אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הקרב על שדה דב: עו"ד פיני רובין, מפרקליטי נתניהו, מייצג את התאחדות המלונות

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
יש אפשרות אחרת
על שדה דב להשאר בחלקו המערבי ולהאריכו דרומה כדי שיוכל לקלוט מטוסי נוסעים לטיסות של עד 3 שעות כדי לשחרר עומס מנתבג. במקביל, לבנות על חלקו המזרחי דירות. לא לבנות שדה משלים לא בנבטים ולא ברמת דוד כי אלו יהיו עוד ״פילים לבנים״ בדיוק כמו השדה החדש על שם אילן ואסף רמון שאף אחד לא ירצה לטוס לשם. ובמקביל, להתחיל לתכנן אי בים עם שדה בינלאומי גדול שייתר את הצורך בשדה דב ובשדות משלימים אחרים. או אז, יפונה כל שטח שדה דב לטובת בניה.
ארז | 25.06.19
14.
ניגוד ענינים, האג'נדה האמיתית מוצנעת
בית המשפט חייב לבטל היצוג ע"י עו"ד פיני רובין. ניגוד ענינים ברור. הפיתרון הקמת בית חולים נאות באילת או שדה בבאר שבע. סירובם להשמשת השדה הישן באילת חושפת את אינטרסי הנדל"ן ההפוכים לדרישתם מהשארת השדה בת"א. המלונאים משתמשים בעניין בית החולים כתירוץ ונתב"ג בלאו הכי קרוב לתל השומר/ אסף הרופא.
שמואל | 25.06.19
9.
המחוקק שלקח את החוק לידיים
לא ברור איך מדינה חותמת על הסכם וכשלא נוח לה היא מחוקק חוק שמבטל טת ההסכם. הגיוני? התשובה לא כמו כל שני גופים, פרטיים או מסחריים, שחתימה על הסכם מחייבת אותם בעמידה בתנאי ההסכם כך גם הסכמים עם הממשלה. לא יתכן שכשלא נוח למדינה לעמוד בהסכם שהיא עצמה חתמה עליו, לשנות את תנאי ההסכם שכהיא מרגישה שהגיע העת לעמוד התחייבויותיה. במקום זאת המדינה עו דת מול כל הציבור ואומרת - אני, מדינת ישראל, לא יודעת לעמוד בהסכמים וכשמגיע למלא את חלקי בהכם - אני יכולה לשנות את תנאיו. ראו הוזהרתם מלחתום עם גוף ממשלתי
אני | 24.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת