אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סגירת שדה דב: מיליארדי השקלים הכריעו את הכף - למרות מחאת אילת

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
טוב שסגרו את השדה - עכשיו כאלף ילדים שהולכים לבית הספר ולגנים בסמיכות יש אוויר נקי
בתי ספר וגני ילדים שגרים בשכנות לשדה היו צריכים לנשום כל בוקר אדי דלק של מטוסים בגלל מספר תושבי אילת שעצלים להגיע לנתב"ג כשהמדינה הקצתה שרות שאטלים ורכבת לשדה - מטיילים לשם בכלל לא רוצים להגיע. שראש עריית אילת יעשה חשבון נוקב עם בעלי המלונות בעירו -מדוע אף אחד לא חפץ להיעקץ ולהגיע לשם.נגמרו הפראירים
e | 02.07.19
14.
האילתים באמת חשבו שמישהו יוותר?
איפה היו תושבי אילת ב 5 השנים האחרונות? מה שתיתם? באמת חשבתם שיבטלו? זו הקידמה. לא יתכן שדה תעופה באמצע שכונת מגורים. לא בגוש הגדול ולא במרכז אילת. כל הנסיון למנוע זאת היה התבכיינות נטו. הביאו את סיפור החולים כאילו זו הבעיה. הם מקבלים גם כך החזר על הטיסות והמוניות. זו ממש לא הבעיה. הפכנו למדינה של מתלוננים סידרתים. את אף אחד לא מעניינת המדינה רק אני ואני ושכולם ימותו. כך אנחנו נראים. אילת לא תהיה מבודדת, אני מבטיח לך ראש העיר המודאג. אילת רק תפרח בזכות שדה רמון. אז תפסיקו להתלונן בלי סוף.
יוסף | 02.07.19
13.
אם הכסף הגדול מדבר, למה שלא יחסלו גם את התעשייה הפטרוכימית במפרץ חיפה?!
מתחשיבים שנערכו, נמצא כי סילוק התעשייה הפטרוכימית ממפרץ חיפה ובניית בתי מגורים, פארקי- הייטק, אזורי מסחר, פארקים ותיירות, על פני השטח העצום שיתפנה, עשוייה להניב מיליארדי שקלים מעבר לשווי ותפוקת התעשייה המזהמת. עשרות אלפי משרות חדשות, היפוך תהליך ההגירה השלילית מחיפה והקריות. אה כן, כתוצאת לוואי,גם אוויר נקי לתושבי חיפה והקריות, אם זה מענייו מישהו.
XTman | 01.07.19
11.
חיסול תשתית תחבורתית נדירה היא בכייה לדורות
לכל גוש דן אין שדה תעופה נוסף מחוץ לנתב"ג שכבר היום קורס מעומסים. שדה דב לא היה מטרד כי המטוסים לא נאלצו להמריא מעל שטח בנוי. בעתיד יצטרכו לבנות שדה בים בעלויות גבוהות פי כמה ובנתיים השחיתות השלטונית עובדת שעות נוספות.
צוחן נדלן | 01.07.19
8.
יהודים חד פעמיים
הקמפיין שראש עיריית אילת מוביל הוא פסול . הוא קיצוני וכנראה לא יודע את מקומו .יש מקום להחליפו.וכל התושבים של אילת שזרקו את תעודות הזהות שלהם כדאי להם לעבור לירדן ,עקבה לא רחוק משם ושיעזבו אותנו בשקט . כל יהודי שלא נותנים לו מה שהוא רוצה מאיים לעזוב את הארץ .קדימה שיעשו את זה לא צריכים אותם אם הם לא פטריוטים .שיעברו לירדן שם יקבלו מה שהם רוצים .אף ערבי במדינה לא מאיים לעזוב את הארץ גם כשהורסים את ביתו .. חלק מהיהודים בארץ הם חד פעמיים ..וצריך לסלק
דידי | 01.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת