אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נתניהו הכריע: שדה דב ייסגר הלילה

57 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

57.
שדה דוב
איני מבין את ראש העיר אילת איפוא היית בשלוש השנים האחרונות דחית מ2016 ל2019 אתה אומר שאתה ראש עירית אילת ומדברים על הפינוי כבר 18 שנה למה שתקת כל הזמן למה לא פעלת במישרדי הממשלה וראש הממשלה ב3 השנים האחרונות מה חיכית לרגע האחרון ןלעורר מהומות בשבוע האחרון מה רצית שכל העם יספוג 12 מיליארד עבורכם ידעתם על זה מראש והייתם צריכים להתכוננן וליפעול במישנה מרץ בשנים האחרונות לימצוא חלופות ולמזער נזקים לא הצלחת אל תשליך על אחרים קום ולך ותתפטר ותן למישהו אחר לנהל ולהצליח..
המפקח | 30.06.19
55.
ביבי פועל למען העשירים והטייקונים
לכן אני לא מתפלא שכל פעם מופיע מליונר אחר שמוכן לתרום ולהלוואת לו כסף. ראינו זאת במתווה הגז אך ביבי דאג לטייקונים במחיר ואפילו ניסה לכפות על כך שגם הממשלות הבאות לא יוכלו לשנות פסיק מההסכם אולם נכשל בכך. הוא במתווה הגז הביא את גורמי הביטחון כפי שעשה בשדה דב לטובתו.
אין שינוי | 30.06.19
41.
החלטה לא פופולרית ונכונה
למי שלא מבין אי סגירה בעלת משמעות כלכלית אדירה של עשרות מליארדי שקלים..הגיע הזמן להחליף דיסקט ולהבין שאת הגרעון משלמים בסוף אזרחי המדינה..היה לנו שר אוצר חלש בשנים האחרונות שנכנע לכל דרישה של ההסתדרות..חילק וחילק..את המחיר כולם ירגישו בקרוב..לכל מי שאומר לא לסגור שיתן תשובה אם הוא מוכן שיעלו את המעמ מחר ב 5% כדי לממן את זה..כלכלה זה אחריות לאומית ...והגיע הזמן להחלטות לא פופולריות אך נכונות.
חיים | 30.06.19
40.
כמובן שבובי בוחר שלא להחליט
ככה מנוהלת המדינה, בובי דוחה כול החלטה עד לרגע אחרי האחרון, תמיד עם נזק לכולם. לנהל זה קשה, צריך לקבל החלטות, בובי הוא מצפה שבית המשפט יקבל את ההחלטות בשבילו ואח"כ הוא יכול להאשים את השופטים. אז הגיע הזמן אולי שבית המשפט יקבל את ההחלטה וישלך את בובי לכתוב את זכרונותיו בתא סגור
רמי | 30.06.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת