אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חדוה בר: "נהיה מוכנים לספוג טעויות של בנקים שיאמצו טכנולוגיות חדשות"

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
הורדת דרוג האשראי של ישראל עכשיו
החידה הכי גדולה היא מדוע חברות הדרוג לא מורידות כבר כעת את דרוג האשראי של ממשלת ישראל ומערכת הבנקאות ? הרי אם מחברים את הגירעון המבהיל של ממשלת ישראל לבועת המשכנתאות וחובות משקי הבית של עם ישראל מקבלים בור עמוק ומבהיל. מעניין איזה בנק עולמי לא שמע על בועת החובות של עם ישראל וממשלת ישראל? מי עוד מוכן להלוות כסף למדינה בה החרדים מקבלים קצבאות במקום לעבוד? מי עוד מוכן להלוות כסף למדינה בה חובות משקי הבית גואים וגואים. מי עוד וכן להלוות כסף למדינה עם פצצת פנסיה תקציבית מתקתקת בשאון. מי עוד מוכן להלוות כסף למדינה עם כמות מנופחת של עובדי השרות הציבורי?
דרוג אשראי יורד | 26.06.19
8.
בטח שיהא תהיה מוכנה לסבול טעויות של הבנקים - למה היא סופגת אותם, לא הציבור משלם עליהן
אז מה אכפת לגברת המסואבת, הכסף של הציבור הוא חסר ריח, אין שום בעיה לבזבז אותו.....לא אנחנו הציבור לא מוכנים לקבל טעויות של בנקים, לא הטעות בגין דנקנר, ולא בגין פישמן, לא גברת בר....רק מה אין לציבור ברירה, כי החונטה השלטת עושה מה שבא לה
שושקה נדהמת | 26.06.19
6.
חדוה למה את מאשרת לבנקים לגבות ריבית 10-15% מהאזרח.ולהם ב0.25% ריבית.
הפשע הכי גדול היום במדינה. כיצד פקיד ממונה פוגע בעם ישראל כדי להטיב עם החבורה שלו. 15% ריבית על חשבון עו"ש כאשר האינפלציה היא 2% בשנה זו גנבה. ותוכנית חשאית ללמן את ההימורים של מנהלי הבנקים העבריינים. די לקומבינה.
ישראלי | 25.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת