אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מ"מ המפכ"ל לשוטרים: "לא יינתן מקום לחסימות צירים"

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
בלתי נסבל כבר 10 שנים הרס נורא ופחד לצאת מהביית
לידיעת הציבור , אתם נתקלים בהרס , בהשחתה , ברעש , במכות , באלכוהול , באלימות , בשרפות , יום אחד . אנחנו בנתניה מכירים לצערנו את הבעייה 10 שנים . כל המרחב הציבורי שלנו , גינות , תחנות-אוטובוס , פארק , מתקני-שעשועים לילדים , הכל נהרס , נשרף , נשבר , על ידי בני-נוער מן העדה האתיופית שיכורים , עבריינים , לא אחד או שניים , אלא מאות .
הסובלת מנתניה | 03.07.19
6.
אסור לאשר חסימות כבישים ורק מסויימים ליותר מחצי שעה. זה מסכן חיים!!!
המשטרה מגלה לכאורה את אוזלת ידה בטיפול ובעזרה לציבור. אין שום ציבור שהוא לא מעל החוק וגם לא ישראלים יוצאי העדה האתיופית. מי שמתפרע והורס מכוניות ומרביץ לשוטרים צריך לעצור ולשפוט ללא קשר לשום מקרה אחר. השוטרים נהפכו לכאורה לשק חבטות מה הם אשמים????מי שמתעלם משלם כי אל תשקחו שהאוייבים שלנו לומדים את חולשות כוחות הביטחון!!!!
ירון זהבי | 03.07.19
2.
תעשו חשבון לבד
אמר לי אתמול בעל עסק גדול פרטי, אצלי לא יעבדו אתיופים אחרי מה שהם עשו אתמול. אין לי ספק שרבים חושבים כך וינהגו כך. אף אחד לא יכול לאכוף שכן יעסיקו אותם במגזר הפרטי. אז מה הרווחתם מאתמול??? כלום!!!! בעיית העדה החריפה אתמול במאות אחוזים. את הנזקים תראו במהלך השנים הקרובות שעם כל הכאב וההבנה תמצאו את עצמכם מרוחקים עוד יותר מהיום. חבל. לא יוצרים קירוב על ידי כזו אלימות. זה יוצר בדיוק את ההפך. אז מה הרווחתם???
שלום | 03.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת