אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"חוקי ה־BDS ייאלצו את גוגל לצאת מאירלנד"

140 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

135.
כל כך שמח לקרוא כתבות כאלה, שמעשירות
את הידע שלנו בנושא האנטישמיות הגלובלית. כולנו מעוניינים להילחם ולשמור על הזהות שלנו בעולם, ואת מציגה פה דרך עם חשיבה אסטרטגית קדימה! היום אנו חיים בעולם שצריך להתאים את עצמנו אליו, גם פתרונות נגד אנטישמיות היום ב2019 זה אותו סוג בעיה ופתרון כמו לפני 20 שנה, היום הכל דיגיטלי וגלוי. לכן צריך להיעזר בזה לטובתנו כדיי שחברות שיכולות להיות מונופול בשוק לא יהוו פלטפורמה כלכלית עם מנוף חזק נגד העם היהודי. לא נותר לי אלא להגיד שיישר כח ואנחנו שמחים מאוד שיש אנשים כמוך בעם שלנו.
אור | 07.07.19
134.
בעיתון כלכלי היה ראוי לדון בשאלה מדוע אוניברסיטאות חשופות להון זר
שנעשו ממוסדות חינוך למרכזי השקעה כספיים ועל כן פגיעות מאוד לדעות של המשקיעים בהן. כל עוד לא תהיה הפרדה בין הכסף לאקדמיה, נמשיך לראות הטיות כאלה. באשר לציונות - יש בעיה עם המונח הזה, כי הוא משמש בארץ בעיקר את הימין. כך שלא ניתן לנקות את הטענות האלה (ובטח נגד קורטיז האנטי תאגידית - ואנטי ימנית...) באשר למדינות המפרץ הסוניות - דווקא ראש המוסד אמר שיש סיכוי לשלום איתן...
דד | 07.07.19
98.
ציונות היא לא בררת מחדל. מצטער אבל חרדים הם לא ציונים
הבונד היה ההיפך מהציונות. מרבית מהניצולים מהשואה לא היו ציונים. יהודי צפון אפריקה, עירק סוריה ומצרים שהיגרו לאירופה, אמריקה ואוסטרליה - ציונים? לא כל יהודי חייב להיות ציוני. ואולי, זו בדיוק שורש הבעייה. מדינת ישראל דורשת טוטאליות, ציונות או כלום.
מוטי | 04.07.19
69.
האנטישמים הכי גדולים אלה יהודים שמאלנים ששונאים את עצמם ואת המדינה!
הם לא יכולים לקבל את העובדה שהפלשתינאים הם לא עם אלא אוסף של פולשים שהגיעו לכאן מכול מיני מדינות לאחר שראו שהיהודים מתחילים לחזור לארץ הקודש. הם אינם התושבים המקוריאים של הארץ. ושלנו היהודים יש זכות להגדרה עצמית במדינת ישראל אשר גוברת על זכותם של מעותים אחרים בארץ. לנו אין מדינה אחרת!!! יהודים חיו כאן לפני הפלשתינים!!! ואסור לתת להם להפיץ שקרים ולמחוק את זכויותנו!
ארנון | 04.07.19
67.
להבין את מקור הבעיה חשוב כדי למנוע אותה
להתעלם מהמצב בישראל זו בושה. להעמיד פנים שהמדיניות הישראלית היא טלית שכולה תכלת זה מקור לצרות. אפשר להילחם באנשים מבחינה משפטית ורק להחמיר את המצב - ובסופו של דבר גם להפסיד את המלחמה על דעת הקהל. להגיד שהיהודים הרפורמים בארהב הם חולי נפש זה להתעלם לחלוטין מהנזק שהוא המדיניות הישראלית כלפי הרפורמים, לדוגמה. את רוצה שאנשים יעזרו לך? תביני מאיפה הם באים קודם כל. אחר כך את יכולה להגיד שהם טועים, אבל קודם תשמעי את הטענות שלהם.
יסמין | 04.07.19
61.
ל-46 הסוד ידוע לכולם
הסוד הוא: להפעיל ולערב את החוק. המדינה מפוצצת עו"ד ומשפטנים ולא עלו על זה, מה שאישה קטנה ואמיצה הבינה, ופעלה לבדה. אצלנו, אין את המושג לעשות למען המדינה. בישראל מזיזים את התחת, רק אם יש מזומנים. כל השאר לא חשוב. יש מקום לדאגה, החברה הישראלית לא בריאה מהבחינה הערכית.
מנשה | 04.07.19
53.
ציונות אינה יחלק מהיהדות. ציונות היא עמדה לאומית, יהדות היא דת ולאום גם יחד.
ניתן להיות יהודי לא ציוני וניתן להיות ציוני לא יהודי. ניתן לצאת נגד הציונות ולא להיות אנטישמי. ניתן להיות ישראלי ולא לרצות להיות ציונית או יהודי. החיבור בין ציונות ויהדות יחזור אלינו בסיבוב.
אזרח | 04.07.19
26.
מדוע ישנם יהודים שונאי אחיהם
לתמיהתה של הגב הנכבדה מדוע ישנם כ 250 מרצים ישראלים תומכי ה bds וכן מדוע הרפורמים ודומיהם מתרחקים מישראל ומזדהים עם תומכי bds התשובה פשוטה ככל שאדם רחוק ממורשתו ומאמונתו בבסיס היהדות שבה היסוד לסיבת היותנו כאן והזכות להיות כאן ומימילא המתחייב מזה כגון קשר לבורא עולם ולת״נך הרי אלו יסודות המחייבים את היהודי לכח שמעליו אבל הכופרים הרפורמים וחבריהם אינם מעוניינים במשהו מחייב אלא לעשות כרצונם וכפי הבנתם המתירנית בלבד ללא מגבלה כלשהי שמפריעה לתאוותיהם הרי בכך שנלחמים בנו חושבים שיעלה בידם
פוקח עוורים | 04.07.19
15.
זו הדרך הנכונה
זה אופי התגובה המצופה מהמדינה ומעם ישראל. חוסר היכולת או הרצון של שרים וחברי כנסת לגעת בנושא הזה הפכו אותנו לאימפוטנטים. חמור מכך, חלק לא קטן של ישראלים ויהודים (שרובם חיים בחו"ל ומאוד רוצים להצליח באקדמיה או באומנות) מאמינים לשקר הזה שקרוי bds. זה נותן להם ניחוח בינלאומי של לא ישראלי..... זו בעיה של אוטו אנטישמיות שפשוט לא מובנת לי.. מין רצון לריצוי הסביבה השונאת שלך. יש להבין, bds היא לא תנועה נגד יו"ש או ה"כיבוש" אלא תנועה אנטי ציונית אנטישמית.
כל הכבוד!  | 04.07.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת