אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רק לרווקים ולזוגות ללא ילדים: החלה הרשמה להגרלת 50 דירות להשכרה בשוק הסיטונאי

44 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
בא השגה משמעותו שניתן להשיג אותו
הגרלה לדירה ב2020 זה לא בר השגה. זה לוקש. העיריירה הראשונה ששמה את יוקר המחיה לפניה? איזו בדיחה עצובה. העירייה היא זו שמפנה עשרות יחידות דיור מידי צעירים ולידהם המרוויחות של יזמי נדלן ואוליכרגים בכל התמאות המנצנצות שהשתלטו על כל מרכז העיר. ומוכרים לנו לוקשים באיזורי תעשיה לשעבר, במחיר כפול מכל שכד בארץ, לקופסת סרדינים. עלק. ראש עיר עם סיגר בפה הוא רק ידאג ליחסי ציבור ולא לציבור עצמו.
אבי | 01.07.19
32.
עקיצה. זה לא חדש, זה פרוייקט ישן שנכשל ומחזירים אותו בעטיפה חדשה
לפני שנה הייתה על זה כתבה, שאלו דירות אפלוליות עם כיוון אויר אחד, שהחניה עולה עוד 550 שח לחודש ושיש דמי ניהול של עוד 500-600, הם הגיעו שם בחישוב כל העלויות ל-5900 בערך והסבירו שזו עסקא גרועה ואין פלא שאין קופצים. פשוט לא יאמן איך עושים גניבת דעת לציבור, אבל זה כל כך גינדי לתחמן לשקר ולעגל פינות, תבעו אותם בלי סוף והיה כתוב עליהם שהם לקחו הלוואות בריבית של 12% כי הבנקים כבר לא נותנים, תיזהרו.
סמי | 30.06.19
31.
השכרה במושבים
רשעות מקרקעי ישראל = רמ"י אינה מאפשרת השכרת בתים בנחלות במושבים. אם מדובר בבתים שנבנו ללא היתר - עמדתה נכונה. אך מה באשר לבתים של בנים ממשיכים שבנו ביתם והעתיקו את מגוריהם לחו"ל (בשירות המדינה, לימודים, תעסוקה זמנית) ? ומה באשר להורים המבוגרים המבקשים להתגורר בבית אבות ואת חלק מתשלומי העתק לממן באמצעות שכ"ד שיקבלו ? אז מדובר באמת בטמטום וגם ברשעות - והגיע הזמן שקודקודי רמ"י שהשנאה והקנאה כלפי בעלי הנחלות ייזרקו מתפקידם
מושבניק | 30.06.19
22.
דיור בר השגה במרכז ובצפון ת״א...
לא צריך להיות,איזורים אילו במדינה מיועדים לקצה העליון של העשירון העליון,זו המציאות ואילו הם החיים,לא רק כאן אלא בכל הערים הגדולות והמאוד מבוקשות.דיור מוזל,שכירות מפוקחת חיב וצריך להיות בעדוד המדינה ופקוח החוק במעגלים הפריפרים.
יוסי,תל אביב,מרכז | 30.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת