אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הנגיד דיבר ברור וחזק, והשמיע קריאת השכמה לנתניהו

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
הפקרות כלכלית נמצאת ב DNA של הליכוד
הפקרות כלכלית נמצאת ב DNA של הליכוד. ראו את ימי ארידור העליזים, את האינפלציה של 440% וקריסת הבורסה ב 1983 עקב נפילת מניות הבנקים שעלו ועלו ועלו ברציפות במשך 4 שנים עד שקרסו. הליכוד תמיד היה מופקר בכל הקשור לכלכלה והגנה על חסכונות הציבור. זה בדיוק מה שיקרה גם לבועת המשכנתאות וחובות משקי הבית. ביום בהיר אחד יתגלה הסוד כי עשרות אלפים רבים של בעלי משכנתה פשוט הפסיקו לשלם את החוב החודשי ואז הבנקים יאלצו לממש את הדירות כדי לחזור להלימות ההון הנדרשת מהם. קריסת מחירי הדיור היא רק עניין של זמן !!!
הורדת דרוג האשראי של ישראל | 25.06.19
16.
הורדת דרוג האשראי של ישראל - מיד
הגיע הזמן שסוכנויות דרוג האשראי יסתכלו לא רק על "הגרעון" הממשלתי ביחס לתוצר המדינה אלה יחברו גרעון ממשלתי זה לבועת המשכנתאות והאשראי הצרכני מאחר ויש נטייה בקרב העם לחשוב שהממשלה תציל את הבנקים ואת הגופים המוסדיים בעת קריסה כלכלית. כלומר יש לראות את החוב הממשלתי ואת חובות משקי הבית כיחידה אחת , כישות אחת ומכאן לגזור האם הגיע הזמן להוריד את דרוג האשראי של מדינת ישראל והמערכת הבנקאית.
דרוג אשראי יורד | 25.06.19
13.
להיפך, צריך פחות מסים ופחות התערבות ממשלתית
עוד מיסים לא יפתור כלום רק יעשה הכל יותר גרוע, צריך לחתוך את המיסים בחצי ולהפסיק לתת שירותים וכסף מהמדינה לכל מיני מגזרים מכל מיני סיבות. אז אנשים יצאו לעבוד וישלמו בעצמם על מה שהם צריכים, הכלכלה תצמח ויהיה יותר כסף. הבן אדם הוא פקיד שלא מבין כלום, שלא ינהל לנו את המדינה.
המיסים מבוזבזים | 25.06.19
9.
אבסורדי להעלות מסים בזמן מיתון
רבותי, אנחנו במיתון עולמי. זה קורה פעם בעשר שנים, אז תתמודדו. בזמן מיתון בנקים מרכזיים נוהגים להפחית ריבית, אבל ״הגאונים״ בבנק ישראל מעולם לא העלו את הריבית אחרי המיתון הקודם, אז אין להם לאן להוריד אותה. זה לבדו צריך לתת לכם מושג באיזה חבורה של ״גאונים״ מדובר... ולגבי העלאת מסים בזמן מיתון - הדבר רק יחריף אותו. כדי לאזן את התקציב יש לקצץ בהוצאות הממשלה, נקודה. לקצץ הרבה, לקצץ כואב, עד שהתקציב יתאזן. ולא, לא תהיה צמיחה במשק בעתיד הקרוב.
אורן | 25.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת