אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מאיסלנד ועד ישראל: המדינות שהכי כדאי לעבור אליהן לרילוקיישן

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
מנהטן
עשיתי רילוקיישן מתל אביב ל מנהטן. אין וויכוח : מדהימה ומאתגרת אבל אל תתבלבלו לרגע הדשא פה צהוב בדיוק כמו שלנו. חברים ומשפחה יש רק בארץ. חום ואהבת אמת יש רק אצלנו . קלילות , מזג אויר טוב , קהילתית ותמיכה הדדית.יש רק בישראל כיף לחיות פה ולהיות גאה שאני ישראלית. חוזרת בשנה הבאה בשמחה :)
Love | 05.07.19
14.
אתה אומר: "אלך לארץ אחרת"
העיר / קונסטנדינוס קוואפיס אתה אומר: "אלך לארץ אחרת, אלך לים אחר, אמצא לי עיר אחרת יותר יפה מזאת לכישלון מועד כאן כל שארצה לעשות כמו מת בתוך קברו כאן לבי נרקב. בכל אשר אפנה, בכל שאוכל לראות אגלה כאן רק את חורבות חיי המשחירות בעיר זו שזה כלו שנותיי כה מהר. לא תגלה מקום חדש, כל חלופה היא מדומה העיר תלך בעקבותיך, לעולם תסב באותם הרחובות, באותן השכונות הזקנה תארוב שער ראשך ילבין באותן דירות. תמיד תהיה בעיר הזאת. אל תקווה לתמורות – אין ספינה בשבילך, דרך מכאן תחפש אך שווא כי כשכילית את ימיך כאן ועכשיו בפינה נידחת זו, כילית אותם על פני כל האדמה. תרגום: יורם ברונובסקי
בךקשרקטק | 04.07.19
13.
מדינות מעניינות
ובהחלט טובות - במיוחד למי שיכול להשתלב במנטליות המקומית אבל אני בתור ישראלי, דובר עברית, שרגיל למזג אוויר חמים ונעים, ולקשרים חברתיים בסגנון ישראלי - לא הייתי רוצה לגור ברוב המדינות האלה. המדינה היחידה שנשמעת מעניינת זו אוסטרליה. אני לא הייתי שם - זה רק ניחוש. וזה לא שאני חושב שהכל בארץ מושלם. ממש לא. אבל להיות זר במדינה אירופאית קרה, זה לא כל כך בשבילי.
ארז | 04.07.19
8.
מקום 33 בשל הכפלת מחירי הדירות בתקופת ביבי
אל תבחרו ראש ממשלה עם הרבה השקעות בנדל''ן .ביבי הרס גם את ענף הנדל''ן כשאפילו הנשיא שלהם טען לנזק של מאות מיליארדים מרעידה קטנה באיזור.הם בונים מעט באיכות הירודה ביותר באירופה .מקום 33 .הנתון הוא נתון אמת לא שיקרי . זהו מקום שאולי יתחיל להדליק נורות אדומות במשרד הבינוי שבונה חצי כמות כבר עשרים שנים, וגורם למדינה להראות הכי גרוע בעולם.
יוסי | 04.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת