אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טיילור סוויפט נלחמת לטרפד עסקה של 300 מיליון דולר

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
נו באמת.
נו באמת נמאס ממנה כבר, היא חולת דרמה. אם היא רק הייתה מנסה לדבר עם סקוטר ברגע שהיא גילתה את זה אולי משהו היה קורה. במקום זה, ברגע שהיא גילתה על זה היא העלתה לרשתות החברתיות שהוא בריון והיא שונאת אותו וכל מיני כאלה וידעה שהמעריצים שלה ילכו ויקללו אותו, פאקינג איחלו לו למות מסרטן ושיאנסו לו את הילדים. כל זה כי טיילור החליטה שהוא בריון. היא בעצמה בריונית. סקוטר ניסה להתקשר אליה ולדבר לנסות לסדר את העניינים והיא לא רצתה. בחייאת ראבק יא חולת דרמה מה את מנסה לעשות?רק שנאה היא פזרה. מנסה לצאת "הקורבן"
לא חשוב | 04.07.19
17.
זמן לֿקצת אמת
*כמעט כל אמן שחותם בתחילת דרכו במיוחד בmajor label מוותר על המאסטר בתמורה הוא מקבל תקציבי על שמנותבים בצורה הטובה ביותר למינוף הקריירה שלו שיכולה להוביל לרמה של כוכב על, טיילור סוויפט הייתה ילדה אלמונית לחלוטין לפני שחתמה עם Big Machine's שהשקיעו את כל הכסף בתחילת הקריירה שלה מה שהפך אותה לכוכבת על עם חשבון בנק שמן במיוחד. *major label מרוויחים כיום כסף יותר מאי פעם! תודות ל streming *Lil Nas הוציא את הסינגל old twon road עֿצמאית לאחר מכן Columbia Records החתימו אותו והוציאו את הסינגל תחתם עם עוד רימקס שעשה מלא רעש ב21 ליוני 2019 Columbia שחררו EP ראשון.
john | 04.07.19
5.
עולם המוזיקה של היום לא צריך לייבלים בעלי זכויות יוצרים
היכולת להקים אולפן ביתי ולהפיק עצמאית מוזיקה ברמת סאונד גבוהה עולה עם השנים. בתחומים מסויימים כמו הכנת מאסטר תמיד אפשר לשלם באופן חד פעמי לתותחים בתחום. זכויות היוצרים נשארות בידי האומן. השיווק? דרך אמצעי המדיה הנפוצים ומקסימום חברת יחסי ציבור שתארגן הופעות. מוזיקה באמת טובה מותירה חותם ולכן חיה שנים רבות
עידו | 04.07.19
4.
בואו נדייק
ביג מאשין הם אלה שגילו טיפחו השקיעו כסף בפרסום וקידום המוזיקה שלה כשהייתה אלמונית אז למה שהם ייתנו לה את המאסטרים שהם השקיעו ביצירתם. אבא של טיילור מחזיק 4% ממניות ביג מאשין. ליל נאס אקס חתום בקולומביה הוא ממש לא עצמאי. ביג מאשין היו מודעים לסכסוך של טיילור עם ביבר, אבל מאחר והיא החליטה להמשיך הלאה וחתמה במקום אחר כך גם הם המשיכו הלאה ועשו את העסקה עם סקוטר.
ארתור | 04.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת