אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שיעור עקום במינהל תקין: מנכ"ל המכללה למינהל חובש שני כובעים

74 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

70.
זה רק קצה הקרחון של השחיתות
ואחרי כל הטיעונים שהועלו פה, צריך לפתוח בחקירה! אבל הגיע הזמן שיחקרו גם את הקשר של המכללה עם חברת ההפקות בלוסטון ואת הקשר האישי של רפי לזה. יש לבדוק על כל המעללים שיש! אז רפי הוציא את המכללה מגירעון? יופי! אבל ההמטרה שלשמה המכללה הוקמה שזה לימודים וסטודנטים הוא לא דאג. הוא לא דאג למכללה לגידול בסטודנטים, אלא להפך יש צמצום בכמות הנרשמים. רפי אתה לא קוסם, אתה סתם אחד שרוצה להתעשר על חשבון אחרים. חקירה תכף ומיד! רפי הביתה!
די לשחיתות של רפי! | 27.06.19
49.
המנכ"ל חייב ללכת הבייתה אם לא גילה לסטודנטים שללוו כספים על ניגוד העניינים
מעבר לחומרת הבעיתיות שבהיותו בניגוד עניינים מובהק (שאף מונע תחרות בשוק ההלוואות לסטודנטים) הרי שחמור לא פחות אם המנכ"ל גמיש לא טרח לתת גילוי נאות לסטודנטים שלוקחים הלוואות מהחברה שבבעלותו!! מאכזב שדווקא נשיא המכללה שחשף את ניגוד העניינים מפוטר. שאלה לדירקטוריון המכללה ולוועדת הביקורת: היכן הייתם אתם?? וכיצד הכשרתם את ההתקשרות עימו ועוד מבלי לתת גילוי-נאות בולט במיוחד על גבי כל מסמך הלוואה שכל סטודנט לוקח מהחברה שבבעלות המנכ"ל. מאכזב מאוד
סטודנט לחשבונאות במכללה | 25.06.19
45.
כמו שאיוב קרא אומר "פייק ניוז"
נטען כנגד הנשיא: הוא פעל כנציג קבוצה מצומצמת של מרצים במכללה, אשר נהנים מזכויות יתר לא מידתיות, לרבות שכר גבוה משמעותית מהנהוג ביתר המוסדות האקדמיים בישראל, ובנוסף הטבה חסרת תקדים בדמות פנסיה עודפת של כמיליון שקל לעובד, מעבר למוגדר בחוק. משפט זה רחוק מהמציאות כרחוק מזרח ממערב. שכרו של סגל המכללה שעובד על פי ההסכם הקיבוצי הוא בהתאם לטבלאות ות"ת וגלוי לעיני כל, ובוודאי שאינו "גבוה משמעותית" מהנהוג ביתר המוסדות האקדמיים בארץ. נהפוך הוא - שכרם של חברי הסגל שמועסקים בחוזה אישי הוא שורש המחלוקת, כיוון ששכר זה אינו גלוי ונשמר בסודיות אפילו מהנשיא! הטענה שהסדר הפנסיה של חברי הסגל במסלול ההסכם הקיבוצי הוא גבוה יותר היא חצי טענה, כיוון שלא ברור מה הוא שכרם של חברי הסגל בחוזה האישי. ייתכן מאד שסך הכל האקטוארי של שני המסלולים שווה, אם לוקחים בחשבון ששולם שכר גבוה במהלך שנות העבודה למקבלי החוזה האישי, וידוע לכל ששקל היום שווה יותר משקל בעוד 30 שנה. א -ב של מימון.
מרצה | 25.06.19
34.
לא מובן מה בדיוק הבעיה..
אם הדברים מוסדרים מבחינה משפטית והבן אדם התקדם מתפקיד של סטודנט , למרצה ומשם למנהל פיתוח עסקי ובהמשך הדרך הוכיח את עצמו כראוי להוביל את המכללה , גם הוציא אותה מגרעון ולא רק אלה שהמכללה משגשגת בזכות הפעולות שלו. ממה לא מצליח להבין מה הבעיה. התוכן נראה קטנוני, מתי נלמד לפרגן להצלחה של אנשים בזכות עבודה קשה ..
אור שמיר | 25.06.19
31.
קרן שכ"ל - מיזם אדיר שרק בזכותו השגתי תואר אקדמי
כבוגר המכללה וכמי שמגיע ממשפחה מעוטת יכולת שידה אינה משגת, הצלחתי כנגד כל הסיכויים לממן תואר אקדמי במכללה למינהל רק בזכות ההלוואות שקיבלתי מקרן שכ"ל במשך 3 שנים רצופות. תמשיכו לעשות עבודתכם נאמנה, אתם עושים עבודת קודש בכך שאתם מאפשרים לסטודנטים שידם אינה משגת להגשים את החלום האקדמי. יישר כוח לכל הנוגעים בדבר!
בוגר המכללה | 25.06.19
26.
שחיתות היא שחיתות היא שחיתות
ההתנהלות של כל המגיבים מטעם גמיש ואחיו, שפרנסתם תלויה בהם, מובנת. אבל בסוף מנכ"ל עם 6 חברות שפועלות עם החברה אותה הוא מנהל - זו שחיתות. מתי יש לו זמן לנהל את המכללה אם הוא מנהל 6 חברות? אתם מכירים עוד מקום עבודה שמאפשר למנכ"ל לנהל עוד 6 חברות במקביל? ועוד שחלקן עושות עסקים עם החברה עצמה?
רוית | 25.06.19
9.
זה רק טפח קטן מהבעיות האמיתיות במכללה
עשרות רבות של חדרים ריקים ללא דורש (בגלל הירידה במספר הסטודנטים), מתרגלים חדשים שנדפקים בשכר רעב עלוב ובקושי גומרים את החודש (מקצצים להם כל הזמן ודורשים מהם עוד עבודה), קיצוצים על ימין ועל שמאל שפוגעים דרמטית באיכות ההוראה. נראה לי שהבעיה האחרונה של המקום זה שלמנכ"ל יש ניגודי עניינים לכו לבדוק מה באמת קורה שם.
דודי מרצה לשעבר | 25.06.19
5.
תגובה ל-2 (כלומר לרפי)
א. רפי, תפסיק לכתוב תגובות שבהן אתה מהלל את עצמך - יש לך 4-5 חברות לנהל במקביל, אתה בטח עסוק. ב. למה רק "אחד המנכ"לים הטובים במשק"? למה לא בכל הגלקסיה? בכל שביל החלב? בכל היקום? מאז המפץ הגדול? סטיב ג'ובס לקח אצלך שיעורים פרטיים? וורן באפט בא להשתלמויות? לך על זה עד הסוף רפי, תרביץ, אל תהיה כזה צנוע!
מלך היקום | 25.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת