אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ההסתדרות: דיון חירום בפינוי שדה דב, שוקלים צעדים ארגוניים

44 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

39.
הפיתרון עד כמה שישמע לא קשור הוא שדה אזרחי בנבטים
אבל ביבי כמו ביבי לא יודע להחליט כלום . יאמר לזכותה של שרה שחפחות היא המחליטה. ביבי משחק אותה גבר אבל כלום נאדא . הוא היום דר הביטחון ויכול להחליט בשנייה להעביר את בסיס נבטים הצבאי (אם הם רוצים כל כך ומטוסים אזרחיים מפריעים להם ...) לרמון או עובדה או חצרים . על נבטים להפוך באופן מיידי לשדה אזרחי , יש בו את כל מה שנידרש ליהיות שדה תיעופה בינלאומי לטובת מדינת ישראל והסמרטוטים שבחרו עבור ביבי בדרום . אך אל תדאגו לביבי אין ביצים להחליט וגם לא לשרה ולכן הסמרטוטים ימשיכו להצביע לביבי ולקבל זיבי
קונילמל | 29.06.19
37.
היכן היו כל הבכיינים ב-2013
כאשר כמה נערי אוצר ומחבקי עצים עצרו את הרכבת לאילת. בסך הכל מרחק של 350 ק"מ של כביש. רכבת רגילה שנוסעת 150 קמ"ש עושה את המרחק בשלש שעות כולל תחנות. יותר מהר מלהתברבר דרך שדות התעופה. בארץ הקטנה שלנו רכבת יכולה לתת מענה לכל מרחק. לא צריך תעופת פנים. היום הרכבת מבאר שבע לאילת היתה יכולה להיות ברבע הדרך בבניה בפועל אחרי סיום כל עבודות התכנון והמכרזים.
אוליבר טוויסט | 29.06.19
27.
אנשי בצע כסף
אתם אנשי הגוש הגדול .. רודפי בצע כסף .. אתם שקיבלתם ירושה ןלא.שילמתם אגורה על האדמה רותים עכשיו לעשות עוד מליונים על חשבון. תושבי המדינה .. אילת והדרום ....אז תעשו עוד כמה מליונים ותוסיפו אותם לחשבון הבנק . אתם ... מגעילים .... לא יקרה כלום אם תקחו חלקת אדמה במקום אחר .
יוחי | 28.06.19
22.
בעלי הממון עושים לובי אגרסיבי בעד סגירת השדה
הם רוצים לעשות "מכה". סגירת השדה תביא להקפצת ערך של מליונים. הם ימכרו ויברחו כנראה. אבל האזרחים לא מרוויחים מזה כלום. תל אביב לא ערוכה להתרחבות- לא מסוגלת לסיים כהלכה את פרוייקט הגוש הגדול באופק הנראה לעין. חולדאי נחלש כנראה והעיר נראית כמדרדרת. אז למה לסגור השדה? למה לחסל את העיר אילת ומי אמר שצריך לבנות ליד הים? מה רע בפארק על כל שטח השדה וסביבותיו, אם יחליטו לסגור אותו. מדינת ישראל כבר לא שייכת לאזרחיה. בעלי ממון ובעלי שררה השתלטו עליה ומפעילים לובי אגרסיבי על כל מטרה שלהם....לתפארת מדינת ישראל שמצליחה לגלות סימני רקבון מתקדמים...
עורקבי | 28.06.19
20.
להחזיר את חיובי המעמ לאילת
נוצר פה מצב הזוי , קבוצה קטנה של אינטרסנטים ( מלונאיים, חב תעופה פרטיות ופוליטיקאים מאילת ) פועלים נגד החלטות ממשלה על החזרת שטח פרטי לבעליו אחרי עשרות שנים , ברור לכל שלא החולים של אילת מעניינים אותם אחרת הם לא היו מפנים את השדה באילת . אלה ניסיון לסחוט את המדינה באיצטלה של מאבק בפינוי הלובי שלהם חזק ומשפיע וכדאי להם להבין שייש להם מה להפסיד, מדוע רק תושבי אילת העשירים בעלי האחוזות עם הבריכה הם היחידים שנהנים מפטור על מע״מ מדוע המלונאים עם הסכומים האדירים שהם גובים אינם משלמים מעמ ,
דן | 28.06.19
18.
לפנות כן. לבנות מגדלים לא
תוכנית הבניה שמתוכננת במקום השדה היא תוכנית הרסנית שתשנה כליל את החוף הצפוני ולא לטובה. הצפיפות והזיהום של מרכז העיר יועתקו לצפון. החופים השקטים יזוהמו ויוקפו מגדלים וכבישים. פשוט בכייה לדורות. נזק סביבתי בלתי הפיך. הפרדות מפיסות הטבע האחרונות וכל מי שטוען אחרת טועה ומטעה.
מיכאל | 28.06.19
17.
לפנות ולא לבנות
תוכנית הבניה שמתוכננת במקום השדה היא תוכנית הרסנית שתשנה כליל את החוף הצפוני ולא לטובה. הצפיפות והזיהום של מרכז העיר יועתקו לצפון. החופים השקטים יזוהמו ויוקפו מגדלים וכבישים. פשוט בכייה לדורות. נזק סביבתי בלתי הפיך. הפרדות מפיסות הטבע האחרונות וכל מי שטוען אחרת טועה ומטעה.
מיכאל | 28.06.19
15.
מי שבוחר לחיות באילת, זכותו. מספיק להתעסק בעניינים
של תל אביב. בחרתם ים כחול? שקט? נופי מדבר? אשריכם. היה לכם נוח שיש שדה תעופה תקוע כמו עצם בתל אביב? אז היה. תהנו מחייכם ואל תתערבו בעניינים של ערים אחרות. אין לכם בית חולים נורמלי? תצעקו שיבנו לכם. אבל לא... אתם שוב תבחר בביבי המלך
די | 28.06.19
12.
הרס התעופה
אנשים לא מבינים את חשיבותו של שדה דב לתעופה האזרחית במדינת ישראל. ייסגר השדה - חסל סדר תעופה פנים ארצית במדינה - לא לחיפה, לא לראש פינה, לא לעין יהב וכמובן שגם לא לאילת. חסל סדר מוניות אויר, טיסות צילום, מיפוי, אמבולנס, ניסויי טיסה, הכשרת טייסים ועוד ועוד. במקום לפתח תחבורה תעופתית רק מחסלים פה כל חלקה טובה.
דוד | 28.06.19
9.
מדוע שהמדינה לא תפקיע את כל הקרקע
כל הסיפור הזה הוא חלמאות ישראלית במיטבה הרי בעלי הקרקעות שילמו מעט מאוד ושדה התעופה משרת את כל הציבור. וניתן להפקיע את הקרקע לטובת הציבור עם פיצוי בגובה הקרן ששילמו וחסל בלאגן. גילוי נאות : הכותב היה בעליה של קרקע ברמת אביב ג, אשר הופקה לצרכי הכלל.
עמי | 28.06.19
6.
תושבי תא יצטערו
שדה דוב או אולי חלק ממנו יכול להיות מוגבל למטוסים חשמליים וסולריים.במקום שדה קרוב לבית יקבלו עוד בניינים ופקקים.בכלל ההתמקדות בהקשר לאילת זו ראייה צרה.תל אביב תפסיד הכי הרבה וחולדאי מבין זאת. ואם רק כסף זמני למה הקרייה בתא? מדוע מוסדות ציבור נימצאים בתא על קרקע יקרה?
הסתכלות צרה | 28.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת