים כאל בני אדם ולא כאל מטען.
נוסע הוא בן אדם, לא בן בקר | 22.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת