אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הזווית הכלכלית של "עסקת המאה" נחשפת

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
"פלסטין" היא פיקציה ג'יהאדית של חאג' חוסייני ומטרתה יצירת תודעה קורבנית מוסלמית
"פלסטין" היא ציון של המוסלמים והאנטישמים. ככל שיתמכו יותר ברעיון - כך הם יתקרבנו יותר. הפתרון היחיד הוא לראות את האמת : אין פלסטין, לא הייתה ולא תהיה. הפתרון היחיד הוא סיפוח עזה למצריים, חלקים מהגדה לירדן ומתן אזרחויות שוות לתושביהן. 70 שנה האנשים האלו מסתובבים בעולם ללא זהות מלבד התקרבנות מפיצת שנאה ומציצת כספים. קחו מהם את ההתקרבנות הסוציופטית הזו שטיפחו כהני הדת המהפכנים ממדינות המפרץ.
ג'יהאד תודעתי אנטי מערבי | 23.06.19
9.
הגיע הזמן לעזור לטראמפ עם תוכנית מעשית יותר
לדעתי, הזמן בשל להשקה של תוכנית כלל אזורית, יעילה כלכלית ומאוזנת פוליטית: הקמת צינור מסיבי להולכת נפט גולמי מדרום מזרח חצי האי ערב (ליד מפרץ עומאן) אל נמלים שיוקמו לחופי הים התיכון. זרימת הנפט לא תסתכן בגחמות של איראנים, ותגיע לבתי זיקוק (במרכזי תעסוקה בינלאומיים) ברצועת עזה, אל-עאריש ואשקלון. זה יותר זול משייט מיכליות ענק סביב אפריקה או מיכליות קונבנציונליות דרך תעלת סואץהירדנים יקבלו תשלום עבור זכויות המעבר ושירותי שמירה במדבר, המצרים יזכו בפיצוי לאובדן הכנסות מתעלת סואץ וישראל הזדמנות לשותפות בפרוייקט שלום משמעותי. המימון יגיע בעיקרו מהארצות המייצאות, שספוגות בעודפי פטרו-דולרים, אירופים שמעוניינים שזרימת נפט אמינה, וכל הגופים שמעוניינים לתת לפלסטינים אלטרנטיבה למלחמה. ישראל יכולה גם להציע לטראמפ לקחת הובלה וחסות בשם "תוכנית המאה".
Yehuda Elyada | 22.06.19
3.
האמריקאים לא הבינו את הבעיה
האמריקאים לא הבינו את הבעיה. הפלסטינים לא רוצים מקומות עבודה, כי אז צריך ללכת לעבוד. יותר טוב לקבל אוכל מאונר"א, כסף מקטאר ותגמול על הטרור ולשבת בבתי קפה עם נרגילה. היו להם המון מקומות עבודה אצלנו, אבל הם העדיפו לרצוח את המעסיקים שלהם, לרות מרגמות על אזור תעשייה ארז, לפוצץ אוטובוסים ולשרוף את החממות. מה לעשות נפלנו על חבורה של מטומטמים עם תעודות. אפילו הערבים שונאים אותם.
יוסף | 22.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת