אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שום קשר לגירעון: הקיצוץ בתקציב נועד לממן קולות לנתניהו

53 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

44.
הפלסטינים מצאו מזמן שיטות לעקוף את הגדר עם עפיפוני התבערה והרקטות
הפחד מהחדירה דרך המנהרות ו"הצפה" של הגבול ברבבות מפגינים (=כולל נשים וילדים, מה שימנע מכוחות צה"ל לירות בהם), הביא לפרויקט החומה. העלות ענקית, אבל הגדר לא תמנע את עפיפוני התבערה ואפילו לא חדירות של מחבלים בזמן מלחמה.
גדר הפלאים של BB | 25.06.19
35.
7500000 עלות המטוס לדון מושחתיהו,המדינה מרקיבה מבאישה ומתפוררת, בזכות נבחריה
מטוס יד 2 שעלויותיו הולכות ותופחות,תחזוקתו הוצאותיו ועלות שהייתו בנמלי תעופה בעולם ,כבר עולות ויעלו יותר למשלם המיסים מהמצב הנוכחי,שהוא זול יותר ועלויותיו לא משתוות ולא ישתוו לרכישת המטוס הביזיונית הזאת. דון נתניהו לא רואה את העם ממטר,סדר עדיפויותיו לקוי ומוטה....חוץ מהזירה הבנלאומית,יש גם את המערכות פה במדינה לתחזק רווחה,רפואה,חינוך ,דיור,תחבורה...ומה עם יוקר המחיה. מה עם ההבטחות של גילוי מצבורי הגז ..החשמל הארנוננה והמים מתייקרים,בעוד ראש הממשלה יוצא לו להרפתקאות פוליטיות...שקר אחרי שקר של ראש הממשלה ועדיין חלק גדול מעם עוצם עיניים וממשיך לבחור בעוולות ובקושי שגרת החיים במדינה...מגיע לנו יותר טוב מזה, בין אם משמאל ובין אם מימין..יש חיים ואזרחים פה במדינה חוץ מפוליטקה מסריחה ומינויי שררה של אנשים לא מקצועיים במקום בעלי מקצוע
אין גבול לביזיון | 25.06.19
14.
דרכים אחרות
יש דרכים אחרות "לרצות את הבוחר" בלי לקצץ בתקציבים. אפשר לקחת את הכסף ממימון הישיבות של החרדים, ממימון שמירה להתנחלויות קטנות ומבודדות, משיפוץ המטוס של שרה וביבי. אפשר לבטל את המאבטחים, הרכבים והנהגים של יאיר ואבנר ואת תשלומי האחזקה למעונותיה הפרטיים של משפ' נתניהו. בשביל זה יש לשרה וביבי משכורת (ברור לכולם שהם לא יגעו באגורה ממה ששוכב להם בבנק, כמו שברור שכל "הלוואה" שהם לוקחים, הם לא מחזירים). כל הכספים הנ"ל בהחלט יענו על הצורך לרצות את הבוחר. אבל מה שהכי ירצה את הבוחר הוא לראות את שרה וביבי מהגב, כשהם הולכים ומתרחקים לכיוון האופק ולצפות בהם מתרחקים עד שכבר לא רואים אותם יותר. 1.2 מיליון אוהדיהם מוזמנים ללכת אחריהם.
יעל | 25.06.19
9.
יש לכם את זה ביותר "אנטי ביבי"?
אז יש פעולות שצריך לבצע שכולם מסכימים שצריך לבצע והן עולות כסף. אז, במקום להגדיל את הגרעון, מקצצים בתקציב. זו כל הכתבה. אבל איך נכתוב כזו כתבה בלי "נתניהו, הפוזל לקלפי, בחר להתמודד עם הסוגיה במסגרת ממשלת המעבר, כדי לשדר לתושבי עוטף עזה שהוא דואג להם." כאילו שנתניהו לא פזל לקלפי לפני הבחירות הקודמות. אז תושבי עוטף עזה לא תכננו להצביע? הייתה החלטה להמתין עד לאחר הבחירות, המתינו ללאחר הבחירות.
אני | 25.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת