אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חברי סגל במכללה למינהל: "על המל"ג לבדוק איך אושרו עסקיו הפרטיים של רפי גמיש"

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
אני מסכים עם המשפט האחרון בכתבה
עם עובדות ומספרים אי אפשר להתווכח. אם חפצי חיים אנחנו יש להציג את העובדות והמספרים - את כל(!!) העובדות והמספרים - לבודק חיצוני בלתי תלוי על מנת שאחת ולתמיד נדע את האמת. מי שילם ומי קיבל, ועל מה, ומה היו לוחות הזמנים. האם כל ההסדרים עומדים במבחן האתיקה או רק במבחן המשפטי, שכולנו יודעים שהוא רף נמוך יותר, ונמוך מדי. מהם תנאי ההעסקה - משכורת + פנסיה, ולא רק פנסיה - של חברי סגל ואנשי מינהלה, והאם תנאים אלה עברו את כל האישורים הנדרשים. כאשר כל הדברים האלה יהיו על השולחן, והשקיפות תחזור למעוננו, נוכל לברך על המוגמר. ומילה אחרונה - לעניות דעתי אין קשר בין תיפקודו או אי תיפקודו של הנשיא, שזה עניין חשוב שיש לעסוק בו, לבין הגילויים האחרונים, שזה עניין סופר-חשוב שיש לעסוק בו. חבל שדברים אלה נכרכו בנשימה אחת, כי הם שונים לחלוטין.
מרצה ותיק | 27.06.19
16.
עם מספרים אי אפשר להתווכח
לא מבין על מה כל הרעש? הרי כתוב ברש גלי בכתבה שחברת שכ"ל הייתה בבעלותו של רפי גמיש עוד בטרם קיבל תפקיד ניהולי במכללה. לפיכך ניתן להסיק שהנושא הוכשר משפטית לשביעות רצונם של כל הצדדים. שבוחנים את העובודות, מבינים מדוע הוא מונה למנכ"ל - תכנית הבראה שהביאה את הארגון מגירעון של 60 מיליון שקל לתזרים חיובי בתוך פחות משנתיים ראויה לציון לשבח! עם עובדות אי אפשר להתווכח! רפי תהיה חזק, תעמוד איתן מול השנאה והרפש, הם ינסו לרדוף אותך בכל הזדמנות, אבל אני בטוח שהצדק איתך ואתה תנצח אותם על אפם וחמתם. יישר כוח!
מרצה במכללה | 27.06.19
15.
האנשים מבפנים רוצים לדרדר סופית את המכללה
ברור שיש שם בעיות של מנהל תקין ועוד מיליון בעיות אבל זה שנים על גבי שנים ככה למה נזכרו עכשיו? מדובר בגוף הסתדרותי שלא רלוונטי לתחרות שיש כיום בין המוסדות האקדמאיים. עשרות חדרים ריקים ללא דורש וסגל קבוע שמקבל משכורות עתק על חשבון המרצים הזוטרים.
מרצה לשעבר | 27.06.19
4.
מי נותן את התגובות מטעם המכללה?
זה נראה כאילו המנכ"ל עצמו נותן את התגובות. כזה הלל לאיש, לא נראה מזמן. אם הוא כל כך מוצלח ויוצא דופן בעולם העסקי, מה הוא עושה במכללה? למה הוא לא מרוויח מליונים בעולם העסקי? כנראה שכל ההתרברבות הזו על "הצלחותיו" ו"יכולותיו" זה קשקוש אחד גדול שהוא מספר לעצמו.
אבי | 27.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת