אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מתי הביטקוין יגיע ל-100 אלף דולר ומה יקרה אז

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
לא ממליץ להאזין. דוברים שפשוט לא יודעים מזה ביטקוין מסבירים על ביטקוין.
שמעתי את ההתחלה, ואז אחד הדוברים בצורה מביכה מסביר שהביטקוין לפעמים יקר מדי, אז "אולי כדי לשבור את הביטקוין לחלקים קטנים יותר שאפשר יהיה לקנות אותו ולא רק לעשירים...". כמה חוסר הבנה - כל ביטקוין מתחלק לשמונה אפסים לאחר הנקודה. ז"א שאני יכול לקנות 0.00000001 ביטקוין. ואגב היו שם עוד טעויות שבכלל קשורות להבנה בעולם כלכלי - כמו שנטען שהדולר והיורו "לעיתים צמודים לזהב...". הדולר לא צמוד לזהב משנה 1971. זה מה שיוצר את האינפלציות לאורך השנים.
איציק | 25.08.19
30.
מספר תיקונים לנאמר בפודקאסט
1. הביטקוין ניתן לחלוקה ליחידות של 100 מיליון הביטקוין הקרויות סאטושי. אפשר לסחור בשברי ביטקוין . זה גם למעשה הפיתרון האמיתי להתמודדות הביטקוין עם האינפלציה ועם הגידול בשימוש ובשוק הכלכלי שהוא מאפשר את השימוש בו. הרעיון הוא שעודף הביקוש יביא את ערכו של הביטקוין למשל למיליון דולר ואז הסאטושי יהיו הסנטים. זה מה שיהיה לנו בארנק בעוד ראשוני המשקיעים יהפכו לטריליונרים בדולרים. 2. טכנולוגיית הבלוקציין אינה מהירה אלא איטית מאד ביחס לטכנולוגיה של חברות כרטיסי האשראי למשל. קצב הסליקה של הבלוקציין של הביטקוין איטי עד פי 1000 מזה של ויזה. הערה נוספת: הליברה לדעתי לא תתפוס במדינות עם מטבע חזק משום הצמדתה לסל מטבעות. זהו מטבע "יציב" שלא נותן הצמדה בלעדית לשום מטבע ולכן אינו יציב בשום ארץ.
בילבי בת גרב | 30.06.19
29.
תרמית פירדמידה ברורה. אבל עדיין אפשר לעשות בה הרבה כסף...
אנשים מבלבלים בין שני נושאים. יתכן שביטקוין הוא השקעה מצוינת לטווח זמן מסוים. אבל.. הביטקוין הוא אוויר, כסף מונופול שהסיבה היחידה שיש לו ערך נובעת מאי הבנה של אנשים מה זה ומתופעת העדר. ברגע שההבנה שמדובר באוויר תשקע, הביטקוין יתרסק ולמעשה ייעלם בסוף. עדיין אפשר בינתיים לעשות הרבה כסף על גביו של מטומטמים אחרים. אבל תיזהרו שלא אתם תהיו המטומטמים שאחרים יעשו על גבם את הכסף...
ג'ון בריון | 29.06.19
27.
יתרונות חסרונות
מצד אחד יש לך מטבעות של מדינות שמזמן לא מגובות בנכסים ושהערב היחידי הוא האזרח (שבבוא היום מתנער מהחוב) ומהצד השני אלטרנטיבה בין לאומית שאינה מושפעת ממדינה ספציפית עם תנועה בין מדינות בלי עמלות או פיקוח. גם אם אני שכיר אני שמח לדעת שיש לי סכום לשעת חירום שאף שלטון לא יוכל לדעת בו.
ל-25 | 29.06.19
24.
הביטקוין ומניות הבנקים בשנות השמונים
יש בדיון אנשים שמבינים טכנולוגיה. הם לא היו בשנות השמונים רובם. מניות הבנקים עלו כל יום. הבנקים דאגו לזה. עד שכבר לא יכלו. הכל התרסק. כעת יש ביטקוין שכאשר עולה קצת מיד נותנים לו מאה אלף. מעניין למה לא מליון. למה לא מחר מליון. כאילו מאחורי כל מספר שזורקים יש איזו הבנה כלכלית או טכנולוגית. אם יש מישהו שמבין זה רק הרמאים. מריצי המניות והמטבעות. והקהל הוא חולמי החלומות להתעשרות מכלום מאמץ.
ישראל | 28.06.19
19.
מצחיק לראות את כל המלעיזים הקבועים בין אם הם
טוקבקיסטים בתשלום או סתם טמבלים סטנדרטיים מהישוב הם צועקים ברחובות כל פעם שיש תנועה רצינית של טכנולוגיה שהם לא מבינים ממש מזכירים לי את המוזרים הפנאטיים שעומדים ברחוב וצווחים על עוברי אורח מוזר שלא נמאס לאותם טמבלים לטעות כל כך הרבה פעמים לגבי משהו שיכול לשנות להם את החיים באופן שהם אפילו מסוגלים לחלום עליו
עידו | 28.06.19
16.
דיון עם בורים בתחום
לא יכול להתרומם לגבהים ראויים. הכלכלן לא מבין דבר בטכנולוגיה, ולצערי נשמע שהוא גם מפספס לחלוטין רת הבשורה כלכלית, של נכס דיגיטלי בעל כמות סופית וידועה מראש, חסין אינפלציה, בשליטתו הבלעדית של בעליו, ניתן לחלוקה ליחידות קטנות עד כמה שרוצים, ולדליחה לכל נקודה בעולם פי 4000 יותר מהר מכל בנק ופי 200 יותר זול.
אלי | 28.06.19
9.
משה - 4 - אתה מסביר יופי את התופעה
אנשים לא מבדילים בין שווי טכנולוגיה שהביטקוין עליה לבין שווי הביטקוין. הטכנולוגיה נהדרת ולא שווה אגורה כי היא חופשית. פייסבוק יצרו מטבע משלהם עם אותה טכנולוגיה וכך גם המדינות. לא ישלמו כלום למחזיקי ביטקוין. אנשים הגונים ימכרו הביטקוין ויקנו של מידינה או פייסבוק. בביטקוין ישארו לסחור העולם התחתון והוא לבסוף יאסר לשימוש. לך תשכנע את מי שלא מוכן לקבל זאת.
ישראל | 27.06.19
6.
הביט אנו נותן מענה פשוט וקל
הביט אינו מתאים עדיין לאדם הפשוט. הוא דורש קוד 32bit שלא ניתן לזכור. במקרה שאיבדת את הקוד הלך הכסף .99% מהאנשים מעדיפים לשלם ושיהיה להם שירות מקצועי של בנק עם גישה נוחה ללא רגולציה ובעיות.הביט פשות אינו ידידותי הן בתפעול,אחזקה,מסחר ומלא סיכונים
אבי | 27.06.19
2.
המומחים האלה לא מבינים כלום!
א. לא צריך לשבור את הביטקוין ליחידות קטנות יותר - הוא תומך כיום 8 ספרות אחרי הנקודה. ב. גם אם המחיר יעלה, זה לא ימנע את השימוש, כי אפשר להשתמש בפחות מביטקוין שלם. ג. השימוש בביטקוין עולה כל הזמן, בקורולציה לערך שלו ולא כפי שנטען ד. לא קשה להשתמש בביטקוין בקניה או מכירה. ניתן בקלות לקשר אותו לכרטיס דביט שמחובר לארנק ביטקוין ה. אין לי כוח להפריך כל נקודה ונקודה :)
Nושיקו הקטן | 27.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת