אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המשטרה מכינה תוכנית גיבוי בפרשת אפי נוה

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
המשטרה מנסה למצוא ראיות נוספות מיוזמתה? בלתי יאמן
כנראה שמישהו אמר להם שהטלפון הזה באמת הולך להיפסל בקרוב, או שהם לא היו טורחים. איך שהמשטרה מזלזלת באיסוף ראיות בתיקים פומביים אחרים - פשוט גורם לחשוב שהם עצלנים, ומה שלא מוגש אליהם, לא יטופל. אגב - לגבי הטלפון של נווה - אני עדיין חושבת שגרושתו מצאה אותו והחליטה להדליף אותו לעיתונאים - ממה שאני מבינה, זה היה גירושין מכוערים, והוא בהחלט בגד בה כמה פעמים.
יסמין | 03.07.19
22.
כיצד זה הפרקליט הראשי שהוא הפושע הראשי בפרשה הרשה את עשית הפשע לרודפת הפרסומת
העלובה ללתת חיסיון על גניבת מידע מטלפון לא לה? יש כאן ברית של שני פועי על הפרקליט והחלאה הדס שטייף. גם במקרה הנאלח הזה אנשי החוק יהיו לחבריהם ולא לחוקריהם. שידור חוזר של הפושעת רות דוד.
דוד | 03.07.19
16.
תגובה ל- 9
להדס שטייף הגיעו טלפונים ישנים של אפי נוה (השאיר אותם בבית שלו עם אשתו לפני שעזב אותה ואת הבית) והיא הצליחה להוציא מהם התכתבויות עם גורמים שונים, בניהם עם השופטת אתי כרייף, עורכת דין פעילה בלשכה ואילנה סקר. אפי נווה טען שאלו ראיות פסולות מפני שהושגו שלא כדין. המשטרה פנתה לדרך חלופית, לאסוף כדין באמצעות צו שיפוטי מתאים את הטלפונים של כרייף וכו' ולקחת משם את הראיות . על זה כבר טוענים שגם ראיות מהטלפונים הנוספים יהיו פסולות כי הושגו עקב מידע פסול - שהגיע מהטלפונים הגנובים. מה יעזרו הטלפונים הנוספים אם אספו אותם אחרי שהכל פורסם ואפשר היה כבר למחוק מהם הכל
מבינה גדולה | 03.07.19
4.
אם המשרה לא שלחה את העיתונאית- אז אין בעיה בשימוש בחומרים
משה גנב מיעקב שני מטעני חבלה ורובה ששימש למעשה שוד. משה עשה תאונה , וברכבו התגלו שני המטענים והרובה. האם למשטרה אסור לחפש את יעקב, בעל הנשק המקורי ? ברור שמותר, וזה למרות שמשה גנב את הנשק בניגוד לדיני הראיות..
הפרי הרעיל מתייחס לאיסורים על המשטרה | 03.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת