אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שבדיה התקרבה עוד צעד לעבר הפיכתה למדינה נטולת סיגריות

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
מגיב 3 - בכל הכנות. לא נראה לי שהם רוצים אותך שם
אתה כל כך מכור לסיגריות, שאתה לא מסוגל אפילו לדמיין את עצמך בלי אחת. אתה מדמיין חוקים וזכויות שלא באמת קיימים. אתה לא מבין, אבל אתה לא לבד - רוב המעשנים לא מבינים, אבל החוקים לא באים להציל אותכם מהסיגריות - הם באים להציל אותנו מהעישון שלכם. אנחנו הסובלים. אני זה זה שצריך להתרחק מתחנת אוטובוס כי מעשן החליט לשבת שם בלי להתחשב, או לעמוד לידה ולעשן. אז אני עם אסטמה ואחרי התקף לב, צריך להתרחק ולעמוד היכנשהו, כדי לא להיחנק, אבל בקושי לעמוד. אז צא מהסרט - טתה לא מעניין אף אחד לכזו רמה, ולא שאתה לא מעניין - אתה מאד מעניין וחשוב, אבל לא לרמה שינסו לפגוע בזכויות שלך, כדי להציל אותך. בבית שלך אתה יכול לעשן כמה שתרצה. אבל אל תזהם את האויר לאחרים.
אלדד | 02.07.19
11.
החירות האישית להרעיל את עצמך למוות לא תקפה לגבי הרעלת אחרים
אני נגד הוצאת סמים רעילים מחוץ לחוק - מעדיפה שהם יהיו חוקיים תחת פיקוח ולא בלתי חוקיים עם רעל שקטלני בצורה מיידית (במקום הרעלים שיהרגו אותך תוך שנים) - אבל זה שאני בעד לתת לאנשים להרעיל את עצמם לא אומר שאני בעד לתת להם להרעיל אותי או אנשים חפים מפשע אחרים בסביבה. המרחב הציבורי שייך לכלל הציבור, וזה אומר לא לעשן ולא לפזר את הרעל בין אנשים שלא רוצים בו. אתה רוצה לעשן? סבבה, תמצא פינה פרטית שלא מפריעה לאחרים ותעשן כרצונך - אבל לא בסביבת אנשים שלא רוצים את זה.
יסמין | 02.07.19
7.
כשיפסידו מיליארדים ממחסור בתיירים (28% מהאירופאים מעשנים) ישנו את החוקים בחזרה...
כי אדם שמעשן במדינתו לא יסע לנפוש במקום שיאסור עליו זאת (הוא מכור אל תשכחו!), ומן הסתם המקומות הפנויים לא יתמלאו בתיירים שלא מעשנים (כי כמה כבר אפשר לבקר בשבדיה?) את החוקים הם מחוקקים לפי התקציב הנוכחי שלוקח בחשבון גם הכנסות ממעשנים (תיירים או מקומיים) ולרגע הם התבלבלו וחשבו שאלו יהיו גם הכנסות המדינה ב2025 לאחר שהחוקים יכנסו לתוקפם- ומי שחושב שחוק כזה או אחר יצליח לשנות הרגלים של אנשים אז אנא תחזרו לתקופת חוק היובש בארה"ב ותלמדו קצת- עוד לא ראיתי מדינה שמבטלת תחבורה בגלל תאונות דרכים!
גדי | 02.07.19
3.
תמשכו לספור הרוגים מנהיגה תחת אלכוהול
הנאיביות השבדית טופחת להם בפנים והם מתעקשים להמשיך. המהגרים המוסלמים לא יהיו שבדים גם בעוד 100 שנה. אנשים ימשיכו לבקר בבתי זונות וקזינו. ובכבישים ימשיכו להיהרג אנשים עקב נהגים שיכורים. אבל כל זה לא חשוב. העיקר שאין סיגריות. שיהיה בהצלחה. אני לשם לא נוסע.
המעשן | 02.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת